Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. Post #1

Brak odczuć ,itp ..

Witam wszystkich pewnie niektórzy wiedzą ,że miałem swoją fotorelacje i dwa krzaki.
    Niestety miałem przez to problem a dokładnie przez zapach podczas kwitnięcia na który miałem wyjebane nie o tym.
    Ostanio od kumpla dostałem 50 kulek kompletnie o tym zapomniałem (pożyczyłem mu kasę na nasiona).
    Paliłem po 3 sztuki dziennie i po tygodniu uwaga.. nic
    Dosłownie pale jestem zajebany ale nie mam z tego satysfakcji zero wręcz mnie to obrzydza zrobiłem sobie fresha ale nic
    nadal moje ciało i umysł twierdzi ,że jej nie potrzebuje sam stwierdziłem ,że dam sobie spokój na jakoś rok albo najlepiej
    na zawszę bo przestawało mnie to kręcić (nie mam ochoty ćpać CZYSTO TOTAL 0 alko 0 palenia) ale od tego dnia czuję się
    samotny mam dziewczynę przyjaciół ale nic nie daję mi satysfakcji wstaje rano jem uczelnia dom coś na kompie myć się i spać.
    Wypaliłem się czy co się dzieję bo kumple twierdzą ,że to uzależnienie ale no do palenia mnie nie ciągnie a wręcz odtrąca.
    Pomocy :/

dodam też ,że nigdy nie paliłem kundla zawsze pewniak swój albo stacja akademik.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    depresja zimowo jesienna normalna u polakow Brak odczuć ,itp ..
    0 0

3. Post #3
    Brak odczuć ,itp .. to idź gdzieś na siłkę albo coś żebyś się nie nudził i zapomniał o paleniu Brak odczuć ,itp .. to na pewno nie jest uzależnienie
    0 1

4. Post #4
    Przejdzie Ci ja mialem podobnie przestalem palic z dnia na dzien bo juz mialem dosyc i ze 3 miechy nic nie ruszylem a od jakiegos tg mam swoj3 palnie i znowu przypalam Brak odczuć ,itp ..
    1 0

5. Post #5
    Dzięki wielkie dzisiaj z rana zacząłem sprzątać robić jakieś ćwiczenia i ruszyć dupsko coś tam skutkuje no na pewno pozmieniałem priortytety i mam co robić od następnego tygodnia zacznę coś ćwiczyć jeszcze nie wiem co ale w ten weekend chyba wybiorę. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc niby zwykły komentarz a daje coś w duchu PEACE
    1 0

6. Post #6
    Musisz znaleźć sobie jakieś zajęcie, żeby nie myśleć po prostu o tym ;) Tak jak panowie piszą idz na siłownie,basen... cokolwiek ;) Z czasem ci wszystko przejdzie, pamietaj ze to siedzi tylko w twojej glowie ;)
    1 0

7. Post #7
    Sauna i basen pierwsze co a potem jakieś siłowe sprawy wtedy będzie ok.
    1 0

8. Post #8
    Dobra muzyka i wyjście na miasto z ziomkami mnie odświeżyło więc coraz lepiej to najpewniej jakaś chwilowa załamka bo powoli się regeneruję. Brak odczuć ,itp ..
    Jeden dzień sporo zmienił zaraz lecimy na jakiegoś browara i może coś się pokruszy bo naprawdę to uczucie prawie ,że znikło ehh fajnie fanie Brak odczuć ,itp ..
    Dobra spadam wielkie dzięki za pomoc można już zamykać Brak odczuć ,itp ..
    Zdrowy styl życia zaczynam od tygodnia przyda się PEACE
    0 0

9. Post #9
    Widzę, że temat stary ale zima powolutku się zbliża więc może kogoś mój post zainteresuje Brak odczuć ,itp .. Tu nie chodzi o to, ze ktoś się "wypalił", że przesadził z ziołem czy cokolwiek innego ! Tak naprawdę to brak witaminy D3. Proponuję o tym poczytać dokładniej jak i o samej suplementacji tą witaminą Brak odczuć ,itp .. Ja powiem w dużym skrócie - jest lato to jakkolwiek te witamine łapiemy ze słońca ( o ile wychodzimy rozebrani się około 30-60min poopalać ) ale w zime ni hu hu Brak odczuć ,itp .. DLatego należy się suplementowac, taki mamy klimat. Witamina D właśnie odpowiedzialna jest w duuzej mierze za nasze poczucie humoru ? Generalnie stany depresyjne i te wszystkei związane z tym tematy.
    Sam się suplementuje Brak odczuć ,itp .. Robiłem na sobei testy aby wykluczyć ewentualny efekt placebo - nic z tych rzeczy. Witamina działa ! Brak odczuć ,itp .. To w dużym skrócie. Ile jej brać ? Jak najwięcej, nie da się tego przedawkowac. Chyba, ze weźmiecie jakiś najtańszy syf z allegro i będziecie jeść garściami ;p
    No to ogólnie tyle Brak odczuć ,itp ..
    3 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez Ence-Pence Zobacz posta
    Widzę, że temat stary ale zima powolutku się zbliża więc może kogoś mój post zainteresuje Brak odczuć ,itp .. Tu nie chodzi o to, ze ktoś się "wypalił", że przesadził z ziołem czy cokolwiek innego ! Tak naprawdę to brak witaminy D3. Proponuję o tym poczytać dokładniej jak i o samej suplementacji tą witaminą Brak odczuć ,itp .. Ja powiem w dużym skrócie - jest lato to jakkolwiek te witamine łapiemy ze słońca ( o ile wychodzimy rozebrani się około 30-60min poopalać ) ale w zime ni hu hu Brak odczuć ,itp .. DLatego należy się suplementowac, taki mamy klimat. Witamina D właśnie odpowiedzialna jest w duuzej mierze za nasze poczucie humoru ? Generalnie stany depresyjne i te wszystkei związane z tym tematy.
    Sam się suplementuje Brak odczuć ,itp .. Robiłem na sobei testy aby wykluczyć ewentualny efekt placebo - nic z tych rzeczy. Witamina działa ! Brak odczuć ,itp .. To w dużym skrócie. Ile jej brać ? Jak najwięcej, nie da się tego przedawkowac. Chyba, ze weźmiecie jakiś najtańszy syf z allegro i będziecie jeść garściami ;p
    No to ogólnie tyle Brak odczuć ,itp ..
    Żeby witamina D się aktywowala to i tak trzeba wystawić się na słońce. Sama suplementacja nic nie daje.
    0 0

11. Post #11
    odkopany to i ja wpisze swoje zdanie , myśle ze pomocna w tym przypadku moze byc lampa tzw sztuczne słonce czy jak to sie tam nazywa , tu link
    http://www.ultraviol.pl/produkty/fot...ntydepresyjne/
    0 0

12. Post #12
    A może masz za dużo pieniędzy i po prostu jak to mówi Ferdek... w dupie się poprzewracało Brak odczuć ,itp ..
    3 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl