Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 25
  1. Post #1

samochod przy spocie. Coś sie szykuje ?

siema, opowiem wam krótką historię. Wziałem auto od ziomka bo ma takiego fajnego grata i pojechałem na spot ( zawsze tak robie że dojeżdzam 500m od spota, dodam że spot znajduje sie w skraju lasu ja parkuje w lesie). Ide sobie do pierwszej miejscówki wszsytko wporządku ide do drugiej ktora znajduje sie troche na otwartej powierzchni, chodze sobie sprawdzam i widzę z daleka jakieś auto ktore wjeżdża na jakąś łąkę i zaczyna sobie jeżdzic ( jakies 500m ode mnie ). serce mi juz bije ale nic ide na 3 spot a auto dalej jeździ i jak tu wrocic ? bo droga prowadzi tuż koło tej polany co ten ktos jeżdzi autem no ale nic jade. Nagle gdy podjeżdżam do uliczki gdzie wjężdża sie na łąkę po ktorej jeżdził samochd on wyjeżdża i patrzać na mnie przepuszcza mnie po drodze i jedzie za mną, ja skręcam po jakims czasie on jedzie w inna strone.
    ps. 2 mężczyzn w hondzie rav4.
    0 0

2. Post #2
    zapewne to psy 2 faje w srodku lasu ? czego moga szukac , chyba nie wpadli sie dymac w kakao hehe , plus toyota u nas tez maja Rafki , mlody co by nie bylo orient 100 %.
    Mym zdaniem powinienes odczekac bo te kurwy nie sa glupie hehe ja bym nie pojawial sie tam jakis czas.
    2 0

3. Post #3
    sory to crv honda była *
    No własnie ta " łączka" jest taką dużą łączką i w sumie zapierdalać mogli tam furą, Ale zemu akurat wyjechali w tej chwili co ja wyjechałem ?
    W jaki sposob mogli ogarnać że ja tam jadę ? czujniki zamontowali ?
    0 0

4. Post #4
    moze byc zwykly przypadek miales pecha i tyle , odczekaj troche najwazniejsze zebys sie teraz tam nie krecil takie moje zdanie a jak zrobisz to juz twoja sprawa samochod przy spocie. Coś sie szykuje ?
    0 0

5. Post #5
    najgorsze jest to że slimaki zaczęły troche jeśc...kilka zdjąłem ale przyjdą kolejne :/ Odczekam ! ;)
    0 0

6. Post #6
    sobie ktoś rajd zrobił i tyle ..

* lepiej z buta przejść dłuższą drogę
    MASZERUJ ALBO GIŃ !
    1 0

7. Post #7
    A ja kupil foto pulapke.
    Bym wiedział co jest pięć .
    1 0

8. Post #8
    Facet ma 10 krzakow i bedzie tyle kasy na foto pulapke wydawal. Tak mysle ze nie masz wiecej
    0 0

9. Post #9
    no w sumie 14 mam ale bez przesady z 500zł Foto pułapka to sie nie pyli raczej.
    0 0

10. Post #10
    jakbym miał terenowke to tez bym na łaki pojechał pozapierdalac samochod przy spocie. Coś sie szykuje ? moglbys sie martwic jakby dwoch typow siedzialo w schowanej w krzakach furze.. po co by mieli sie pokazywac jakby chcieli cie zlapac ? ogolnie za bardzo panikujesz zluzuj srom hehe
    2 0

11. Post #11
    Cytat Zamieszczone przez ROWER Zobacz posta
    jakbym miał terenowke to tez bym na łaki pojechał pozapierdalac samochod przy spocie. Coś sie szykuje ? moglbys sie martwic jakby dwoch typow siedzialo w schowanej w krzakach furze.. po co by mieli sie pokazywac jakby chcieli cie zlapac ? ogolnie za bardzo panikujesz zluzuj srom hehe
    hehehe, znajomi też tak mowili :p Ale to taki mało terenowy samochd był, bardziej suv :p Ale możesz mieć racje. Tylko czemu wyjechali z drogi akurat jak jechałem :/ dziwne...
    0 0

12. Post #12
    lukaj na spokojnie z daleka samochod przy spocie. Coś sie szykuje ? może to był przypadek albo nie, najlepiej sie upewnić taka moja rada samochod przy spocie. Coś sie szykuje ? Z Fartem!
    1 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez Ngu Zobacz posta
    Facet ma 10 krzakow i bedzie tyle kasy na foto pulapke wydawal. Tak mysle ze nie masz wiecej
    samochod przy spocie. Coś sie szykuje ? idąc tym tokiem myślenia to outdoor powinniśmy robić przed blokiem. w ogródku
    Ile 500zl? W porownaniu do kila tematu jakie by miał z tych roślin jeśli to sezony, huj tam zresztą.
    bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, a nie później sranie w majty i wpisywanie o matko ktoś tam był drugi raz co robić i co to da nic
    a te set złoty poczyni typa spokojnym i tyle
    Każdy robi jak uważa za słuszne

Że kto co? Że ja? Roślin? samochod przy spocie. Coś sie szykuje ?
    3 0

14. Post #14
    Cytat Zamieszczone przez Gandalf. Zobacz posta
    A ja kupil foto pulapke.
    Bym wiedział co jest pięć .

Mam i chwalę samochod przy spocie. Coś sie szykuje ?

Swoją drogą chuj z fotopułapki jak się auto praktycznie przy spocie zostawia ..
    MASZERUJ ALBO GIŃ !
    0 0

15. Post #15
    to zależy, zawsze można wybrać jednoslad jakiś
    dla zdrowia nawet się nim można bujac
    bo ryksze łatwo ukryć a auto to już trudniej samochod przy spocie. Coś sie szykuje ?
    0 0

16. Post #16
    Noni chuj...bylem tam dzisiaj przy okazji bo niedaleko 100/150m mam automaciki i chciałem pozbyć się męskich sezonow... Okazalo sie że ktos ogarnal miejsce i 3 rośliny zostały wyrwane... Zostala jedna pogryziona i jedna najlepsza taka naprawde solidna( wztawie zdj jak bede miał czym zrobić). Rośliny zostały wyrwane i miejsce po łodydze zasłonięte? Dziwne... Zostawili też 2 męskie...(których sie pozbylem) no i tego jednego umarlaka + ta zajebista. Nie zauważyli? No i te co wyrwali moze na jakies badania zabrali? (znajomy mnie straszy).
    0 0

17. Post #17
    Spot spalony ja bym się tam już nie kręcił, nie dość że ktoś go przejął to jeszcze tobie może się oberwać.
    1 0

18. Post #18
    Cytat Zamieszczone przez ano Zobacz posta
    Noni chuj...bylem tam dzisiaj przy okazji bo niedaleko 100/150m mam automaciki i chciałem pozbyć się męskich sezonow... Okazalo sie że ktos ogarnal miejsce i 3 rośliny zostały wyrwane... Zostala jedna pogryziona i jedna najlepsza taka naprawde solidna( wztawie zdj jak bede miał czym zrobić). Rośliny zostały wyrwane i miejsce po łodydze zasłonięte? Dziwne... Zostawili też 2 męskie...(których sie pozbylem) no i tego jednego umarlaka + ta zajebista. Nie zauważyli? No i te co wyrwali moze na jakies badania zabrali? (znajomy mnie straszy).
    Z twojego opisu czytając go jedno mi przyszło do głowy. A roślin ci dziki albo sarny nie wpiepszyły???
    Kolego masz chyba za duże schizy odpuś sobie tego spota i weź się za uprawę indor.Lepjej dla serca. Pierwszy trop jedna została pogryziona po co ktoś miałby gryźć rośline.Drugi trop została jedna solidna kto zostawia solidne rośliny jakby chciał ojebać spota. Trzeci trop na badania zabrali tak i przyślą ci wyniki testu.hehe
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    0 0

19. Post #19
    ciezki temat obie pocje moga byc realne ale psy raczej tak nie robia ze sie pokazuja bo po co ?
    ziomus wez tam jezdzij o roznych porach dnia czasami nawet wczesnym ranem jezeli ich spotkasz kolejny raz i beda ci sami to istnieje szansa ze po prostu sobie chcieli poszalec ( nie napisales czy szaleli czy obczajali co sie dzieje) a jezeli spotkasz takie samo auto tylko inni kierowcy to sprawa jasne
    ...pomogłem?
    Postaw blanta
    Youtube> CastomGrow420
    Ktoś Ci naruszył ? TNIJ i spierdalaj!! lepiej mieć coś niż nic!!!!!
    Poradniki:
    Makumba
    http://forum.nasionakonopi.pl/292,pr...a-makumba.html
    Mikroskop za 3ZŁ!!!
    http://forum.nasionakonopi.pl/310,ja...tml#post249866
    0 0

20. Post #20
    Jedna ostatnio byla tak chamsko.jakby poprzecinana( w sensie same liście ale nie wszystkie). Wspomne tez że te rośliny nie byly wszystkie w jednym miejscu tylko rozstawione co 3/5 metrów i starałem sie je jakos chować za choinkami.
    0 1

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl