Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
 1. Post #1

  bongo czy vaporizer

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Bongo z 55+/- filtracjami będzie zdrowsza lub prawie na takim samym poziomie alternatywą vaporyzacji mj?

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  Gość
  Nie znam sie na tym ale zadne bongo nie oczysci z dymu chujostwa jak vapo...
  0 0

 3. Post #3
  vaporizer jest najzdrowszą opcją bongo czy vaporizer
  Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
  0 0

 4. Post #4
  Cytat Zamieszczone przez Sneaker Zobacz posta
  Bongo z 55+/- filtracjami będzie zdrowsza lub prawie na takim samym poziomie alternatywą vaporyzacji mj?
  Dlaczego porównujesz vaporyzator do bonga? Może mieć nawet 200 filtracji wodnych ale tu chodzi o sposób wchłaniania..

  Z bonga/jointa/butli/lufki zachodzi proces spalania w dużej temperaturze gdzie większość THC i innych substancji ulega utracie i tylko część przyjmujemy. Przy okazji wchłaniamy różny syf, największy to tlenek węgla (O2).

  Vapo działa na innej zasadzie. Tutaj nie masz procesu spalania a podgrzewania do ustalonej temperatury (mówię tu o urządzeniach z ustawianiem temperatury) i wchłaniania tylko pożytecznych składników: THC, CBD, CBN, THCV itd..
  No i nie masz tej zmuły pod koniec działania marihuany jak przy procesie spalania.

  Mnie od jakiegoś czasu serce boli, więc zdrowiej dla mnie inhalować się z vapo niż palić jointy jak to dotychczas robiłem. Zakupiłem na mikołajki Flowermate AURA i jest spoko bongo czy vaporizer
  Pomogłem? Postaw blanta

  OSTATNIA FOTORELACJA:
  1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush - Szafa 0.30m2

  AKTUALNA:
  -
  2 0

 5. Post #5
  Mam vaporizer Extreme najnowszą wersję, mam tez bongo zig-zag (znajdziesz na allegro), jeśli chodzi o fazę, to jest porównywalna, gdyż wszystko zależy od tego ile suszu naładujesz. Do bonga wchodzi mi 1g i jak porządnie zapełnię dymem takie bongo to jest ładna faza. Ale przy odpowiedniej temperaturze i naładowaniu vapo jedynie 0,4g jestem w stanie osiągnąć to samo, albo i lepiej. Vapo jest na pewno zdrowsze. Reasumując:

  Vapo jest zdrowsze, ekonomiczniejsze, łatwiejsze w odpaleniu, smaczniejsze, high oba dają mniej więcej na tym samym poziomie, chociaż high jest nieco hmmm INNY.

  Ja jak kupiłem vapo to pierwsze co to wypolerowałem bongo i odstawiłem w kąt bongo czy vaporizer
  2 0

 6. Post #6
  Nie no mam vapo, ale chciałem się upewnić, dzieki chlopaki bongo czy vaporizer
  0 0

 7. Post #7
  TYLKO Vap! Ja jestem wrażliwa hehe nie lubię jak gryzie w gardle. Zakupiłam niedawno Crafty Vapa i jestem ZACHWYCONA! Kasa może większa za niego ale lepiej kupić raz i dobrze. Kupiłam tu: https://vaporshop.pl/pl/vaporizery-p...rz-bickel.html Sprawdzony sklep! Smak z tego vapa jest nieziemski! bongo czy vaporizer Tylko polecić bongo czy vaporizer bongo czy vaporizerbongo czy vaporizerbongo czy vaporizer
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl