Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. Post #1

Gastro

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Cześć,

Dużym problemem jest dla mnie gastro. Obecnie chcę zrzucić wagę, mniej jem, dużo ćwiczę itp. Jednak gdy wstrzyknę sobie marihuanen to wpierniczam wszystko jak leci. Trudno mi nad tym zapanować a nie chcę rezygnować z chwili wieczornego relaksu Gastro. Macie na to jakieś patenty?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Ja jem pół tabliczki gorzkiej czekolady też mam problemy z wagą ale zamiast zjeść wszystko z lodówki biorę gorzką czekoladę najlepiej ponad 80% i jem tak zamula mi ryj że nie dam rady więcej zjeść i nie jest taka niezdrowa
    3 0

3. Post #3
    moze to sie wydawac glupie ale ja jem wtedy mieso bo to sie najbardziej kalorycznie oplaca
    0 0

4. Post #4
    Oo gastro jak się załączy to wszystko idzie co jest pod ręką to mocniejsze odemnie Gastro
    0 0

5. Post #5
    pij dużo wody aby dać info organizmowi, że jest pełne
    3 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez benger Zobacz posta
    pij dużo wody aby dać info organizmowi, że jest pełne
    Popieram, woda w tym przypadku to najlepsze rozwiązanie. Nie ma tłuszczu, który mógłby się odkładać. Tylko trzeba uważać, bo dużą ilością wody też można się zatruć :P
    0 0

7. Post #7
    Popieram tych wyżej. Biorę zazwyczaj wodę, albo jakiś dobry sok i biorę sobie łyka co jakiś czas ;) lepsze to niż uczucie pękającego żołądka xd nie polecam
    0 0

8. Post #8
    Podobnie jak inni, woda lub soki, ale też palić przed samym snem, zanim gastro się załączy na dobre
    0 0

9. Post #9
    Ja mam na to unikatowy patent.
    Bardzo łatwo mi coś wkręcić jak zapalę, więc po pierwszym buchu sam sobie wkręcam, że jestem gruby i wtedy nie jem nic Gastro

Próbowaliście parówki ze śmietaną po jaraniu? Są przepyszne Gastro Gastro
    0 0

10. Post #10
    Jebać Gastro,jebać Gastro...łatwy sposób,zamiast nawpierdalać się cukrów,tłuszczy i huj wie co jeszcze,lepiej jeść OWOCE...dopada cię masakryczne gastro,nawpychaj się bananami,anasem,kiwi,mango,jabłkiem,gruszką i tak dalej...lepszej alternatywy od tylko picia wody,nie ma.Możesz wpierdalać na żywca,mixowane lub nawet niektóre upiec...co trzeba więcej.Jak się pali regularnie i długo to takie hujowe gastro może zajechać człowieka w pizdu,napierdolić kilogramów i wyjebać z nas całą kondycję.Także wszystko można,ale czasami trzeba popatrzec na alternatywę...zeby nie zrobić sobie samemu kuku.
    0 0

11. Post #11
    Najlepiej woda , gorzka czekolada i słonecznik ale ciężko się opanować na myś o lodówce Gastro
    0 0

12. Post #12
    Ja ostatnio skończyłem na 4 gruszkach i butelce wody, polecam skupić się na tym co jesz (szczególnie owoce) i skoncentrować się na jego soczystym smaku i docenić to Gastro mi pomogło, chyba z 10 min jadłem 1 gruszkę Gastro
    0 0

13. Post #13
    Ja ostatnio ojebalem z dziewczyną obiad potem dokładkę potem zamówiliśmy z lokalu żarcie potem ją 2 czekolady 100gramowe a dziewczyna 2 paczki chipsów nie nieradzenie sobie z gastro zdążą się że po jaraniu lodówka jest pusta praktycznie całkowicie bo raz jak nie było pieczywa i wszystko zjedzone to jadłem sama szynkę z serem żółtym i keczupem
    Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
    Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją pałę na przód nieść
    0 0

14. Post #14
    Cytat Zamieszczone przez Natasz Zobacz posta
    Ja ostatnio ojebalem z dziewczyną obiad potem dokładkę potem zamówiliśmy z lokalu żarcie potem ją 2 czekolady 100gramowe a dziewczyna 2 paczki chipsów nie nieradzenie sobie z gastro zdążą się że po jaraniu lodówka jest pusta praktycznie całkowicie bo raz jak nie było pieczywa i wszystko zjedzone to jadłem sama szynkę z serem żółtym i keczupem
    A ja myślałem że tylko moja ma takie ospały i wpierdala sam ser w plasterkach na gastro Gastro
    1 0

15. Post #15
    Jak jest gastro to wszystko smakuje...
    Gastro
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl