Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. Post #1

  Książka - "Wyrok" i ucieczka "skazanego", wybitnego filozofa,pisarza, reżysera Bogusława J.

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Bardzo fajna mocno anty-systemowa zapowiedź anty-systemowej książki. Zainteresuje się niedługo bardzo mocno tym tytułem. Zapowiada się super. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

  1 0

 2. Post #2


  Jest też druga część filmu, jakby kogoś to jeszcze interesowało. Książka - "Wyrok" i ucieczka "skazanego", wybitnego filozofa,pisarza, reżysera Bogusława J. Ja dalej nie znalazłem czasu aby się zająć książką. Może ktoś miał styczność? Książka - "Wyrok" i ucieczka "skazanego", wybitnego filozofa,pisarza, reżysera Bogusława J.
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl