Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. Post #1

Co na wypadanie włosów?

Kminek na wypadanie włosów raczej mi nie pomoże Co na wypadanie włosów?
    Po linii mojej mamy mam raczej słabe i cienkie włosy. Ojciec w wieku 64 lat ma chyba gęstsze włosy ode mnie. Zastanawiam się czy proces łysienia, można zatrzymać lub odwrócić? Przykłady Radosława Majdana czy innych bogatych ludzi pokazują, że włosy można niby przeszczepić - ale z drugiej strony to musi być cholernie duży koszt? Poza tym czy to jest zabieg dostatecznie trwały?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    ja tam już gole na zero ale jak ci zależy to kup minoxidil od kirkland 5%, nie żaden loxon tylko z kirklandu albo rogaine
    0 0

3. Post #3
    Ja mam problem z zakolami (po ojcu) i powiem Ci, że temat przesrany.

Kminek to co najwyżej na trawienie - wypierdzisz się i wzdęcia mijają Co na wypadanie włosów?

Przeszczep to kosztowna sprawa, spróbuj LOXONu albo produktów które poleca kolega powyżej Co na wypadanie włosów?
    0 0

4. Post #4
    Witalność włosów zależy w dużej mierze od diety. Czy nie dziwi Cię dlaczego tak nie chigieniczne włosy mają panowie pod monopolowym? I wcale nie chodzi tu o tłuste, brudne włosy, a taka łysina brzydka, menelska..

Aby włosy były mocne, musisz im dostarczać odpowiednich składników, keratyny itd.
    Zainwestuj w olej lniany lub rydzowy (zimno tłoczony) i pij codziennie minimum po 2-3 szklanki dziennie. Dobrze jest też pić wierzbownice - jeśli pijesz yerba-mate to szybko przyzwyczaisz się do smaku.
    Także dobrą metodą jest kupienie sobie witamin w aptece. Ja zakupuję plusz, oraz witaminy dla aktywnych (z witaminą D). Oprócz lepszej kondycji włosów także zauważyłem że mam zdrowszą skórę i mniej podkrążone oczy (wcześniej miałem niemalże czarne cienie pod oczami). Być może to też sprawka Bioliq, który wyrównał mi koloryt skóry, ale o tym się już rozpisywać nie będę..

Ogólnie jedzenie zieleniny, warzyw oraz owoców pomoże ogólnie w zachowaniu zdrowego wyglądu. Szampon typu Zoxin-Med też może pomóc. Nie wiem jak te z wyższej półki po 100-200zł dają radę, ale ja nie wierzę w takie cuda.

Jako młody chłopczyk miałem długie do łopatek bujne włosy. Teraz golę prawie na łyso, jedynie środek zostawiam i gdy tylko mi się lekko utłuszczą włosy to zaraz widać, że nie jest ich tyle ile powinno być. To niestety w dużej mierze geny. Przeszczep też pomaga, jednak zazwyczaj robi się go w miejscach gdzie masz już totalną łysinę. Zakolami się nie przejmuj. Ważne, aby słońce w nocy nie ukrywało się na środku twojej głowy Co na wypadanie włosów?
    1 0

5. Post #5
    Musiałbyś porobić badania jaki to rodzaj łysienia (np. biopsje skóry głowy). Jeśli androgenowe to stosować inhibitory 5 alfa reduktazy blokujące przemiane testosteronu do dihydrotestosteromu, z naturalnych to np. palma sabałowa, dynia, wierzbownica itd., z leków: finasteryd, minoksydyl.
    0 0

6. Post #6
    No włąsnie wypadałoby zrobić sobie badania jak tutaj wspomina osoba powyżej. Wybierz się do jakiegoś dobrego trychologa. Sam miałem problem z wypadnaiem włosów i nic dosłownie na nie nie działało. Ani szampony, ani jakieś drogie ampulki z apteki, ani tabletki. Lekarz zleci Ci trychogram, biopsję, ewentualnie jakieś inne badania ( mozesz sobie sam zrobić testosteron jeśli nie chcesz iść z pustymi rękami). Ewentualnie dermapen. Jest to zabieg ktory pobudza cebulki do rosniecia
    0 0

7. Post #7
    Diete mam dobrą, tak samo ćwiczę. Ponoć stres wpływa na wypadae wlosow ale stresu równeiż nie mam aż tak dużo. Będę musiał się zainteresować tymi prearatami o których piszecie. O niektórych słyszę pierwszy raz.

Na czym polega ten dermapen?
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez jarex Zobacz posta
    Diete mam dobrą, tak samo ćwiczę. Ponoć stres wpływa na wypadae wlosow ale stresu równeiż nie mam aż tak dużo. Będę musiał się zainteresować tymi prearatami o których piszecie. O niektórych słyszę pierwszy raz.

Na czym polega ten dermapen?
    Jest to nakłuwanie skóry nawet do kilkuset razy na sekundę. Chyba nawet w TV pokazywali jak to wygląda. Nie jest to przyjemne, a wręcz dość bolesny zabieg.

Tutaj masz dużo informacji o dermapenie
    Tak czytam i się zastanawiam czy za kilka lat sam na to się czasem nie wybiorę Co na wypadanie włosów?

--- Dodano ---

Ja zauważyłem, że kiedyś gdy się dość często stresowałem nawet drobnostkami to strasznie było to widoczne na twarzy (te naturalne "zmarszczki" dość pogłębione, bardzo widoczne i rzucające się w oczy), oraz bardzo rzadkie włosy. Odkąd zmieniłem tryb życia znacznie się to poprawiło.
    Jak masz pieniądze i bardzo się przejmujesz włosami czy w ogóle wyglądem to dobrze jest wykonać mały nie inwazyjny zabieg. Nie mówię tutaj o wszczykiwaniu botoxu co kilka miesięcy bo to jest zwyczajny idiotyzm Co na wypadanie włosów?
    0 0

9. Post #9
    Sam sobie poczytaj: Dermapen / Mezopen - Mezoterapie mikroigłowa na skórę głowy. .
    Tak jak kolega wyżej napisał nakłuwa się skórę głowy i wprowadza się tam substancje aktwne. Balem sie ze bedzie to bolesne ale nie jest bo dostaje sie znieczulenie. No zobaczymy jak to bedzie. I tak jest to mniej kosztowne od przeszczepu wlosow a lekarz mowi ze jest duza szansa,ze wlosy odrosna.
    0 0

10. Post #10
    A mogę się zapytać gdzie to robisz? Drogi taki zabieg?
    0 0

11. Post #11
    W Gdańsku na Skłodowskiej w klinice dr Michajłowskiego. Dałem wcześniej link do kliniki. Znajdziesz tam kontakt jesli jesteś zainteresowany. Jeden zabieg kosztuje jakieś 3 stówki ale to za mało aby dać efekt. Ja zdecydowałem się na 8 zabiegów.
    Tutaj masz nr 793 997 080 zadzwoń, to powiedzą co i jak.
    0 0

12. Post #12
    Halo kolego. Byłeś na tym zabiegu? Pytam sie ponieważ jestem z Twoich okolic i sam się zastanawiam czy się tam nie wybrac ( trochę to kosztuje ale jeśli są efekty to może odżałuję kasę ).
    0 0

13. Post #13
    Właśnie chodzę . Z tym,że nie na dermapen ale zalecili mi tam osocze bogatopłytkowe na skórę glowy. Powiem Ci, ze bardzo fachowi lekarze. Dokładnie obejrzeli sobie moją skórę głowy. Na pierwszej wizycie miałem już klka badań ( na pewno badanie skóry głowy pod mikroskopem ale więcej ich nie pamiętam bo byłem pod koniec października). Pytałem sie o dermapen ale powiedzieli,ze osocze będzie o wiele lepsze. Jestem w trakcie drugiego zabiegu . Jeszcze 2 przede mną. Efekty mają się pojawić z czasem chociaż ja już widzę jak odrastają pierwsze włosy co wydawało mi się niemożliwe ( myslałem,ze jedynie przeszczep pomoże).
    0 0

14. Post #14
    Aha. to jeszcze coś innego. Na czym to dokładnie polega?
    0 0

15. Post #15
    Na youtubie są filmy, które pokazują jak wygladają u nich takie zabiegi to sam sobie zobacz: - tutaj jest filmik, który pokazuje zabieg osocza Nie boli. Czujesz w zasadzie tyle co przy pobieraniu krwi.
    0 0

16. Post #16
    Teraz moda na badanie wszystkiego ....
    Kolego oczyść organizm , odrobacz i odkwaś , zazwyczaj problemem leży w złej diecie nietolerancji pokarmowej , toksynach , alergii ( przyczyn może być wiele a może być jedna )
    Wszystkie specyfiki po za kosmiczną ceną " zaleczają " problem jeśli w ogóle , a nie rozwiązują przyczyny .

Prawda jest taka ze w szamponach i ogólnie w kosmetykach ( również a zwłaszcza tych z najwyżej półki ) jest masa toksycznych substancji i to one są czynnikami które powodują alergie , nietolerancje i wiele problemów zdrowotnych ( wypadanie włosów , łuszczycę , łupież itd )

Formaldehyd ( kryje się pod innymi nazwami )
    Benzylhemiformal
    5-Bromo-5-nitro-1,3-dioxane = Bronidox
    Diazolidinyl Urea
    Imidazolidinyl Urea
    Quanternium-15
    DMDM Hydantoin
    Methenamine
    Glutaral
    Hexetidine
    Iodopropynyl Butylcarbamate

Konserwanty
    Methyldibromoglutaronitrile
    Imidazolidinyl Urea
    Diazolidinyl Urea
    Cetylpyridinium Chloride
    Chlorhexidine
    Methylchloroisothiazolinone
    Methylisothiazolinone
    Triclosan
    2-Bromo-2-Nitropropane-1,3 Diol
    Phenoxyethanol
    Cetrimoniumbromide

Parabeny
    Methylparaben
    Ethylparaben
    Propylparaben
    Butylparaben
    Isobutylparaben
    Benzylparaben

Lanolina , parafina , syntetyczne barwniki i zapachy oleje silnikowe , Poliethylene glycol i najgorsze co może najbardziej uczulać SLS oraz SLES - lista jest długa....
    Nie ma żadnych ograniczeń, ograniczenia są tylko w Twoim umyśle .
    Wszystko we wszechświecie jest dostępne i możliwe.
    Masz wolność w tworzeniu takiego życia, jakiego chcesz.

Kala / Huna
    1 0

17. Post #17
    ZIELONA, teraz bardzo ciężko jest znaleźć chociażby szampon, który nie zawiera choć jednej substancji toksycznej bądź szkodliwej (to samo w jedzeniu).
    Bardzo ciężko typowemu Kowalskiemu wyczytać z substancji które są pożyteczne a które nie bo przecież nie każdy studiował chemię.

Dużo do gadania ma testosteron i tryb życia jaki prowadzimy. Tego pierwszego nie da się powstrzymać - co prawda są sposoby na jego zmniejszenie, ale każda zabawa w regulowanie poziomu hormonów zazwyczaj nie kończy się dobrze.
    Jak palicie papierosy, pijecie dużo kawy i energetyków, oraz ogólnie nie zdrowo odżywiacie to nawet po drobnej poprawie drogim zabiegiem i tak wypadanie włosów postąpi.
    1 0

18. Post #18
    Akurat tutaj pełna zgoda, trudno o szampon czy kosmetyk bez parabenów lub szkodliwych substancji, a jeżeli już nawet jest w 100% naturalny to bardzo drogi i nie każdego na to stać, podobnie jak na powyższe zabiegi. Warto na początek skonsultować się z dermatologiem i ustalić czy np: nie jest to łysienie androgenowe lub czy sama dieta, stres nie ma istotnego wpływu na wypadanie włosów. Czasem zmiana nawyków jest bardzo istotna i może zauważalnie pomóc.
    0 0

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez Vapefully Zobacz posta
    stres nie ma istotnego wpływu na wypadanie włosów..
    Nooope

"Aktualne badania dowodzą, że stres pogłębia efekty łysienia androgenowego. Jego stymulujący wpływ na rozwój tej dolegliwości zachodzi za pośrednictwem związków z trzech grup molekuł sygnałowych: neuroprzekaźników i nneuromodulatorów wydzielanych przez neurony skóry głowy, hormonów systemowych, docierających tutaj z obiegiem krwi, z odległych gruczołów wewnętrznego wydzielania, oraz hormonów tkankowych, produkowanych lokalnie w komórkach mieszków włosowych…"

Całość: http://slawomirambroziak.pl/w-zdrowy..._mniej_wlosow/
    pasjonat
    0 0

20. Post #20
    kolego kup sobie Jantar Wyciąg z Bursztynu Odżywka do Włosów i Skóry Głowy 100ml, miałem zakola i mi zarosły ale masakra ile to pracy kosztuje Co na wypadanie włosów? tania alternatywa
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl