Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. Post #1

  Tablica kredowa czy magnetyczna

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Chciałbym zawiesić w pokoju - chodzi o zapisywanie warznych rzeczy. Mam np takie hobby, że zapisuję fajne słowa lub cytaty które usłyszę, później gdzieś mi się to gubi - a zawsze udaje się zapamiętać. Bardziej skłaniam się ku kredowej, ale magnetyczna suchościeralna też wydaje się być interesującą opcją.
  0 0

 2. Post #2
  Moim zdaniem kredowa jest lepszą opcją. Przede wszystkim tańsza w eksploatacji, bo kreda w zasadzie jest dostępna niemal wszędzie. W każdym sklepie akcesoriami szkolnymi. Flamastry do pisania na tablicy niby też, ale jednak ich zakup jest sporo droższy. Dochodza też walory ekologiczne - kreda zużywa się w całości.

  Jeżeli chodzi o same tablice, to proponuję tutaj rzucić okiem: https://tablice-magnetyczne.com/tablice-kredowe.html
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl