Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. Post #1

Agresja u psa z lęku a cbd

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam,czy ktoś ma wiedzę na temat cbd jeśli chodzi o terapię zachowań zwierząt lękowych które wybierają zachowania agresywne i mają problem z zaufaniem dla właściciela ? Chodzi mi o informację ze sprawdzonych źródeł,z góry dzięki za odp.
    0 0

2. Post #2
    Nie lepiej zapytac behawioryste? Co ma cbd do psychiki psa?
    0 0

3. Post #3
    Jo cbd to nie wiem jak dziala

Ale pewnego dnia kolezanka dala mi psa na 10dni jack russell terier suka zla ze ja pierdole wrecz kurwa wpadla mi na chate odrazu zaczela atakowac mojego bitbulla tej samej rasy no masakra uraz ma po ataku innego psa na nia, wiec ciezko bylo 2dni az zonka dala suce mufinka czekoladowego i zaczela sie milosc i romantyzm pomiedzy nimi jajka moj pies to mial obolale od tej milosci he i reszta urlopu u mnie przebiegla juz bezproblemowo

--- Dodano ---

Jo cbd to nie wiem jak dziala

Ale pewnego dnia kolezanka dala mi psa na 10dni jack russell terier suka zla ze ja pierdole wrecz kurwa wpadla mi na chate odrazu zaczela atakowac mojego bitbulla tej samej rasy no masakra uraz ma po ataku innego psa na nia, wiec ciezko bylo 2dni az zonka dala suce mufinka czekoladowego i zaczela sie milosc i romantyzm pomiedzy nimi jajka moj pies to mial obolale od tej milosci he i reszta urlopu u mnie przebiegla juz bezproblemowo
    0 0

4. Post #4
    Jestesmy u dobrego behawiorysty lecz oprócz ćwiczeń psa trzeba wspomóc więc farmakologia i pomyśleliśmy też o cbd. Behawiorystka bada temat w swoich kręgach a ja w swoichAgresja u psa z lęku a cbd Jak narazie to wiem że jeśli ją coś boli to cbd nam pomoże ale to pies i nam tego nie powie. Szukamy teraz informacji na temat od strony psychiczno neurologicznej. Jeśli ktoś ma taką wiedzę czy przy takich problemach może cbd pomóc albo wie że nie zaszkodzi to proszę o info.
    0 0

5. Post #5
    Moze zacznij od ujarania swojego psa, zapal przy nim i dmuchaj mu w pysk Agresja u psa z lęku a cbd ( testowalem na swoim, przewaznie jest spokojny, czasami sie rozgladal jakby cos mu zagrazalo albo byl w innym swiecie, pare razy skamlal, "wyl" i szczekal, kiedys skakal w miejscu i probowal schwytac w zeby muchy Agresja u psa z lęku a cbd zawsze byl rozbiegany i latal wszedzie a po upaleniu czesto woli polezec kolo nogi i pozamulac, jest mi ufny i wolniej macha ogonem niz na "trzezwo" a jak biega to tak jakby chcial ale nie mogl, albo nie chcial ale musi Agresja u psa z lęku a cbd
    Kiedys go musialem trzymac za obroze bo mu nie pasowal dym, ale teraz chyba wie ze to nic zlego, grzecznie siedzi i "jara"
    Nie miejcie mnie za jakiegos psychopate czy dreczyciela, obydwoje to lubimy Agresja u psa z lęku a cbd
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez Partyzant2k17 Zobacz posta
    Moze zacznij od ujarania swojego psa, zapal przy nim i dmuchaj mu w pysk Agresja u psa z lęku a cbd ( testowalem na swoim, przewaznie jest spokojny, czasami sie rozgladal jakby cos mu zagrazalo albo byl w innym swiecie, pare razy skamlal, "wyl" i szczekal, kiedys skakal w miejscu i probowal schwytac w zeby muchy Agresja u psa z lęku a cbd zawsze byl rozbiegany i latal wszedzie a po upaleniu czesto woli polezec kolo nogi i pozamulac, jest mi ufny i wolniej macha ogonem niz na "trzezwo" a jak biega to tak jakby chcial ale nie mogl, albo nie chcial ale musi Agresja u psa z lęku a cbd
    Kiedys go musialem trzymac za obroze bo mu nie pasowal dym, ale teraz chyba wie ze to nic zlego, grzecznie siedzi i "jara"
    Nie miejcie mnie za jakiegos psychopate czy dreczyciela, obydwoje to lubimy Agresja u psa z lęku a cbd
    No za mądrze to ty nie postępujesz...dziecku tez byś dmuchał w twarz?
    Lubisz jak ktos tobie dmucha dymem ?
    0 0

7. Post #7
    Madrze czy nie, polubil to wiec nie przestane, dopalaczami mu nie dmucham Agresja u psa z lęku a cbd
    Co ma piernik do wiatraka.. a co maja powiedziec dzieci ktore w niewiedzy sa trute dymem nikotynowym we wlasnym domu?! nie szukaj dziury w calym Agresja u psa z lęku a cbd
    Zalezy jakim dymem bo za nikotynowy to w pysk strzelam a palic marie z dziewczyna oszczedniej Agresja u psa z lęku a cbd
    0 0

8. Post #8
    Chcesz dywagować ktory dym jest bardziej szkodliwy? Jeden i drugi zawiera podobne związki, które powstają w procesie spalania...
    Psu podoba...jasne skoro go zmusiłeś do tego to uważa ze tak ma byc, jestes dla niego autorytetem tak samo jak rodzic dla dziecka powinien byc, do tego pies ma mniejszy organizm, z lodowki sobie jedzenia nie wyjmie a nie nie nagotuje wiec chyba trafne porownanie.
    Jestem ciekawy komu sprawia przyjemnosc dmuchanie dymem w twarz...chyba tylko tobie jako dmuchajacego...zastanow sie nad tym i nie rób tak.
    0 0

9. Post #9
    Bede robil co bede uwazal i krzywda mu sie nie dzieje, do niczego go nie zmuszalem oprocz jedzenia, przeszedl bolerioze i palenie mu przywrocilo apetyt, ale nie bede zdradzal szczegolow szczegolnie anonimowi w internecie co sie czepia i widze poszerza tematy zeby sie dalej poprzypierdalac, nie osadzaj mnie panie obronco praw zwierzat ktos "inny" zrobi to lepiej, pozdro Agresja u psa z lęku a cbd
    0 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez Partyzant2k17 Zobacz posta
    Pamiętaj tylko ze trujesz dymem własnego psa heh
    Nie wiem czy wiesz ale większość substancji medycznych wchłaniają sie od razu a to co wypuszczasz to sam syf...
    2 0

11. Post #11
    Taki pomysł jest jak dla mnie nie do przyjecia. Interesuje mnie tylko cbd i kropelki.
    0 0

12. Post #12
    Trujesz nie trujesz. Kiedys upalilismy psa to mu odjebalo i musielismy go zamknac w kuchni, od tamtej pory juz zadne zwierze nie jaralo z nami.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl