Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Post #1

Książka - Tajemne życie drzew, Wohlleben Peter [RECENZJA]

Witam.

Na wstępie chciałbym wyrazić swoje oburzenie faktem, iż książki nie mają swojego działu, i poważną książkę aplikuje, w śmiesznie brzmiącym tagu "Kącik artysty". Bez jaj, nic nie czytacie?

W drugiej części opowiem nieco o w/w książce. Samą książkę miałem w ręku w bardzo dobrym wydaniu w twardej oprawie. Sama wielkość książki, jakość papieru na okładce oraz stronach bardzo dobra, przyjemna w dotyku. Z grubsza chodzi o to że książkę napisał pewien Niemiecki leśnik. Opowiada on o drzewach, zdradza ich wszystkie sekrety, i snuje różne tezy na temat własnych spostrzeżeń. Z książki dowiadujemy się że rośliny, w szczególności drzewa potrafią się komunikować ze sobą na bardzo duże odległości, pomagają sobie, czują a nawet myślą. Ja na przykład nie wiedziałem o tym że drzewa w światku naukowców coraz częściej są traktowane na równi ze zwierzętami. Po przeczytaniu nabrałem dużego szacunku do roślin i drzew. Polecam przeczytać kilka pierwszych stron na początek ponieważ albo się wkręcicie albo uznacie że nudy takie że koniec świata. Książka - Tajemne życie drzew, Wohlleben Peter [RECENZJA] Na mnie książka zrobiła spore wrażenie. Nabrałem do roślin sporego szacunku. Poniżej recenzja pewnej osoby, która jest nieco oczytana i lubi dobrą książkę.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Ja czytałem w przeszłości, różnych pisarzy . Stiven King, Stanisław Lem, Jon Grisham, Robin Cook....najlepsze z tego wszytkiego były opowiadania Jacka Dukaja i Eugeniusza Dębskiego.

Teraz w kinach pojawia się ekranizacja Mrocznej Wiezy Steavena Kinga.
    0 0

3. Post #3
    No jeśli chodzi o Kinga to tak jak widzisz... jestem lekko zajarany Książka - Tajemne życie drzew, Wohlleben Peter [RECENZJA]
    Książka - Tajemne życie drzew, Wohlleben Peter [RECENZJA]-king.jpg
    0 0

4. Post #4
    A czytałeś Mroczną Wieze o czym wspominałem wcześniej.
    To chyba najdłuższa powieść jego życia bo az chyba 6 tomów zajmuje.
    Świetny początek....i nieprzewidywalne zakończenie, ale w pewnych momentach stawała się nudna.
    1 0

5. Post #5
    Niestety tak w całości dobrze właśnie nie znam tej serii. Przeczytałem te wszystkie powieści które widać na zdjęciu. Póki co najlepsze z tych co przeczytałem to pokój 1408, cujo, wielki marsz, stukostrachy, blaze.
    0 0

6. Post #6
    Polecam ci zbiory opowiadań Dukaja i Dębskiego. Na podstawie opowiadania od któregoś z tych autorów, Tomasz Bagiński stworzył film krótko metrażowy, za tytuowany "Katedra", bardzo fajny z resztą....
    0 0

7. Post #7
    Dzięki. Ja Ci się odwdzięczę poleceniem Ci Pilipiuka Książka - Tajemne życie drzew, Wohlleben Peter [RECENZJA]
    0 0

8. Post #8
    Masz na myśl jakiś konkretny tytuł tego pisarza?
    0 0

9. Post #9
    Zacznij od Jakuba Wędrowycza którykolwiek tytuł ale zachęcam do zapoznania się z nimi po kolei Książka - Tajemne życie drzew, Wohlleben Peter [RECENZJA]
    0 0

10. Post #10
    Powieści już nie chcę mi się czytać ale, krótkie opowiadanie chyba mogę....Fantastyka naukowa to był mój ulubiony gatunek literacki dawniej, więc może coś z ich prozy przeczytam...

Ale nie chce mi się za bardzo szukać jego książek na torrentach, chyba że ty możesz mi coś wysłać w jakimś formacie.....
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl