Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. Post #1

Wpływ MJ na kondycje

Siema chcialbym zapytac jaki wpływ ma MJ na kondycje w sporcie, interesują mnie sporty walki
    1 0

2. Post #2
    Sportów walki nie uprawiam, ale przy bieganiu czy ćwiczeniu na siłowni nigdy MJ nie przeszkadzała, wręcz przeciwnie, dobra odmiana pomogła wycisnąć z organizmu jeszcze więcej siły. Zresztą wystarczy spojrzeć na braci Diaz z UFC, jarają bardzo dużo a wyniki osiągają niezłe, z tego co wiem biorą udział również w triatlonach, więc myślę że MJ ma pozytywny wpływ na kondycję
    2 0

3. Post #3
    A nad czym tu się rozczulac, dym jak dym swoje złe strony też posiada.
    1 0

4. Post #4
    Bardziej na psychikę działa Wpływ MJ na kondycje tyson z golota walczył pod wpływem Wpływ MJ na kondycje jak to się skończyło każdy wie Wpływ MJ na kondycje na wydolność raczej nie pomaga Wpływ MJ na kondycje
    1 0

5. Post #5
    ja po jaranku mam odpływ siły, zawsze, i nawet gdy są chęci to siły jest mniej
    Jeżeli nie uwaliłeś w życiu dostatecznej ilości plantów nie możesz powiedzieć że się znasz, bo człowiek uczy się tylko na swoich błędach

Aktualnie popełniane błędy " :
    https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...kt-monika.html
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl