Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. Post #1

  Jakie znacie książki na temat konopi indyjskich w języku polskim (rzetelne)

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Witam znacie jakieś dobre książki w naszym pięknym języku Jakie znacie książki na temat konopi indyjskich w języku polskim (rzetelne) ? Zależy mi na rzetelnych autorach, którzy mają faktyczną wiedzę na ten temat. Interesuje mnie historia konopi, przetwory, wykorzystanie w medycynie i nie tylko. Jeżeli ktoś ma kilka dobrych tytułów, prosił bym o podzielenie się wiedza ;) pozdrawiam wędrowców po ścieżce Withywindle Hey dol!
  0 0

 2. Post #2
  Moze B. Wyjadłowski "Wszelka wiedza o Mary Jane"?
  0 0

 3. Post #3
  O, po wstępnym przeczytaniu kilku recenzji zapowiada się ciekawie Jakie znacie książki na temat konopi indyjskich w języku polskim (rzetelne) Spróbuje ją dorwać na papierze, bo ekran i literki nie współgra z moimi oczyma Jakie znacie książki na temat konopi indyjskich w języku polskim (rzetelne)
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl