Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 24
  1. Post #1

Broń biała i palna

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Są tu jacyś pasjonaci broni palnej lub białej? Pochwalcie się swoim arsenałem Broń biała i palna
    Osobiście przymierzam się do zakupu gnata w Czechach, bo szkoda mi czasu na pieprzenie się z pozwoleniami.
    Broń biała zaczęła się zbierać sama, bo po prostu jakoś mi przybywa z czasem coś nowego.

Broń biała i palna

Broń biała i palna

--- Dodano ---

Jeszcze taka proca sportowa i mała kusza kupiona za granicą wieki temu, naciąg ok. 35kg.

Broń biała i palna

Przeczytaj o tym więcej:

7 0

2. Post #2
    To są trofea, tak?
    0 0

3. Post #3
    Polecam bron czarnoprochową fajna zabawa i na legalu nie trzeba pozwolenBroń biała i palna
    1 0

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez sandol Zobacz posta
    Polecam bron czarnoprochową fajna zabawa i na legalu nie trzeba pozwolenBroń biała i palna
    Tylko trochę jest zabawy zanim strzelisz Broń biała i palna albo patrony sobie porobić.
    Około tysiaka najtańsza i w górę. Broń biała i palna
    Chciałem kupić dla zabawy, ale w sumie taniej i lepiej wychodzi iść na strzelnicę i postrzelać sobie dla zabawy z czegoś mocniejszego.
    1 0

5. Post #5
    A jak to jest z zakupem klamki w Czechach? Też bym chciał.
    zawsze też chciałem takie rzutki, ale nigdy do końca nie uwierzylem że one zawsze się wbijaja Broń biała i palna
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez Muzyk Zobacz posta
    Osobiście przymierzam się do zakupu gnata w Czechach, bo szkoda mi czasu na pieprzenie się z pozwoleniami.
    W Czechach, żeby kupić broń palną też musisz mieć pozwolenie.
    Jedyne co jest tam sprzedawane bez ograniczeń, a w Polsce na pozwolenie to floberty, ale tym to możesz sobie co najwyżej podziurawić papierową tarczę. Co więcej taki flobert kupiony tam bez pozwolenia, po przywiezieniu do Polski jest nadal nielegalny o ile nie masz czerwonej książeczki.
    -Może trzeba lepiej edukować?
    -Ludu nie da się wyedukować. Genetyki pani nie zmieni.
    Wyedukowany idiota jest gorszy od niewyedukowanego idioty.
    -Bo?
    -Bo myśli, że nie jest idiotą.
    0 0

7. Post #7
    Ładny zestaw kolego Muzyk...mieszkasz może jako jedyny biały w ''kolorowej'' dzielnicy...?
    0 0

8. Post #8
    Fajny arsenał,taką pałkę zawsze bym trzymał pod łóżkiem,ale nic nie mam niestety,nawet noże do krojenia chleba są tępe.
    2 0

9. Post #9
    U mnie gdzieś leży balisong, fajna zabawka ogólnie Broń biała i palna
    1 0

10. Post #10
    Muzyk a gdzie siekiera?
    0 0

11. Post #11
    Ja jestem strzelcem i kolekcjonerem broni palnej. Co do noży mam kilka ale bez wielkiego szału jeden CRKT w robocie używam jeden japończyk kuty do kuchni i kilka sztuk najlepszego noża na świecie który gorąco polecam, jest to nóż z JULI za już obecnie chyba 7 czy 8 zł, kosa od nowego goli, jest poręczna i nadaje się do wszystkiego w eleganckiej plastikowej pochwie a na koniec jak się stępi to możesz na ostrzyć lub wywalić i wziąć nowy z kieszeni bo kosztuje 7 zł :P a co do broni palnej to nie polecam nabywać niczego bez pozwolenia i na kusze też uważaj w przyszłości bo nasze prawo za nielegal jest dość surowe. Pozwolenie fakt jest trochę męczące ale nie aż tak trudne do zdobycia, machniesz sobie raz i spokój i możesz mieć wszystko ja mam obecnie CZ shadow 1 polecam bo to niesamowity gnat, rewolwer Alfa 3561 (piękna sprawa) karabin mosin jak z filmu wróg u bram 90/31 i strzelbę Akkar Churchill każde do czegoś innego jak ktoś ogarnia no i Remingtona 1858 new army czarnoprochowca co akurat każdemu, co nie chce robić pozwolenia gorąco polecam, piękna sprawa firmy UBERTI kosztuje ok 1800 zł tańszych lub innych firm nie polecam ;) jak coś to pytać z chęcią pomogę ;)
    3 0

12. Post #12
    OUTsider Można je samemu wyważyć za pomocą tego obciążenia. Jeśli dobrze rzucasz to wbija się praktycznie za każdym razem.

judaista Wiem o czym mówisz. Po prostu słyszałem, że dużo Czechów ma pozwolenia bo w miarę łatwo im je wyrabiają i plan mam taki, że po prostu znajdę jakiegoś kolegę z pozwoleniem i jakoś się dogadamy. A czy broń będę miał legalnie czy nie to już mi nie przeszkadza ;)

Suchar. Wystarczy kolega z tokarką, kilka minut roboty i masz bejsbole jakie tylko Ci się wymarzą.

mikołaj Siekierę mam w trakcie prac, trzonek już dopasowany, tylko głowicę muszę doprowadzić do porządku bo to antyk z PRLu Broń biała i palna
    0 0

13. Post #13
    A oto i moje sprzety
    Broń biała i palna-img_20171017_110811.jpg
    Siekiera wlasnorecznie kuta a kosa dobrze wywazona sprawdza sie jako maczeta czego nie przetnie siekiera da rade.
    1 0

14. Post #14
    Zestaw dyskotekowy Broń biała i palna zartuje
    Broń biała i palna-20171017_222149.jpg
    3 0

15. Post #15
    Ja posiadam wiatrówke i scyzoryk uniwersalny z castoramy Broń biała i palna Sama wiatrówka nie jest bronią palną ale, siła z jaką wyrzuca śrut też jest znaczna. Z odległości 15-20m przebija bez problemu plastikową butelkę, a mój model wiatrowki nie niezalicza się do modeli o największej sile wyrzutu.
    0 0

16. Post #16
    polecam te stronke https://forum.knives.pl/ masa fachowej wiedzyBroń biała i palna
    0 0

17. Post #17
    Ja od siebie polecam noże motylkowe, fajnie można się tym bawić. Na początku warto kupić nóż treningowy żeby za bardzo się nie kaleczyć Broń biała i palna
    Nie od dziś to palę i będę to robił dalej,
    To ma tysiące zalet i to bez żadnego ale.
    Ziom podaj ognia, podpalę to jak racę
    Nam nie trzeba więcej kasy, tylko więcej THC
    0 0

18. Post #18
    Cytat Zamieszczone przez One Man Hemp Army Zobacz posta
    Ja od siebie polecam noże motylkowe, fajnie można się tym bawić. Na początku warto kupić nóż treningowy żeby za bardzo się nie kaleczyć Broń biała i palna
    I nie stępic nożyka Broń biała i palna
    0 0

19. Post #19
    Zastanawia mnie fakt dlaczego kusza, która jest równie zabójcza co broń palna, jest do kupienia bez zezwolenia.
    Na przykład taki myśliwski model, na zwierzynę....

Broń biała i palna
    0 0

20. Post #20
    Nie na kazda bron trzeba miec pozwolenie , moja upierdala leb przy karku a pozwolenia miec nie musze Broń biała i palna

Broń biała i palna

--- Dodano ---

Broń biała i palna

Broń biała i palna

Broń biała i palna

Broń biała i palna

--- Dodano ---

Broń biała i palna

Broń biała i palna

Broń biała i palna

Broń biała i palna
    1 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl