Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 25
  1. Post #1

Prawo jazdy - jak zdać?

Chodzi o kategorię B. Mam prawie trzydziestkę i chyba najwyższy czas na zrobienie prawka. Chodzi o uniezależnienie się od innych. Praktyki się nie boję, bo sporo jeździło się bez prawka, ale teorii już tak. Podobno jest dużo trudniej niż kiedyś i sporo osób oblewa... Prawda to?
    0 0

2. Post #2
    Powiem szczerze, że wg mnie teoria to banał. Wystarczy mieć podstawową wiedzę i posiedzieć kilka dni przed testami z jakąś apką. No i uważnie czytać, bo już nie ma "pytanie o alkohol więc odpowiedź C". Jak dla mnie trzeba mieć doprawdy pecha żeby oblać nie przygotowując się do tego.

No i teoria kosztuje 30 zł, można podchodzić do niej aż do skutku, więc da się przeżyć. Kiedyś jeszcze były durne pytania pokroju "wymiar tablicy rejestracyjnej", ale teraz już z tego co się orientuje wyleciały one z bazy.
    "They that can give up essential liberty to purchase a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety." ~Benjamin Franklin

Panel LED - DIY
    0 0

3. Post #3
    ja mam w srode praktyke jak zdam to powieem co i jak
    0 0

4. Post #4
    Mój znajomy był jakieś 2 tyg temu na teorii i zdał. Uzyskał 72/74 pkt. Na 16 osób które weszło 3 nie zdały, więc nie jest tak, że każdy zdaje z urzędu. Szczególnie, że te nowe pytania w wielu przypadkach są nieintuicyjne, mylące itd.
    Ważne, aby mieć dostęp do aktualnych testów. Te znajdziesz na stronach ministerstwa transportu zajmującego się tą dziedziną. Ewentualnie z takich serwisów jak te tutaj: Testy na Prawo Jazdy 2016 - Oficjalne pytania egzaminacyjne
    Możesz też ściągnąć apkę na smartfona od letestów i rozwiązywać w wolnych chwilach.
    0 0

5. Post #5
    troche sie pouczysz i zdasz Prawo jazdy - jak zdać? ja tez sie powoli zbieram Prawo jazdy - jak zdać? co prawda napewno bedzie kilka chujowych pytań ale dasz rade Prawo jazdy - jak zdać? teoria zawsze jest przyjebana mi ziomek mowil ze nie jest trudno tyle ze pytania nie ktore sa zle sprecyzowane Prawo jazdy - jak zdać? ale kazdy powie ci inaczej ogarniaj sobie na necie testy przyuczysz sie troche Prawo jazdy - jak zdać? ja za 3 na necie zdalem Prawo jazdy - jak zdać? a ostatnio za 5 xD ale zawsze mozna sie sprobowac Prawo jazdy - jak zdać? powodzonka ziomuś!
    0 0

6. Post #6
    ja gdy poszedłem na kurs kilka lat temu to odstawiłem jaranie na ten okres,teoria i jazda zdana za 1 razem wiec coś tam się umie Prawo jazdy - jak zdać? tez się latało bez prawka Prawo jazdy - jak zdać? Najważniejsze to iść na egzamin na pewniaka przecież to wszystko proste jest
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

7. Post #7
    Możesz się szybko przekonać jak wyglada teoria rozwiązując próbny test na takiej stronce jak np ta https://www.prawo-jazdy-360.pl/. Według mnie pytani są łatwe, ale tak podchwytliwe, że sprawiają wiele problemów.
    0 0

8. Post #8
    Praktyka jest dużo trudniejsza uwierz. Przypierdalaja się o Wszystko co się da. O ułożenie rąk na kierownicy na przykład. Teraz jest jeszcze coś takiego jak ecodriving czyli hamowanie silnikiem i nie przekraczanie ustalonej ilości obrotów. Mi oba za pierwszym się udało. Ale fuksem raczej
    0 0

9. Post #9
    Trudno nie jest tylko są podchwytliwe pytania
    0 0

10. Post #10
    Teoria wystarczy z 200 razy zrobić testy które dostajesz na płycie od instruktora z grubsza przeczytać książke (2h) i zaliczone.
    Z jazdą to zależy Prawo jazdy - jak zdać?. Ja jestem urodzonym drajverem, nawet instruktor się zdziwił jak ze mną jeździł mówiąc, że dawno takiego kursanta nie miał :P Zdałem za pierwszym bezbłędnie Prawo jazdy - jak zdać? ale dla nowicjusza za kółkiem 40h czy tam 30 już nie pamietam to nie jest za dużo ;)...
    0 0

11. Post #11
    Cytat Zamieszczone przez Jan Baleron Zobacz posta
    Trudno nie jest tylko są podchwytliwe pytania

Np. to:

Prawo jazdy - jak zdać?

Kto ma pierwszeństwo przejazdu ? Prawo jazdy - jak zdać?
    pasjonat
    0 0

12. Post #12
    Nie widzę w tym nic trudnego, czerwony pojazd Prawo jazdy - jak zdać?
    0 1

13. Post #13
    w praktyce nigdy nie spotkasz takiego skrzyżowania, skąd gościu z czerwonego samochodu może wiedzieć, że autobus też ma zielone światło,
    .
    0 0

14. Post #14
    Cytat Zamieszczone przez Romualdo Zobacz posta
    Nie widzę w tym nic trudnego, czerwony pojazd Prawo jazdy - jak zdać?
    Masz ty prawko ? Prawo jazdy - jak zdać?

Cytat Zamieszczone przez TSW Zobacz posta
    w praktyce nigdy nie spotkasz takiego skrzyżowania, skąd gościu z czerwonego samochodu może wiedzieć, że autobus też ma zielone światło,
    dokładnie, nie ma takich skrzyżowań, ale w teorii dyliżans ma pierwszeństwo oczywiście
    0 0

15. Post #15
    każdy normalny kierowca czerwonego furanera by przygazował i przepierdolił zanim autobus sie zbierze, taka powinna być odpowiedź
    .
    2 0

16. Post #16
    TSW, bo zły post zaznaczyłem

a więc jeżeli jest sygnalizator ogólny zawsze Ci z naprzeciwka również mają zielone do jazdy na wprost więcej wytłumacze w pkt 2

co do reszty Prawo jazdy - jak zdać?
    Po 1 jeżeli sygnalizacja działa znaki pionowe nie obowiązują.
    po 2 kierowca czerwonego jedzie prosto, kierowca autobusu skręca w lewo a, że sygnalizator jest ogólny pierwszeństwo ma ten co jedzie prosto a ten co skręca ustępuje jeżeli autobus by jechał prosto a czerwony w lewo to chyba logiczne, że czerwony ustępuje
    po 3 mam prawo jazdy Prawo jazdy - jak zdać? a Ty?

do pkt2
    Sygnalizatory ogólne nie posiadają żadnych symboli. Dotyczą wszystkich kierunków ruchu, które nie posiadają sygnalizacji kierunkowej. W Polsce zielone światło na sygnalizatorze ogólnym nie gwarantuje bezkolizyjności wykonywanego manewru skrętu: przy skręcie w prawo zazwyczaj występuje kolizja z pieszymi na poprzecznej drodze, a przy skręcie w lewo również z pojazdami jadącymi z przeciwka.

a to do obrazka opis:
    Sygnalizacja świetlna odwołuje pierwszeństwo łamane . Na przedstawionym rysunku, pojazd skręcający w lewo ustępuje pierwszeństwa pojazdowi jadącemu na wprost, zgodnie z sygnalizacją świetlną, która wyświetla sygnał zielony dla tego kierunku. Niektórzy kierowcy błędnie interpretują taką sytuację, myśląc, że zielone światło upoważnia ich do jazdy zgodnie z tabliczką pokazującą pierwszeństwo przejazdu, czyli w kierunku łamanym (skręt w lewo). Tak jednak nie jest. Natomiast, gdyby na tym skrzyżowaniu sygnalizacja została wyłączona, lub gdyby było wyłącznie żółte, migające światło, to wówczas – zgodnie z hierarchią znaków i sygnałów, kierowanie ruchem przejmują znaki pionowe. Wtedy rzeczywiście pierwszeństwo miałby samochód skręcający w lewo.

Pozdrawiam zajebisty kierowca Prawo jazdy - jak zdać?
    Załączone obrazki
    0 0

17. Post #17
    Ale zobacz że ty wyjeżdżasz z podporządkowanej typie co ty za wywody tu robisz wogle
    0 0

18. Post #18
    Cytat Zamieszczone przez stary rowerzysta Zobacz posta
    Ale zobacz że ty wyjeżdżasz z podporządkowanej typie co ty za wywody tu robisz wogle
    Takie wywody, że jeżeli sygnalizacja działa znaki pionowe nie obowiązują. Dodałem regułkę razem ze zdjęciem, przeczytaj obejrzyj jeszcze raz.
    0 0

19. Post #19
    Prawo jazdy - jak zdać?

Ja się boje takich rond:

Prawo jazdy - jak zdać?

I sytuacji gdy ja jestem czerwonym autkiem a wjeżdza na rondo po zewnętrznym pasie to niebieskie i myśli, że ma przede mną pierwszeństwo (ja jade jak pokazuje czerwona strzałka, on jak niebieska):

Prawo jazdy - jak zdać?

I zawsze się boje, że ktoś mi przypierdoli w prawy bok jak będę zjeżdzał z ronda Prawo jazdy - jak zdać?

Bo w takiej sytuacji oczywiście już ma pierwszeństwo Prawo jazdy - jak zdać? :

Prawo jazdy - jak zdać?
    pasjonat
    0 0

20. Post #20
    Na drugim foto nie wjechał na rondo, musi czekac az miniejsz jego jego zjazd, na trzecim oczywista sytuacja zmieniasz pas musisz ustąpić
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl