Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
 1. Post #1

  polskie opętanie domu, nie na ekranie? ciekawa sprawa, lecz jak to prawdopodobne?

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  ciekawa sprawa, ale jak to prawdopodobne nie na ekranie ?

  natknąłem się na to czytając gazetę" fakt" z racji tego ze ta gazeta nie słynie z nie wiadomo jakiej żetelności, postanowiłem sprawdzić info w internecie i okazuje się to nie sfingowane, trudno mi jest w to uwierzyć...
  chyba nie tylko mi pewnie...


  "Rodzina państwa Pokropskich z Turzy Wielkiej (gm. Działdowo) uciekła z własnego mieszkania w obawie o swoje zdrowie lub życie. Nieznana siła ciska po domu różnymi przedmiotami. Zaatakowała tam nawet księdza. Od kilku dni o nawiedzonym domu w tej miejscowości mówią i piszą media już w całej Polsce."

  https://codziennikmlawski.pl/2017/12...-przedmiotami/


  " Dom w Turzy Wielkiej odwiedził również reporterPolsat News. W trakcie nagrywania materiału rzeczywiście zarejestrowano tajemnicze dźwięki"


  Nawiedzony dom w Turzy Wielkiej

  Dramat rodziny z Turzy Wielkiej. Tajemnicza siła przenosi przedmioty w ich mieszkaniu? - Dzialdowo.dlawas.info - Największy portal informacyjno - rozrywkowy w regionie

  "Cała wieś modliła się w niedzielę w czasie mszy świętej za tę przerażoną rodzinę. – W naszym mieszkaniu straszy! – mówią Pokropscy. Przestraszeni uciekli z dziećmi do domu Caritasu w Działdowie. Niestety, dziś muszą ten lokal opuścić. Ale nie mają dokąd pójść!"

  Przerażona rodzina: Nie wrócimy do nawiedzonego domu!

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 1

 2. Post #2
  polskie opętanie domu, nie na ekranie? ciekawa sprawa, lecz jak to prawdopodobne? Każdy kto wieży w te bajki jest kompletnym debilem.
  1 1

 3. Post #3

 4. Post #4
  Cytat Zamieszczone przez Stary Zgreed Zobacz posta
  Dobry materiał, kurde to jest ciężkie do zrozumienia
  i chyba nigdy bynajmniej moja głowa nie zrozumie "jak?!"
  wtedy automatycznie można wykluczyć fakt "że dalej nic nie ma"...
  ciężki orzech do zgryzienia
  0 0

 5. Post #5
  Sa rzeczy na swiecie o których sie nawet fizjologom nie snilo polskie opętanie domu, nie na ekranie? ciekawa sprawa, lecz jak to prawdopodobne?
  Tez nigdy nie mogłem zrozumiec jak duchowe/energetyczne czy jak tam sobie to nazwiemy istoty moga ingerować w fizyczna rzeczywistosc, No bo co to niby innego jest?
  0 0

 6. Post #6
  To je wibracja. Po środku materia po bokach anty materia i ciemna materia co by trzymały materię w ryzach i mogły z niej układać jakieś fizyczne przedmioty czy istoty. Robią to pod wpływem fali która wprawia je w rezonans i drgajac układają materię w jakąś postać czy tworzą dźwięk który też jest wibracja. Po prostu czasem są zakłócenia i stykają się wymiary i wtedy widzimy takie niesłychane rzeczy. Bo wszystko trzyma się kupy dzięki fali która wprawia to w drgania i pozwala istnieć. Trzeba tylko się dostroic polskie opętanie domu, nie na ekranie? ciekawa sprawa, lecz jak to prawdopodobne?
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl