Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
 1. Post #1

  Czy fajka wodna jest zdrowsza od jointa?

  Może trochę naiwne pytanie, ale zaczęło mnie to zastanawiać, a nie znalazłem żadnych konkretnych informacji na ten temat.
  Jak wiadomo, czyszczenie fajek wodnych to ból jakich mało - spirytus z solą radzi sobie dobrze, ale dojście do zagłębień, czy rowków jest dość kłopotliwe. To samo z wodą - oblaliście się kiedyś zużytą wodą z fajki wodnej? Jeśli tak, wiecie pewnie, że bez spirytusu dokładne zmycie tego ze skóry jest nie lada wyzwaniem. Wniosek? Coś w tej wodzie i na ściankach fajki jednak zostaje. I teraz pytanie: czy to "coś" jest mieszanką substancji szkodliwych, które POWINNY trzymać się z dala od naszych płuc, czy może jest to po prostu marnowanie THC, bo spora część zostaje w fajce i nigdy nie trafia do naszego ciała?

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  najzdrowszy jest vapek,fajka wodna teoretyczne jest zdrowsza od jointa bo woda trochę filtruje i schładza ten dym Czy fajka wodna jest zdrowsza od jointa?
  Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
  1 0

 3. Post #3
  Fajka wodna jak i sama woda w niej bardzo śmierdzi. Jest to efekt spalania (to samo uzyskasz przy paleniu tytoniu) którego substancje smoliste osadzają się i ulegają jakiemuś rozkładowi czy coś.
  Do dziś mam bekę z tego jak w szopie paliliśmy z fajki wodnej z zmiokami i jednemu tak masakrycznie zachciało się pić, że wypił wodę z fajki Czy fajka wodna jest zdrowsza od jointa?

  Ja osobiście jeśli robiłem filtrację wodą to używałem jednorazowo (na jedną sesję) butelki po napoju z lufką wbitą w bok. Bo sam nie lubię potem czyścić bonga..
  No i tak jak Porto pisze - najzdrowszy jest vaporyzator.
  4 0

 4. Post #4
  W tych sprawach lepszego specjalisty od Lancera to nie ma Czy fajka wodna jest zdrowsza od jointa?
  1 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl