Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Post #1

Czy fajka wodna jest zdrowsza od jointa?

Może trochę naiwne pytanie, ale zaczęło mnie to zastanawiać, a nie znalazłem żadnych konkretnych informacji na ten temat.
    Jak wiadomo, czyszczenie fajek wodnych to ból jakich mało - spirytus z solą radzi sobie dobrze, ale dojście do zagłębień, czy rowków jest dość kłopotliwe. To samo z wodą - oblaliście się kiedyś zużytą wodą z fajki wodnej? Jeśli tak, wiecie pewnie, że bez spirytusu dokładne zmycie tego ze skóry jest nie lada wyzwaniem. Wniosek? Coś w tej wodzie i na ściankach fajki jednak zostaje. I teraz pytanie: czy to "coś" jest mieszanką substancji szkodliwych, które POWINNY trzymać się z dala od naszych płuc, czy może jest to po prostu marnowanie THC, bo spora część zostaje w fajce i nigdy nie trafia do naszego ciała?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    najzdrowszy jest vapek,fajka wodna teoretyczne jest zdrowsza od jointa bo woda trochę filtruje i schładza ten dym Czy fajka wodna jest zdrowsza od jointa?
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    1 0

3. Post #3
    Fajka wodna jak i sama woda w niej bardzo śmierdzi. Jest to efekt spalania (to samo uzyskasz przy paleniu tytoniu) którego substancje smoliste osadzają się i ulegają jakiemuś rozkładowi czy coś.
    Do dziś mam bekę z tego jak w szopie paliliśmy z fajki wodnej z zmiokami i jednemu tak masakrycznie zachciało się pić, że wypił wodę z fajki Czy fajka wodna jest zdrowsza od jointa?

Ja osobiście jeśli robiłem filtrację wodą to używałem jednorazowo (na jedną sesję) butelki po napoju z lufką wbitą w bok. Bo sam nie lubię potem czyścić bonga..
    No i tak jak Porto pisze - najzdrowszy jest vaporyzator.
    5 0

4. Post #4
    W tych sprawach lepszego specjalisty od Lancera to nie ma Czy fajka wodna jest zdrowsza od jointa?
    1 0

5. Post #5
    Jak chcesz miec fajne ladne bongo w pokoju albo ogolnie jak niektórzy schiwane w szafie albo pod luzkiem Czy fajka wodna jest zdrowsza od jointa? to wiadomo sesja jednorazowa i ladnie i czyścimy zeby nie bylo smrodu. A jak nie masz ochoty czyścić to poprostu butla po orenrzadzie albo mineralce i robimy szybko bongo a potem butla do kosza
    0 0

6. Post #6
    ja swoje bongo myję w zmywarce, usuwa do zera nawet tłusty osad po paleniu Czy fajka wodna jest zdrowsza od jointa?. Do faji lód, woda olejek zapachowy spożywczy jak do ciast fajny efekt. Co do zdrowia na pewno mniej syfu leci do płuc niż bezpośrednio joincik ale cudów nie będzie, dym swoje zawiera i harata płucka.
    0 0

7. Post #7
    Ludzie, to ja widze że żaden z was nie przepychał nigdy bonga dobrze zajebanego ? Wiecie jak to kurwa robi ? Jak ja przeczytałem te posty to sie załamałem, jak sie bongo upierdoli to Ci je wodą z solą czy czymś innym traktują, zamiast po prostu ubić cybuch lekko tytoniem tak do połowy, wziąć tą długą wykałaczkę i po prostu pchać tytoń zdrapywać to co jest na sciankach ta wykalaczka i tak do dolu jak wyjdzie taka czarna maź to znaczy ze przepchaliście, ubijacie to do bonga (nie dawajcie juz tyxu jezeli nim przepychaliscie) i ciągniecie hita, porobi was w chuj jak skurwysyn. Polecam ludzią którzy nigdy nie próbowali.
    1 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez Gregory Zobacz posta
    Ludzie, to ja widze że żaden z was nie przepychał nigdy bonga dobrze zajebanego ? Wiecie jak to kurwa robi ? Jak ja przeczytałem te posty to sie załamałem, jak sie bongo upierdoli to Ci je wodą z solą czy czymś innym traktują, zamiast po prostu ubić cybuch lekko tytoniem tak do połowy, wziąć tą długą wykałaczkę i po prostu pchać tytoń zdrapywać to co jest na sciankach ta wykalaczka i tak do dolu jak wyjdzie taka czarna maź to znaczy ze przepchaliście, ubijacie to do bonga (nie dawajcie juz tyxu jezeli nim przepychaliscie) i ciągniecie hita, porobi was w chuj jak skurwysyn. Polecam ludzią którzy nigdy nie próbowali.
    Pani Marzeno! Nic się nie może zmarnować!
    1 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez Gregory Zobacz posta
    Pewnie nikt z nas nie przepychał bonga mocno ubrudzonego, ale jak widzę ty nigdy nie wysławiałeś się kulturalnie. Niestety jeszcze nie przebijasz tych idiotów, których znam i w jednym zdaniu złożonym potrafią użyć wulgaryzmu w co drugim słowie.
    Mam nadzieję, że polonistka nie przepuści Cię do następnej klasy gimnazjum.
    0 0

10. Post #10
    Z tym przepychaniem bonga to fajna zabawa jest...mój kumpel jak miał posuchę,a bongo było może po tygodniowym intensywnym maratonie,dłubał i dłubał w rurze,aż wydłubał takiego czarnego sporego smarka,tak na oko z 0,5g...dotego naskrobał osad ze środka buły i dołożył do smarka...nalał wody,pociagnał bucha,poprawił drugim,pobiegł do łazienki i zwrócił chyba wszystko co zjadł i wypił przez ostanią dobę...po wszystkim zawinął się w koc i kimał do wieczora.Wieczorem łaził po mieszkaniu jak lunatyk i szukał prochów od bólu czachy.

Bongo to bongo,zajechane to wrzątek detergent i szczotka do butelek i ogień...żadna filozofia.Co do tej sieczki ,która się wszędzie osadza na nim to po protu sadza ze spalania+olejki eteryczne (tłuszcz).Co do vapowania...to mozna bez vaporyzatora...robisz faje jak do mety z żarówki i delikatnie ogrzewasz materiał w środku,aby go nie przypalić.
    ME : I'm the law...i'm the mathafucki'n law...bitch
    NATURE : Really...go fuck yourself microbe...
    ME : Yhyyy...not this time...

BIO-Power Fanatic
    Vanha Hamppuhoitaja
    ...aktualna gówniana FR...
    https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...w-0-16-m2.html
    ...i druga zjebana FR...
    https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...x-0-09-m2.html
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl