Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. Post #1

Trądzik różowaty

Ma ktoś może? Sam mam to od kilku dobrych lat. Już nawet zarost tego nie przykrywa. Mam totalnie czerwoną twarz, szczególnie jak jest gorąco albo zimno. Mam pytanie czy marihuana ma wpływ na zwiększenie trądziku?
    I czy da się to wyleczyć?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Marihuana raczej wpływu na trądzik nie ma. bo jak niby? Trądzik rózowaty to nie jest choroba tylko typ skóry i określone czynniki mają wpływ na jego nasilenie. Na przykłąd nieodpowiednia dieta. Oraz alkohol ( jeśli się dużo pije to trądzik się nasila). ogólnie warto jest unikać słónca oraz stosować kosmetyki, które służą do walki z tym rodzajem trądziku. Jakich używasz? Trądziku nie da się tak naprawdę do konca wyleczyć ale jeśli się stosuje do pewnych zasad to mozna go naprawdę sporo zredukować.
    0 0

3. Post #3
    To nie zazdroszcze, znam 2 ludzi którzy też na to chorują/chorowali.

Według mnie, na zwykły trądzik marihuana ma pośredni wpływ, na różowaty do końca nie wiem. Chyba najlepiej obserwować siebie po spożyciu i ocenić czy jest pogorszenie stanu skóry.

Czy da się wyleczyć TR ? Uważam, że tak, trzeba tylko znaleźć przyczynę. A wydaje się, że wszystko może go powodować, od nieprawidłowego składu łoju na skórze po Helicobacter pylori w żołądku. Znajoma z pracy po 4 latach walki z chorobą wyzdrowiała w ciągu kilku dni gdy zaczęła spożywać kwas gamma-linolenowy z oleju z wiesiołka.

Z kolei na znajomego to już nie zadziałało. Musisz szukać swojej przyczyny choroby.
    pasjonat
    0 0

4. Post #4
    Krem nivea Jak na razie.
    0 0

5. Post #5
    Krem nivea? Patrzyłeś na skład? Sama parafinaDziwi mnie osobiście popularność tego kremu, któy ma tak zły skład.Działa tutaj jedynie reklama oraz to,ze ludzie maja do tego sentyment. Na pewno nie zaleczysz tym trądizku rózowatego. Najlepiej kup sobie kosmetyki do trądizku rozowatego, które mają lepszy skład. Jakbyś wybrał sie do dermatologa to ten na pewno poleciłby Ci coś innego. Na przykład Acnerose. W skladzie wszystko jest naturalne, nie ma tam zapychaczy jak w tych drogeryjnych kosmetykach. Antybiotyki sobie odpusć. Nie leczy się tym trądizku rożowatego i można sobie narobić więcej krzywdy niż pożytku.
    0 0

6. Post #6
    Ale to jest na receptę? Nie mam na razie mozliwości wybrania się do lekarza ( antybiotyki miał mi załatwić kumpel).
    0 0

7. Post #7
    Aha. Czyli widzę,ze osiedlowe leczenie? Normalnie jak jakieś dziecko we mgle. Na acnerose nie musisz mieć recepty. Kupisz sobie bez problemu w aptekach i w sklepach. W połączzeniu ze zmianą diety powinno Ci pomóc i zmienić stan Twojej cery ( przynajmniej mi bardzo pomogło). Tyle,ze sam nie leczyłem się sam ale wolałem sie dopytać o leczenie kogoś zorientowanego.
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez starmilks Zobacz posta
    Ma ktoś może? Sam mam to od kilku dobrych lat. Już nawet zarost tego nie przykrywa. Mam totalnie czerwoną twarz, szczególnie jak jest gorąco albo zimno. Mam pytanie czy marihuana ma wpływ na zwiększenie trądziku?
    I czy da się to wyleczyć?

U nas mało info na ten temat ale w Stanach leczą trądzik ( rózne rodzaje ) , ropne atopowe zapalenie skóry , enzemy , czerniaka i rózne trudno gojace sie owrzodzenia olejkiem RSO .

Szukaj na stronach anglojęzycznych ( PubMed)

Trądzik różowaty

Trądzik różowaty

Trądzik różowaty

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

9. Post #9
    Chyba żartujecie z tym Nivea!
    Jak ma się trądzik różowaty to trzeba czytać składy - najlepiej, żeby kosmetyki nie zawierały SLSów.
    Niestety w supermarkecie takich nie zakupimy.
    Znalazłam coś takiego : https://acnerose.pl/ - czy ktoś z osób walczących z różowatym miał okazję testowac któryś z produktów?
    Będę wdzięczna za opinie
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl