Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. Post #1

bongo czy vaporizer

Bongo z 55+/- filtracjami będzie zdrowsza lub prawie na takim samym poziomie alternatywą vaporyzacji mj?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Gość
    Nie znam sie na tym ale zadne bongo nie oczysci z dymu chujostwa jak vapo...
    0 0

3. Post #3
    vaporizer jest najzdrowszą opcją bongo czy vaporizer
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez Sneaker Zobacz posta
    Bongo z 55+/- filtracjami będzie zdrowsza lub prawie na takim samym poziomie alternatywą vaporyzacji mj?
    Dlaczego porównujesz vaporyzator do bonga? Może mieć nawet 200 filtracji wodnych ale tu chodzi o sposób wchłaniania..

Z bonga/jointa/butli/lufki zachodzi proces spalania w dużej temperaturze gdzie większość THC i innych substancji ulega utracie i tylko część przyjmujemy. Przy okazji wchłaniamy różny syf, największy to tlenek węgla (O2).

Vapo działa na innej zasadzie. Tutaj nie masz procesu spalania a podgrzewania do ustalonej temperatury (mówię tu o urządzeniach z ustawianiem temperatury) i wchłaniania tylko pożytecznych składników: THC, CBD, CBN, THCV itd..
    No i nie masz tej zmuły pod koniec działania marihuany jak przy procesie spalania.

Mnie od jakiegoś czasu serce boli, więc zdrowiej dla mnie inhalować się z vapo niż palić jointy jak to dotychczas robiłem. Zakupiłem na mikołajki Flowermate AURA i jest spoko bongo czy vaporizer
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:
    1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush - Szafa 0.30m2

AKTUALNA:
    -
    2 0

5. Post #5
    Mam vaporizer Extreme najnowszą wersję, mam tez bongo zig-zag (znajdziesz na allegro), jeśli chodzi o fazę, to jest porównywalna, gdyż wszystko zależy od tego ile suszu naładujesz. Do bonga wchodzi mi 1g i jak porządnie zapełnię dymem takie bongo to jest ładna faza. Ale przy odpowiedniej temperaturze i naładowaniu vapo jedynie 0,4g jestem w stanie osiągnąć to samo, albo i lepiej. Vapo jest na pewno zdrowsze. Reasumując:

Vapo jest zdrowsze, ekonomiczniejsze, łatwiejsze w odpaleniu, smaczniejsze, high oba dają mniej więcej na tym samym poziomie, chociaż high jest nieco hmmm INNY.

Ja jak kupiłem vapo to pierwsze co to wypolerowałem bongo i odstawiłem w kąt bongo czy vaporizer
    2 0

6. Post #6
    Nie no mam vapo, ale chciałem się upewnić, dzieki chlopaki bongo czy vaporizer
    0 0

7. Post #7
    TYLKO Vap! Ja jestem wrażliwa hehe nie lubię jak gryzie w gardle. Zakupiłam niedawno Crafty Vapa i jestem ZACHWYCONA! Kasa może większa za niego ale lepiej kupić raz i dobrze. Kupiłam tu: https://vaporshop.pl/pl/vaporizery-p...rz-bickel.html Sprawdzony sklep! Smak z tego vapa jest nieziemski! bongo czy vaporizer Tylko polecić bongo czy vaporizer bongo czy vaporizerbongo czy vaporizerbongo czy vaporizer
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl