Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
 1. Post #1

  Skoki ze spadochronem

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Ostatnio w PL porobiło się trochę takich szkółek, gdzie za kilka stówek można skoczyć ze spadochronem. Próbował ktoś? Przyznam się, że chodzi to za mną, ale z drugiej strony to ekstremalny poziom adrenaliny.
  0 0

 2. Post #2
  Zajebiste przezycie no nie do opisania, adrenalina i emocje to zenitu siegaja Skoki ze spadochronem
  Jak sie boisz samemu to mozna skoczyc z instruktorem, zlaczeni ze soba Skoki ze spadochronem
  Polecam, raz sie zyje, pozdro Skoki ze spadochronem
  0 0

 3. Post #3
  A to nie jest tak, ze zanim skonczysz sam musisz miec wyrobionych iles tam skokow?
  0 0

 4. Post #4
  nie skoczysz samemu bez odpowiedniej ilości wyskoków bo skoczyć i otworzyć spadochron to pikuś ale problem jest ze sterowaniem i głównie z lądowaniem.
  pierwszy raz zawsze z instruktorem podpięty plecami do jego brzucha. jak zdecydujesz się na skok to radzę podłożyć sobie dłoń do ust bo pęd powietrza jest taki silny że często nie można złapać powietrza własnymi siłami i człowiek mdleje z powodu niedotlenienia, zazwyczaj ludzie odsyskują przytomność na dole po zakończonym skoku.
  wspomnij o tym instruktorowi to ci powie co i jak, będziesz musiał sobie otwartą dłoń podłożyć pod brodę i zrobić coś a'la maseczkę do oddychania.
  powodzenia, niezapomniane wrażenia a organizm uwalnia tyle adrenaliny że normalnie cię rozsadza od wewnątrz Skoki ze spadochronem
  bajka
  trzymam kciuki Skoki ze spadochronem
  0 0

 5. Post #5
  Jasne,ze tak.Nikt nie pozwoli zielonce skakać samodzielnie. Wymaga to większego doświadczenia i przejścia odpowiedniego kursu i testó.Poza tym wypadałoby skoczyć wcześniej w tandemie aby zobaczyć jak reagujemy na stres i czy na przykład w powietrzu nie spanikujemy. Jeśli skacze sie w dwie osoby to wszystko jest pod kontrolą bo kontrolę ma instruktor, z którym się skacze
  https://www.ostrowmaz24.pl/art/20103...prezent-marzen

  Tak na marginesie to polecam szczerze. Skoczyłem latem zeszłego roku. W tym roku planuję skoczyć ponownie i rozważam zrobienie sobie odpowiedniego kursu.Wrażenia są niesamowite.
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl