Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 30
  1. Post #1

Zielona nalewka

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Hej, moja następna uprawa będzie robiona z myślą o przygotowaniu zielonej nalewki.
    Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w jej sporządzaniu?
    Jaka odmiana będzie do tego najlepsza?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Cytat Zamieszczone przez Michaall Zobacz posta
    Hej, moja następna uprawa będzie robiona z myślą o przygotowaniu zielonej nalewki.
    Ja nalewkę robię z Don Kona, ale pewnie wszystko się nada.
    Używam do tego dwuch opakowań po 30g
    Połowę suszu wkładam do piekarnika na 1/2h o temp 120*C
    Drugą połowę surową. Zalewam wszystko spyrolem ok 1 litr.
    Czasami dodaję 10, 20g melisy i kiszę wszystko jakiś tydzień.
    Potem filtruję, dodaję miodu do smaku bo jest to niezbyt smaczne i rozcieńczam żeby miało 40-50%
    Zajebiście się po niej śpi, i na wkurwienie działa lepiej jak tabletki uspokajające Zielona nalewka
    5 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez cannabis hans Zobacz posta
    ......... Zajebiście się po niej śpi, i na wkurwienie działa lepiej jak tabletki uspokajające Zielona nalewka
    Nie wątpię w to, taki eliksir ma 100% działanie. Nawet sparaliżowanego rozluźni.
    1 0

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez cannabis hans Zobacz posta
    Ja nalewkę robię z Don Kona, ale pewnie wszystko się nada.
    Używam do tego dwuch opakowań po 30g
    Połowę suszu wkładam do piekarnika na 1/2h o temp 120*C
    Drugą połowę surową. Zalewam wszystko spyrolem ok 1 litr.
    Czasami dodaję 10, 20g melisy i kiszę wszystko jakiś tydzień.
    Potem filtruję, dodaję miodu do smaku bo jest to niezbyt smaczne i rozcieńczam żeby miało 40-50%
    Zajebiście się po niej śpi, i na wkurwienie działa lepiej jak tabletki uspokajające Zielona nalewka
    A jakiś Kac morderca występuje po takim zazacnym trunku czy w ogóle ? Ciekawie to wygląda Zielona nalewka
    0 0

5. Post #5
    ja znowu daje kolo 40 g na pol litro samych bobkow, wczesniej wypeiczonychw piekarniku ,rozcienczam to na 1200 ml ,mysle ze ma kolo 30 % taka buteleczka ale stareg zawodnika to kieliszek robi tak pieknie ze brak slow he ,szybkei dzialanie, kaca nie ma choc czuc na drugi dzien ze byla moc, dodam ze mozan nawet nad 70 baczki na pol litr spirolku i wtedy to kilka kropi moze juz robic robote he wlasnie jestem przed robieniem bo sie skonczylo he to co dobre
    1 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez uho667 Zobacz posta
    ja znowu daje kolo 40 g na pol litro samych bobkow, wczesniej wypeiczonychw piekarniku ,rozcienczam to na 1200 ml ,mysle ze ma kolo 30 % taka buteleczka ale stareg zawodnika to kieliszek robi tak pieknie ze brak slow he ,szybkei dzialanie, kaca nie ma choc czuc na drugi dzien ze byla moc, dodam ze mozan nawet nad 70 baczki na pol litr spirolku i wtedy to kilka kropi moze juz robic robote he wlasnie jestem przed robieniem bo sie skonczylo he to co dobre
    Tak duzo trzeba dawac tego? 30g suchego az trzeba wjebac?
    0 0

7. Post #7
    a można suche i mokre np. fifty fifty ? czy mokre możne się np zepsuć ?
    Ps. i po co piekarnik ?
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez Imlerith Zobacz posta
    Tak duzo trzeba dawac tego? 30g suchego az trzeba wjebac?
    zalezy co kto lubi ,ja wole wypic malo ale kopliwie ,kiedys dalem 17 g i tez dzialalo ale slabiej[COLOR="#87CB11"]

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Mad_Max Zobacz posta
    Ps. i po co piekarnik ?
    jak zrobisz dekarboksylacje to bedzie suche

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Mad_Max Zobacz posta
    Ps. i po co piekarnik ?
    jak zrobisz dekarboksylacje to bedzie suche
    0 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez Michaall Zobacz posta
    Każda odmiana sie nada , wrzucę wieczorem fotki moich nalewek .
    Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.
    -
    F. Zappa
    1 0

10. Post #10
    a po ilu min/h wchodzi fazka ? z takiej nalewki 30 g/ 0,5 l sprajta?

Bo ciastka wiadomo cos kolo 30-40 min
    0 0

11. Post #11
    Ja alkoholu nie piję ( żadnego ) więc info z drugiej ręki i z tego co konsumenci mówią fazka wchodzi dość szybko ( do 10 min ) . Zalecam ostrożność w piciu bo może poskładać amatora mocnych trunków Zielona nalewka

Tu gotowe nalewki ( stały około 1,5 miesiąca +/-
    * powinny dużo dłużej bo nalewki z czasem stają sie po prostu lepsze ( moc i smak )

Zielona nalewka

A tu nowe niedawno zalane ,

Zielona nalewka

Najlepszy alkohol do nalewek to 40-70% max , ja dodaję miodu spadziowego dla smaku , wychodzi hicior - lekko mentholowo - ziołowy posmak .

--- Dodano ---

Zobacz jaki piękny kolor !

Zielona nalewka[COLOR="#87CB11"]
    -
    F. Zappa
    10 0

12. Post #12
    zielona a ile dajesz grasu ?
    0 0

13. Post #13
    Miód dodajesz na początku czy pod koniec "kiszenia"

--- Dodano ---

jeszcze tak szybko zapytam
    czy opłaca się dodać resztki z trymowania czy raczej mija się to z celem bo nie ukrywam 15-30g na około 1,5L końcowego produktu to dość sporo
    0 0

14. Post #14
    Panowie daję wszystko co mam , kwiaty ( popcorn ) i wszystko z trymu plus liście jak ładne ( chlorofil i piękny zielony kolor ) , a jeśli chce mocniejszej nalewki dokładam suszu .
    Miodu dodaje na koniec jak nalewka gotowa i po filtracji i tu też warto by po leżakowało żeby sie wszystko ładnie przegryzło z miodkiem .
    Można dać cukier jak nie ma miodu smaki ale miodek daje i smak i kolor plus oczywiście wartości pro zdrowotne .
    Jeśli lubicie inne smaki można łączyć :
    skórka z cytryny ( umyć cytrynę w całości zamrozić i zetrzeć skórkę na tarce ) albo sok wycisnąć i dodać ( według gustu i uznania ) , mięta pieprzowa , melisa - wariacji smakowych do wyboru .
    Jak ktoś nie lubi % można taką zalewę odparować i wychodzi super olejek haszyszowy , leczniczy czy jak ktoś lubi rekreacyjny , tak czy siak jest to alternatywa dla RSO z tym że znacznie zdrowsza i czysta , polecam Zielona nalewka
    -
    F. Zappa
    5 0

15. Post #15
    Nieźle to wyszło, sam żałowałem później że nie wrzuciłem tych przytopowych części do alko albo ewentualnie ciastka.
    Na pewno lepsze rozwiązanie jak palenie tych *odpadków Zielona nalewka

Tutaj macie całkiem fajny poradnik na olej, wytłumaczone po Polsku i krok po kroku.
    1 0

16. Post #16
    to to wiem jak zrobić olej. A jak stosować, palić jeść jakie dawki by nie przesadzić Zielona nalewka
    0 0

17. Post #17
    a żeby tak nowego tematu nie zakładać wiecie może czy jest możliwość zrobienia miodu z thc ?? bo podgrzanie mija się z celem (miód przy wysokiej temp traci właściwości) i czy wgl thc się wiąże z miodem ?
    0 0

18. Post #18
    Tu masz o miodzie z konopi , nie wiem czy to fejk czy fakt .

https://www.dinafem.org/en/blog/trai...oney-cannabis/

Nie trzeba podgrzewać miodu do wysokich temperatur , wystarczy kąpiel wodna albo miód rozpuścić w ciepłej wodzie i połączyć , owszem nalewka straci na mocy % ale niewiele .

Herbata z miodem nie traci swoich właściwości Zielona nalewka
    -
    F. Zappa
    1 0

19. Post #19

20. Post #20
    Cytat Zamieszczone przez Topowy Janusz Zobacz posta
    A jakiś Kac morderca występuje po takim zazacnym trunku czy w ogóle ? Ciekawie to wygląda Zielona nalewka
    Panie to jest lekarstwoZielona nalewka to się dozuje naparstkami nawet moja żona jak nie może zasnąć to mi podpija Zielona nalewka

--- Dodano ---

A o miodku słyszałem że jakiemuś Francuzowi miodek pszczoły robią z konopii.
    U nas to pewnie by zamknęli te pszczoły za używanie i posiadanie bo to normalne narkopszczołyZielona nalewka

--- Dodano ---

A o miodku słyszałem że jakiemuś Francuzowi miodek pszczoły robią z konopii.
    U nas to pewnie by zamknęli te pszczoły za używanie i posiadanie bo to normalne narkopszczołyZielona nalewka
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl