Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. Post #1

Nasionka z herbaty

Siemanko zjarańce niecodzienny temat kupiłem sobie herbatkę z zapłodnionej konopi i paczę ma nasionka wsadziłem do wody wykiełkowały wsadziłem je w małe doniczki i mają już po 4 cm od ziemi bedzie co z tego ? xD

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Nie.
    -Może trzeba lepiej edukować?
    -Ludu nie da się wyedukować. Genetyki pani nie zmieni.
    Wyedukowany idiota jest gorszy od niewyedukowanego idioty.
    -Bo?
    -Bo myśli, że nie jest idiotą.
    0 0

3. Post #3
    Gość
    Jeśli herbata jest z przemysłówki - nie warto.
    0 0

4. Post #4
    A z tego nie będzie hermy? Bo jak tak to będzie, tylko musi jajeczka usuwać.
    0 0

5. Post #5
    Gdyby to było takie proste to by nieistniały seedbanki.Każdy mógłby sobie kupić herbatkę i zasadzić.Wyrosnąć ci wyrośnie ale klepać nie będzie.
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl