Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. Post #1

polskie opętanie domu, nie na ekranie? ciekawa sprawa, lecz jak to prawdopodobne?

nasiona marihuany, nasiona konopi
    ciekawa sprawa, ale jak to prawdopodobne nie na ekranie ?

natknąłem się na to czytając gazetę" fakt" z racji tego ze ta gazeta nie słynie z nie wiadomo jakiej żetelności, postanowiłem sprawdzić info w internecie i okazuje się to nie sfingowane, trudno mi jest w to uwierzyć...
    chyba nie tylko mi pewnie...

"Rodzina państwa Pokropskich z Turzy Wielkiej (gm. Działdowo) uciekła z własnego mieszkania w obawie o swoje zdrowie lub życie. Nieznana siła ciska po domu różnymi przedmiotami. Zaatakowała tam nawet księdza. Od kilku dni o nawiedzonym domu w tej miejscowości mówią i piszą media już w całej Polsce."

https://codziennikmlawski.pl/2017/12...-przedmiotami/

" Dom w Turzy Wielkiej odwiedził również reporterPolsat News. W trakcie nagrywania materiału rzeczywiście zarejestrowano tajemnicze dźwięki"

Nawiedzony dom w Turzy Wielkiej

Dramat rodziny z Turzy Wielkiej. Tajemnicza siła przenosi przedmioty w ich mieszkaniu? - Dzialdowo.dlawas.info - Największy portal informacyjno - rozrywkowy w regionie

"Cała wieś modliła się w niedzielę w czasie mszy świętej za tę przerażoną rodzinę. – W naszym mieszkaniu straszy! – mówią Pokropscy. Przestraszeni uciekli z dziećmi do domu Caritasu w Działdowie. Niestety, dziś muszą ten lokal opuścić. Ale nie mają dokąd pójść!"

Przerażona rodzina: Nie wrócimy do nawiedzonego domu!

Przeczytaj o tym więcej:

0 1

2. Post #2
    polskie opętanie domu, nie na ekranie? ciekawa sprawa, lecz jak to prawdopodobne? Każdy kto wieży w te bajki jest kompletnym debilem.
    1 1

3. Post #3

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez Stary Zgreed Zobacz posta
    Dobry materiał, kurde to jest ciężkie do zrozumienia
    i chyba nigdy bynajmniej moja głowa nie zrozumie "jak?!"
    wtedy automatycznie można wykluczyć fakt "że dalej nic nie ma"...
    ciężki orzech do zgryzienia
    0 0

5. Post #5
    Sa rzeczy na swiecie o których sie nawet fizjologom nie snilo polskie opętanie domu, nie na ekranie? ciekawa sprawa, lecz jak to prawdopodobne?
    Tez nigdy nie mogłem zrozumiec jak duchowe/energetyczne czy jak tam sobie to nazwiemy istoty moga ingerować w fizyczna rzeczywistosc, No bo co to niby innego jest?
    0 0

6. Post #6
    To je wibracja. Po środku materia po bokach anty materia i ciemna materia co by trzymały materię w ryzach i mogły z niej układać jakieś fizyczne przedmioty czy istoty. Robią to pod wpływem fali która wprawia je w rezonans i drgajac układają materię w jakąś postać czy tworzą dźwięk który też jest wibracja. Po prostu czasem są zakłócenia i stykają się wymiary i wtedy widzimy takie niesłychane rzeczy. Bo wszystko trzyma się kupy dzięki fali która wprawia to w drgania i pozwala istnieć. Trzeba tylko się dostroic polskie opętanie domu, nie na ekranie? ciekawa sprawa, lecz jak to prawdopodobne?
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl