Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. Post #1

Vaporizer - Jaki wybrać?

W związku ze zmianą trybu życia chciałbym aplikować mj przez waporyzator, trochę przeglądałem aledrogo. Co sądzicie o czymś takim? Spotkał się ktoś z tym? Może w tej cenie dostanę coś lepszego? Nie musi być mobilny, może być stacjonarny, jeśli coś ktoś może poradzić to chętnie pochłonę informacje.

HERBAL VAPORIZER GPEN ELITE WAPORYZATOR ZIÓŁ SUSZU (6577193050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Paliłem z dobrego Vaporizera i szczerze powiem, jeśli palisz juz dłuższy czas, nie przekonasz się do tego, lepiej sobie jakieś fajne bongo z paroma dyfuzorami skombinuj tez o wiele lepsze dla zdrowia Vaporizer - Jaki wybrać?
    1 0

3. Post #3
    No właśnie że słyszałem że z Vaporizera jest mocniejszy haj, jest wydajniej i zdrowiej. W alternatywie czaje się na Armate od unikatowych bong, zresztą mam już jeno bonio i jego wadą jest smród i bród, ciężko to domyć, wali z tego jak z popielniczki, co prawda jeden buch i leże tak samo, tylko że załadować to też konkretnie trzeba. A dokładnie to chodzi mi o tą armatę:

dzięki za pomocny post, może pomoże ktoś jeszcze?
    0 0

4. Post #4
    właśnie mnie też denerwuje smród z bonia ale fajnie się z niego pali jednak jak mam mieć smród w pokoju to wole sobie skręcić i zajarać Vaporizer - Jaki wybrać?
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez PanBadura Zobacz posta
    W związku ze zmianą trybu życia chciałbym aplikować mj przez waporyzator, trochę przeglądałem aledrogo. Co sądzicie o czymś takim? Spotkał się ktoś z tym? Może w tej cenie dostanę coś lepszego? Nie musi być mobilny, może być stacjonarny, jeśli coś ktoś może poradzić to chętnie pochłonę informacje.

HERBAL VAPORIZER GPEN ELITE WAPORYZATOR ZIÓŁ SUSZU (6577193050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Przeczytaj może ten temat pomoże podjąć decyzję co dla Ciebie lepsze ,
    wbrew pozorom jest różnica nie tylko w cenie .

https://forum.nasionakonopi.pl/408,l...onsumpcja.html

Jaki przedział cenowy cię interesuje ?

* co do wydajności i mocy to wierz mi to mity
    ( haj intensywny - czysty - mocny ale bez zwały i ciężkiej zaczadzonej głowy i również potrafi nieźle porobić , różnica jest w doznaniach ) , jeśli zakupisz dobry jakościowo sprzęt nie wrócisz Panie B. do bonia no chyba że dla sentymentu Vaporizer - Jaki wybrać?
    Nie ma żadnych ograniczeń, ograniczenia są tylko w Twoim umyśle .
    Wszystko we wszechświecie jest dostępne i możliwe.
    Masz wolność w tworzeniu takiego życia, jakiego chcesz.

Kala / Huna
    0 0

6. Post #6
    No tak powiedzmy do 400zł.
    0 0

7. Post #7
    unikatowebonga.pl wujo.pl tylko od nich polecam
    0 0

8. Post #8
    ktoś poleci jakiś vaporizer do 400zł ? da się coś do tej ceny w ogóle rozsądnego nabyć?
    0 0

9. Post #9
    Odświeżam z racji braku pomocy, być może podany przedział cenowy jest za niski.

Czy poleci ktoś jakiś stacjonarny wapo do 700zł?

Co myślicie o tym? https://vaporshop.pl/pl/glowna/384-a...acjonarny.html
    0 0

10. Post #10
    Witam,
    też zamierzam zakupić porządny vapo Vaporizer - Jaki wybrać?
    wydaję mi się, że kupując dobry vapo trzeba zwrócić uwagę na regulację temp. najawżniejsza chyba rzecz, również materiał z którego jest on zrobiony (metal, szkło, ceramika) jeżeli się nie mylę szkło i ceramika najepsza Vaporizer - Jaki wybrać?
    @PanBadura ten link to vapo z allegro bardzo podejrzany, w oryginalnym sklepie kosztuje 120$.

Mam na oku 3 urządzenia
    1. https://vapuj.pl/acigs-vaporizer-waporyzator.html
    2. https://vapuj.pl/xvape-vital.html
    3. https://vapuj.pl/flowermate-aura.html
    0 0

11. Post #11
    Teraz chyba stanęło na Extreme 5. Taki czarny. 800zł. I chyba ten zamówię jeszcze dzis wieczorem. Jak dojdzie to zrobię jeszcze recenzje.
    0 0

12. Post #12
    Jeśli ktoś chce zdrowo aplikować weed to bongo wcale nie będzie jakimś super rozwiązaniem. W vapowania chodzi o to, że tam zioło się nie spala tylko po rozgrzaniu wydobywa się z niego para wodna i o to głownie chodzi. Każdy inny sposób jak np. w przypadku palenia z bonga wcale nie będzie zdrowy bo mimo wszystko zioło jest tam spalane.
    0 0

13. Post #13
    No i vaporyzer doszedł. Pewnie po weekendzie będzie można się spodziewać jakiejś recenzji z mojej strony. Myślałem że będzie większy Vaporizer - Jaki wybrać?
    Vaporizer - Jaki wybrać?-vapuj-1-.jpg Vaporizer - Jaki wybrać?-vapuj-2-.jpg
    1 0

14. Post #14
    będziesz Pan raczył się etanolem zrewaloryzowanym do postaci dymu, Panie Badura? Vaporizer - Jaki wybrać?
    1 0

15. Post #15
    To znaczy? Vaporizer - Jaki wybrać? Ostatnio kupiłem Aceton do czyszczenia bonga, lśni jak nowe, ale to tylko po to żeby je odstawić w kąt. Od najbliższego weekendu tylko Vaporizer. Nie paliłem od dwóch tygodni, więc jutro wieczorem pewnie będzie zgon Vaporizer - Jaki wybrać? A dzisiaj na spokojnie, Ortodox Stout, BrewDog Jack Hammer i Birbant Hops Band Citra IPA. Pozdro dla kumatych Vaporizer - Jaki wybrać?
    0 0

16. Post #16
    Polecam rowniez:

- G ELITE
    - FIREFLY
    - Titanium Grasshopper
    - Ecapple iv-1
    - FlowerMate Swift Pro
    - AURA 3 IN 1 handheld
    - Yocan iShred
    - Loki Touch
    0 0

17. Post #17
    Panie Badura jakie wrażenia z waporyzacji tym Arizerem?
    0 0

18. Post #18
    Jednym słowem MOC. Porządne buchy. Po jednym balonie wymiękam. Ciekawe w smaku. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne.
    0 0

19. Post #19
    A mogę zapytać jaki wcześniej vapo był używany? (może było w którymś wątku wspomniane ale nie mam tyle czasu żeby wszystko czytać) Ciekawi mnie właśnie moc z balonu bo porównując powiedzmy jakieś przenośne małe vapo do dobrego bonga (co za porównanie ehh) to każdy wie jak po pierwszym buchu z bonga odcina człowieka ;) Wiadomo vapo jednak inna metoda i przy przenośnym zwykłym musimy "pompować" te małe buszki przez kilka(naście) minut aż zużyjemy cały materiał. Czy balon daje dużo lepsze odczucia. Faza wchodzi podobnie mocno i szybko jak z bonga?
    PS. pozdrawiam też sympatyka dobrych piw ;)
    0 0

20. Post #20
    Wcześniej używałem jedynie bonga, więc wapo kupiłem w ciemno. Faza z bonga u mnie wchodzi natychmiastowo, do powiedzmy 5-10 sekund. Faza z balona jest prze mocna, wchodzi minimalnie wolniej pół minuty do minuty. Czas wchodzenia fazy nie jest tu problemem i czymś nad czym można by się było rozwodzić.

W tym konkretnym modelu wapo są 3 rodzaje napełniania, 1 to bardzo wolne napełnianie balona z najwyższą jakością wydobycia materiału do balona. 2 to poziom zrównoważony, a 3 napełnia się błyskawicznie. Jeden balon starcza mi na 4krotne napełnienie moich płuc. Opcja numer 1 czyli najlepsza jakość wydobycia suszu jest moim zdaniem dobra dla dwóch osób, tak żeby nie przegiąć. Ja ostatnio wciągnąłem dwa balony przy właśnie tym najwolniejszym napełnianiu i pół godziny i mnie znużyło. Myślę że na dwie osoby idealnie. Samemu to właśnie albo sobie pyrkać i jak dosyć to przestać, albo opcja balonu z najszybszym napełnianiem i ewentualnie napełnić sobie dwa takie balony albo trzy. Minusem jest to że trzeba końcówkę od balona zatkać palcem i trzymać bo inaczej dobro ucieka z balona, nie ma żadnego zaworka. Wydaje mi się że napełniony balon zaaplikowany w waporyzer jest szczelny, więc bierzesz buch i odkładasz z powrotem po prostu do wapo. Faza jest inna, żywsza, nawet w przypadku mocnej indici. Więcej będę mógł napisać jak zetnę swoje dwie panienki. Póki co są na takim etapie (65 dzień):
    Vaporizer - Jaki wybrać?-forum-1-.jpg Vaporizer - Jaki wybrać?-forum-4-.jpg
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl