Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 63
  1. Post #1

Amfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł???

Wtam jestem troche gruby waże prawie 120kg mam 174cm wzrostu i tak sobie mysle czy jak bym wciagal dziennie 0,5g fety czy bym chudł no oczywiście bym uwazał co jem nie bez przesady ale bym sie troche ograniczył. Jezeli ktos jest w temacie niech powie ile mógł bym schudnac w miesiac przy takiej kuracji i jakie by były tego skutki uboczne????

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Amfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł??? wez sie czlowieku za jakies treningi a nie fete bedzie walil
    polecam wynajac personalnego trenera i odstawic jaranie i cukier
    0 1

3. Post #3
    Zrył byś sobie beret, doznal bys psychicznych zaburzen, to dziala nie odwracalnie. Pobudzil bys organizm, podwyzszyl bys tetno, organizm zwiekszyl by zapotrzebowanie kaloryczne. Cos bys napewno schudl przy zachowaniu twoich nawykow zywieniowych, ale za tak cene :o ? Jedz 500kalori mniej dziennie, zadbaj o wiecej ruchu a uzyskasz podobny efekt bez zrycia sobie beretu. Podszkolisz sile woli i wytrzymalosc...
    0 0

4. Post #4
    I fastfoody odstaw Amfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł??? kfc
    0 0

5. Post #5
    mam kumpla który lubuje się w tego typu zabawach i jak on to twierdzi, "biały tydzień" i 10kg w dółAmfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł???
    osobiście nie polecam, bo to syf i kazdy organizm inaczej reaguje
    ps. jak Cie takie zabawy podniecają, to ruskiego krokodylka sobie załatw, ponoć efekt piorunujący, szkoda tylko, ze nie odwracalnyAmfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł???
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

6. Post #6
    Myślę, że gdyby chłopak nosił się z zamiarem chudnięcia poprzez ćwiczenia, to na salę treningową, siłownię czy basen trafiłby bez Waszych namów. Z postu jednak wynika, że nie takiej drogi szuka Amfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł??? Ja sobie daruję wskazówki tego typu, bo i tak zapewne trafiłyby one w próżnię, podpisać się jedynie mogę pod odradzaniem stosowania tej eksperymentalnej diety amfetaminowej. Po kilku - kilkunastu dniach całkiem by Ci beret zryło przyjacielu. Niestety, ale bez treningów ciężko zgubić zbędne kilogramy. Sensu jednak nabiera japońskie powiedzenie: "Śniadanie jem sam, obiad z przyjacielem, kolację zostawiam wrogowi." Dlatego jest tak mało otyłych Japończyków. Pozdrawiam!

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez mattiv Zobacz posta
    mam kumpla który lubuje się w tego typu zabawach i jak on to twierdzi, "biały tydzień" i 10kg w dółAmfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł???
    osobiście nie polecam, bo to syf i kazdy organizm inaczej reaguje
    ps. jak Cie takie zabawy podniecają, to ruskiego krokodylka sobie załatw, ponoć efekt piorunujący, szkoda tylko, ze nie odwracalnyAmfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł???
    Po krokodylku mięśnie potrafią gnić Amfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł??? Jest trochę niezłych filmików z tym gównem na YouTube Amfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł???
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

7. Post #7
    Wybacz szczerość ale -
    Twoje myślenie jest naiwne po odstawieniu białka waga ci skoczy do poprzedniego poziomu !
    Duzo lepszym wyjściem jest zmiana
    - myślenia Amfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł???
    diety i stylu życia - ruszaj się - ćwicz trenuj równolegle zmień dietę na bardziej roślinną

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

8. Post #8
    ....chyba za szybko ten wątek przeczytałem, bo dopiero teraz do mnie dotarło, że własciciel pytał poważnie! Amfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł???, chłopiem chcesz przypłacic kilka kg tuszy, nieodwracalnym spustoszeniem organizmu, wyniszczeniem watroby, trzustki, a o dziurach w mózgu już nie wspomnę!?
    ps. juz nawet nie mówię o tym, że czystej amfy teraz szukać to chyba tylko z latarkąAmfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł???
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

9. Post #9
    A ja mysle ze takie szczere rady moga mu bardziej pomoc jak napisanie wprost pewnie, pojedz sobie bialego to pomoze ci w uzyskaniu wymazonej wagi chuj z efektem ubocznym, YouOnlyLiveOnce! To tak jak doradzac chorym na depresje zeby sie zabili Amfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł???
    0 0

10. Post #10
    są różne fora sportowe typu SFD, KFD tam wszystko ładnie jest opisane i uwierz że na początku nie ma sensu nawet brać spalacza tłuszczu, ogarnij miskę i weź się za siebie bo bez wysiłku nic z tego nie będzie, życzę wytrwałości w dążeniu do celu pozdro.
    0 0

11. Post #11
    wybacz kolego ale jebnij sie w ten pusty leb.sam to wymysliles czy musial ci ktos pomoc?zniszczysz siebie i rodzine swoja biedna.wladek to nic innego jak klopoty przez ogromne K.wez sie K...A w garsc i na silke idz.o wiele mniej cie to bedzie kosztowalo niz miesieczna pseudo kuracja wladem.pzdr.
    0 0

12. Post #12
    mój najdłuszy fetowy maraton kiedys to było 2 tygodnie po tych 2 tyg miałem takiego zwała ze nie wiedziałem o bozym swiecie a gdy przpalilem tego zwala ziołem no to koniec miałem szmate zamiast mózgu. Zdarzało mi sie pare razy walnąc w nos nigdy nie warzyłem sie przed i po ale jak pamietam po maratonie fetowym czułem sie chudszy. Na marginesie nie lubie za bardzo fety zioło lepsze brałem pare razy extasy i zioło lepsze dopalacze tez stosowałem według mnie zioło lepsze ze wszystkich narkotyków które próbowałem zioło jest najlepsze no może haszysz jest lepszy ale u mnie w miescie ciezko to znaleźć
    0 0

13. Post #13
    Najlepsze to jest jak ziolo jest dodatkiem do zycia a nie zycie dodatkiem do ziola czy innych dragow
    1 0

14. Post #14
    MJ to NIE NARKOTYK.
    0 0

15. Post #15
    Sa dwa wyjscia , albo babrzesz sie w bagnie albo wylazisz z niego , ja tez babralem i powiem ze mj pomogla mi wydobyc z siebie chec zycia podczas pierwszych dni dedoxu. Najlepiej jest samemu bez uzycia innych substancji wyjsc z dolka ale to wiaze sie z bardzo silna wola , a u fryzgacza to roznie z nia bywa.
    0 0

16. Post #16
    znajoma brala kiedys codziennie pare kresek chuda byla fdakt ale problemy zdrowotne zeby jej sie ruszaly kilka wypadlo to nic watrobe sobie czy cos rozjebala teraz tylko je jedzenie z pary warzywa sama jest jak to warzywo a w szpitalu ile razy lezala nie idzie zliczyc szkoda laski ....wiec bierz amfetamine spoko ....

ja polecam dieta 3 miesieczna 0 miesa 0 tuszczy na samych owocach i warzywach a jak sie nie najesz zapychaj sie woda oszukasz zoladek najwarzniejszy tydzien wytrzymac potem zoladek sie kurczy i nie chce sie jesc ....
    0 0

17. Post #17
    Może tak bardzo nie przeszkadza mi moja otyłość ale jak mam kupić spodnie to wiąże sie to z tym ze musze kupić wieksze i skrócić nogawki to mnie bardzo wkurwia
    0 0

18. Post #18
    kolego, lepiej skracac spodnie, niż swoije jedyne zycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ps. oddam swoje blanty, i moda- jesli przejżysz na oczy, bo mnie te wyróznienia nie zmienią, a Twoje podejście może tak, a myslę ze wato!
    0 0

19. Post #19
    Brawo dla ciebie geniuszu Amfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł??? co za pomysł to niemam nawet pytań Amfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł??? .Wez sie za diete, do tego bieganie i siłownia, co prawda będziesz musiał wytrwale dążyć do celu i będzie to napewno ciężka praca, ale nie poryjesz sobie beret przynajmniej.Naprawde chcesz mieć mięśnie sflaczałe jak psa jajka ? Amfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł??? PowodzeniaAmfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł???
    0 0

20. Post #20
    ale po fecie robie sie mądrzejszyAmfetamina na odchudzanie czy dobry pomysł???
    0 0

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl