Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
 1. Post #1

  Problemy z alkoholem, a zastosowanie konopi

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Witam.
  Jeżeli taki wątek już jest to przepraszam, ale jakoś słabo mam z tym szukaniem. Do rzeczy.

  Bliska mi osoba ma problemy z alkoholem i uczęszcza na bezpłatne porady psychologiczne walki z nałogem, jakie nasze państwo może zagwarantować społeczeństwu.
  Niestety skutki są mizerne i wiele ta terapia nie pomaga.
  Interesuje się konopiami od dłuższego czasu i wiele razy słyszałem że konopie dobrze sobie radzą z alkoholizmem.
  Szukam porady jakie odmiany konopi z tym sobie najlepiej poradzą. Dodam że pacjent ma swoje lata i po lekkim wylewie, który mogło wpłynąć na mózg.

  Pomyślałem że olej będzie najlepszym sposobem na podawanie kannabidów.

  Pozdrawiam.

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  Alkoholizm to ciężka choroba,czy terapia ''zastąpienia'' alkoholu MJ zadziała,zależy głównie od osoby uzależnionej i jej stanu fizycznego i psychicznego.Mam znajomego który leczy się sam i ponad dekadę temu odstawił alkohol,na rzecz popalania trawki...drugiemu koledze pomagałem trochę i on nie pije od 7 lat.Ogólnie najgorszy jest pierwszy okres,gdy trawą trzeba zbijać silne skutki uboczne efektów odstawienia z delirium tremens włącznie...później jest trochę lepiej,ale tak jak powiedziałem wszystko w głównej mierze zależy od właśnie ''pacjenta'' i jego nastawienia.
  2 0

 3. Post #3
  O skutkach już czytałem, tylko chodzi mi jakie odmiany będą skuteczne, no i jeszcze aplikowanie bo palenie nie wchodzi w rachubę.
  Czy na przykład masło konopne i ciasteczka będą dobre, bo olej myślę byłby by najbardziej skuteczny, tylko do oleju potrzeba sporo suszu i trochę trudniej się go wytwarza.
  0 0

 4. Post #4
  Ogólnie rzecz biorać to zależy czy ''pacjet'' będzie po szpitalnym odtruciu czy cała operacja od A do Z bedzie przeprowadzona powiedzmy to w domu.Najlepiej będą się sprawdzały na początku odmiany 100% indica o silnym działaniu przeciwbólowym,rozluźniającym mięśnie i silnie relaxujace (narkotyzujące)...na pewno na poczatku muszą być to odmiany z dość dużą zawartością THC,gdyż po prostu głód alkoholowy trzeba zastąpić dość mocnym ''hajem'',aby ''pacjent'' przetrwał najgorszy etap.Z czasem można podmieniać MJ na tą z mniejszą zawartością THC (7-10%) na rzecz dużej zawartości CBD.Co do samego aplikowania to jednak olej jest najlepszym wyborem jeśli w grę nie wchodzi jej palenie,które najszybciej przynosi ulgę...nie ma złotej metody,jak wcześniej napisałem,dużo zależy od nastawienia ''pacjęta'' do leczenia.
  2 0

 5. Post #5
  Dzięki za odpowiedz, to na początek musi mi wystarczyć.
  Alkohol nie kontrolowany powoduję taką patologię w społeczeństwie i na dodatek jest legalny, a żeby komuś pomóc trzeba łamać prawo.
  Mam nadzieję że uda mi się przeprowadzić kurację i przyniesie dobre skutki.
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl