Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. Post #1

Nie wychodzi z ziemi

Siemanko wczoraj około 11 rano wrzuciłem wykiełkowaną amnesie ak nie auto do ziemi w boxie kiełek miał około 1 cm w maju jak wrzucałem to po 4 h już był widoczny plant z ziemi
    a teraz nic ile ogólnie się czeka aż wyjdzie z ziemi?
    Sorki za spam post...
    edit ziemia z biozz light mix

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Ogonek umieściłeś w głąb ziemi? Ziemia jest wilgotna?
    Pewnie robi korzenie. Oczywiście możesz do niej zajrzeć, powoli i delikatnie odgrzebywać od góry by pomóc się jej wydostać.
    0 0

3. Post #3
    Wiesz wole jej dać czas i nie grzebać bo wiem ze korzenie są delikatnie a zwłaszcza te początkowe zaczekam tak do 3,4 dni i jak nic nie bd to ogarne oco chodzi i zakopana na jakieś 1 cm i zasypana i podlana zasypana i ubita
    0 0

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez PanZielony Zobacz posta
    Wiesz wole jej dać czas i nie grzebać bo wiem ze korzenie są delikatnie a zwłaszcza te początkowe zaczekam tak do 3,4 dni i jak nic nie bd to ogarne oco chodzi i zakopana na jakieś 1 cm i zasypana i podlana zasypana i ubita
    Sęk pewnie w tym że ubileś ziemię nad nasionkiem i teraz ma się ciężko się wydostać
    0 0

5. Post #5
    właśnie specjalnie nie ubijałęm rpzysypałem lekko i zalałem
    0 0

6. Post #6
    Mi to czasami po 3 dniach wychodzila. Spokojnie bez paniki
    0 0

7. Post #7
    nie panikuje tylko fotorelacja zrobiona i zadnego zdj hah
    0 0

8. Post #8
    Gość
    Nie martw się plant niedługo wyjdzie z ziemi Nie wychodzi z ziemi
    popatrz czy go już nie widać w ziemi
    0 0

9. Post #9
    Wyszła Nie wychodzi z ziemi
    0 0

10. Post #10
    yeaaaaa!!!Nie wychodzi z ziemi
    0 0

11. Post #11
    To może zdjęcia jakieś pokaż od razu nam
    The best part of getting out of bed... is a bong rip to the head
    0 0

12. Post #12
    tutaj jest fotorelacja wieczorem lub jutro dodam zdjęcia Nie wychodzi z ziemi Zapraszam
    https://forum.nasionakonopi.pl/315,n...tml#post416902
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl