Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
 1. Post #1

  Jak uzywac medycznych konopi ?

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Witam was mam pytanie odnośnie konopi z dużą zawartością cbd. Czy można je palić czy lepiej użyć vapka żeby zaciągnąć cbd ? Czy raczej konieczne jest robienie oleju ?

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2

 3. Post #3
  Wszystko zalezy ile masz materialu, jak licho stoisz z towarem i nie masz kasy na vapo z tych lepszych bo tanie gowno sie nie nadaje to i z fifki pociagniesz, a jak masz duzo siuwaru to olej najzdrowszy.
  0 0

 4. Post #4
  Mam dynavapa do thc jest spoko dorównuje tym z górnej półki. To może dało by rade. A jak można tanim sposobem wyciągnąć olej??

  --- Dodano ---

  Dodam ze głównie chodzi mi o terapie przeciwbólowa.
  Widziałem kiedyś coś do wyciskania oleju taka praskę która się nagrzewała nie duże uzadzonko ale nie mogę tego zlokalizować
  0 0

 5. Post #5
  prostownica do włosów przełożona papierem, najprostszy sposób
  0 0

 6. Post #6
  ale prostownica nie ma daje tego zbyt waskie sa
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl