Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Post #1

Okazjonalne palenie.

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Czy po okazjonalnym paleniu, raz w tygodniu zachodzą jakieś zmiany w mozgu? Mam na mysli palenie przez osoby ponizej 18 roku życia.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    szczerze powiedziawszy to raczej nie jest okazjonalne palenie raz w tygodniu, wydaję mi się natomiast że jakieś zmiany w mózgu zachodzą na pewno, ale czy są one szkodliwe to w to wątpie
    0 0

3. Post #3
    Pewnie że zachodzą... Okazjonalnie to raz miesiącu a nie w tygodniu... Po dłuższym czasie coś tam się stworzy... Każdy narkotyk po zażyciu coś tam przetrybi. ;)
    1 0

4. Post #4
    Pytanie jeszcze w jakim kierunku pójdą te zmiany .Ostatnio czytałem że THC opóźnia postępy Parkinsona i Alzheimera. Ale przed 18 raczej odradzam .
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez arnik Zobacz posta
    Pytanie jeszcze w jakim kierunku pójdą te zmiany .Ostatnio czytałem że THC opóźnia postępy Parkinsona i Alzheimera. Ale przed 18 raczej odradzam .
    THC czy CBD? bo to mała różnicaOkazjonalne palenie.
    0 0

6. Post #6
    Ja juz nie pale wole alko ładowac maryska mi nie sluzy xD
    0 0

7. Post #7
    ale wy co po niektórzy gadacie , jakie zmiany w mózgu hehe jak jaram więcej niż 10lat i żadnych zmian nie zauważam, po co to tu szukać dziury w całym
    0 0

8. Post #8
    Lekarzem nie jestem nie odpowiem na to pytanie czy zażywanie marichuany wpływa na zmiany w mózgu.Jedno wiem.Długotrwałe palenie zielska wpływa na pamięć krótkotrwałą.Ile to razy człowiek wracał sprawdzić czy zamknął drzwi na kluczOkazjonalne palenie.
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293
    1 0

9. Post #9
    Tak, wpływa. Szczególnie przed osiągnięciem 21 - 25 roku życia, bo mózg się jeszcze rozwija. Mamy sporo receptorów kannabinoidów, między innymi mtCB1, które znajdują się w hipokampie. Ich aktywacja zakłóca aktywność energetyczną mitochondriów, które mogą mieć wpływ na zdolność uczenia się i zapamiętywania. Pogrubiłem słowo "mogą", ponieważ nauka jeszcze nie jest w stanie jasno określić ich roli w przypadku tzw. wyższych funkcji mózgu. Mimo wszystko, patrząc po sobie, zdecydowanie odradzam Ci palenie w tym wieku. Jeśli musisz, rób to okazjonalnie, czyli nie raz w tygodniu, a raz w miesiącu lub nawet rzadziej ;P Warto zaznaczyć, że negatywny wpływ zioła na pamięć jest tym większy, im więcej i częściej się pali. W przypadku rekreacyjnego palenia raz na parę miesięcy nie powinno Ci się nic stać. Tu masz link do ciekawej pracy naukowej zaakceptowanej w 2016 roku. Całość jest płatna, ale darmowe streszczenie powinno Ci wystarczyć Okazjonalne palenie.
    0 0

10. Post #10
    Jeśli będziesz się trzymać swoich postanowień a Mj Ci ,,służy" (nie ładujesz się w bad tripy, możesz normalnie funkcjonować) to większej krzywdy MJ Ci nie wyrządzi, ale każdy organizm jest inny. Najbardziej martwił bym się jeśli ktoś z rodziny miałby stwierdzoną chorobe psychiczną, wtedy trzeba uważać a najlepiej całkiem przestać jarać. Mimo wszystko nie martwił bym się nadto ;))
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl