Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
 1. Post #1

  Książka - Tajemne życie drzew, Wohlleben Peter [RECENZJA]

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Witam.

  Na wstępie chciałbym wyrazić swoje oburzenie faktem, iż książki nie mają swojego działu, i poważną książkę aplikuje, w śmiesznie brzmiącym tagu "Kącik artysty". Bez jaj, nic nie czytacie?

  W drugiej części opowiem nieco o w/w książce. Samą książkę miałem w ręku w bardzo dobrym wydaniu w twardej oprawie. Sama wielkość książki, jakość papieru na okładce oraz stronach bardzo dobra, przyjemna w dotyku. Z grubsza chodzi o to że książkę napisał pewien Niemiecki leśnik. Opowiada on o drzewach, zdradza ich wszystkie sekrety, i snuje różne tezy na temat własnych spostrzeżeń. Z książki dowiadujemy się że rośliny, w szczególności drzewa potrafią się komunikować ze sobą na bardzo duże odległości, pomagają sobie, czują a nawet myślą. Ja na przykład nie wiedziałem o tym że drzewa w światku naukowców coraz częściej są traktowane na równi ze zwierzętami. Po przeczytaniu nabrałem dużego szacunku do roślin i drzew. Polecam przeczytać kilka pierwszych stron na początek ponieważ albo się wkręcicie albo uznacie że nudy takie że koniec świata. Książka - Tajemne życie drzew, Wohlleben Peter [RECENZJA] Na mnie książka zrobiła spore wrażenie. Nabrałem do roślin sporego szacunku. Poniżej recenzja pewnej osoby, która jest nieco oczytana i lubi dobrą książkę.

  Przeczytaj o tym więcej:

  3 0

 2. Post #2
  Ja czytałem w przeszłości, różnych pisarzy . Stiven King, Stanisław Lem, Jon Grisham, Robin Cook....najlepsze z tego wszytkiego były opowiadania Jacka Dukaja i Eugeniusza Dębskiego.

  Teraz w kinach pojawia się ekranizacja Mrocznej Wiezy Steavena Kinga.
  0 0

 3. Post #3

 4. Post #4
  A czytałeś Mroczną Wieze o czym wspominałem wcześniej.
  To chyba najdłuższa powieść jego życia bo az chyba 6 tomów zajmuje.
  Świetny początek....i nieprzewidywalne zakończenie, ale w pewnych momentach stawała się nudna.
  1 0

 5. Post #5
  Niestety tak w całości dobrze właśnie nie znam tej serii. Przeczytałem te wszystkie powieści które widać na zdjęciu. Póki co najlepsze z tych co przeczytałem to pokój 1408, cujo, wielki marsz, stukostrachy, blaze.
  0 0

 6. Post #6
  Polecam ci zbiory opowiadań Dukaja i Dębskiego. Na podstawie opowiadania od któregoś z tych autorów, Tomasz Bagiński stworzył film krótko metrażowy, za tytuowany "Katedra", bardzo fajny z resztą....
  0 0

 7. Post #7

 8. Post #8
  Masz na myśl jakiś konkretny tytuł tego pisarza?
  0 0

 9. Post #9
  Zacznij od Jakuba Wędrowycza którykolwiek tytuł ale zachęcam do zapoznania się z nimi po kolei Książka - Tajemne życie drzew, Wohlleben Peter [RECENZJA]
  0 0

 10. Post #10
  Powieści już nie chcę mi się czytać ale, krótkie opowiadanie chyba mogę....Fantastyka naukowa to był mój ulubiony gatunek literacki dawniej, więc może coś z ich prozy przeczytam...

  Ale nie chce mi się za bardzo szukać jego książek na torrentach, chyba że ty możesz mi coś wysłać w jakimś formacie.....
  0 0

 11. Post #11
  Cytat Zamieszczone przez PanBadura Zobacz posta
  Niestety tak w całości dobrze właśnie nie znam tej serii. Przeczytałem te wszystkie powieści które widać na zdjęciu. Póki co najlepsze z tych co przeczytałem to pokój 1408, cujo, wielki marsz, stukostrachy, blaze.
  Lśnienie i Cmętarz Zwierząt obczaj tego autora. Chyba że robiło na mnie takie wrażenie, bo miałem 19 lat Książka - Tajemne życie drzew, Wohlleben Peter [RECENZJA]
  0 0

 12. Post #12
  Nie no, King zawsze na mnie chyba będzie robił jakieś wrażenie Książka - Tajemne życie drzew, Wohlleben Peter [RECENZJA] Ale taką lekką literaturę się dobrze i szybko czyta.
  1 0

 13. Post #13
  Cytat Zamieszczone przez stary rowerzysta Zobacz posta
  A ja polecam "pozostawieni swemu losowi" Davida S. Wymana Książka - Tajemne życie drzew, Wohlleben Peter [RECENZJA]
  zaciekawiłeś mnie.
  1 0

 14. Post #14
  PanieBadura
  Lubisz Kinga tAk?no to poszukaj "Miasteczko Salem" "Powrót do miasteczka SaLem"
  MiŁo wspomnieć dobre czasy PLasteliny zImowe wieczory .Gorąco poLecam Wszystkim co Kochają strach ciary a potem nocne koszmary.
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl