Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. Post #1

Bad trip. Cev, oev

Wczoraj około 22 poszliśmy z kolegą zapalić wiadro, parę razy już tak palilem i nie było problemu, najpierw zapalił on, zaczął się strasznie śmiać, postanowiłem że ja nie będę siedział trzeźwy i nabilem lufke, bardzo mocne nabicie, zapaliłem wiadro i się zaciągnąłem, najpierw nie mogłem oddychać, wypiłem cała cole, bolały mnie płuca i piekł przełyk, stwierdziłem że się poparzyłem, po chwili kolega zaczął sprzątać wiadro, ja zacząłem schodzić, zacząłem się telepac, przechodziły mnie dreszcze, serce biło szybko, czułem moje mięśnie, kości i płynącą krew, wszystko robiłem bardzo powoli a czas bardzo wolno płynął, zacząłem spać na jawie, nie czułem ciała, było bardzo ciężkie, pojawiły się kolorowe kropki przed oczami, na dworze było jaśniej a niebo było kolorowe, powiedziałem mu że muszę do domu bo nie wytrzymam, poszliśmy a mi było coraz gorzej, z każdą chwilą odpływałem, poszedłem do łóżka, wszystko wydawało się jakby nie było prawdziwe, po położeniu się wpadłem w paraliż, mogłem ruszać tylko ustami, ledwo mówiłem, byłem w całkiem innym miejscu jakbym żył w 2 różnych rzeczywistościach naraz, czułem jak moje ciało odpływa, widziałem je z góry, byłem w całkiem innym miejscu i miałem pełną świadomość umysłu, jednak nie miałem prawie żadnego kontaktu z światem rzeczywistym, około północy trip lekko zszedł, byłem cały mokry i było mi duszno. napisałem do koleżanki, powiedziałem koledze że jest lepiej i poszedłem spać, około 6:30 po obudzeniu bolała mnie głowa i wszystkie mięśnie, cały czas mam lekko powolne ruchy i boli mnie kark ale może od tego że niewygodnie spałem. Faza po mj czy mieszane z jakimś syfem?

EDIT: wystarczyło że o czyms myślałem i to się działo, np myślałem o wymiotowaniu i chciało mi się wymiotować, bolały mnie oczy od świateł

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Tak na pewno to tylko faza po MJ...przecież to normalne po spaleniu lufki,obudzić się rano po tripie zlany cały zimnym potem.
    BIO-Power Fanatic
    0 0

3. Post #3
    Sarkazm mam rozumieć? Palilem ten towar jakiś 10 raz i pierwszy raz tak miałem
    0 0

4. Post #4
    DziwneBad trip. Cev, oevMoze paliles cos wzbogacanego? Ja pale dluuuugo,ale nigdy nie mialem takiej jazdyBad trip. Cev, oev Zacznij brac z dobrego zrodla,lub sam sobie wuhoduj roslinkeBad trip. Cev, oev
    0 0

5. Post #5
    Swoje rosną ale jeszcze trochę im brakuje. Właśnie sam się zdziwiłem że taka jazda, nigdy tak nie miałem chociaż nie jaram mało, ale od ostatnich 2 tygodni zdazyly się może 2 dni kiedy nie jaralem. Być może dlatego, a źródło raczej pewne bo biorę od znajomego który sam to pali
    0 0

6. Post #6
    Gość
    Brałeś to z coffiku, że masz pewność, że to jest to samo? Moim zdaniem albo wkręt, albo ziele święcone. Twoi kumple mogli tego nie zaznać, bo mają większą tolerancję na dopy (palą więcej tego gówna). Cóż mogę poradzić - zmień dilera.
    0 0

7. Post #7
    Palicie jakieś ścierwa z dopami z ulicy a później nie dziwota że w badtripy wpadacie.Marcopolo dobrze pisze po czystej mj nie ma prawa człowiek źle się czuć chyba że za dużo wypali to uśnie człowiek albo puści pawia.Fml zmień dilera bo przy nastepnej akcji obudzisz sie w szpitalu.
    Pomogłem? Postaw blanta
    1 0

8. Post #8
    Dzisiaj mam z nim pogadać, najlepiej byłoby sprawdzić czy towar jest czysty ale w Polsce niestety za bardzo nie ma na to szans
    0 0

9. Post #9
    Taki temat na forum wyskakuje minimalnie raz na tydzień...zwały,zapaście,badtripy po MJ,przecież to śmieszne,jeśli to tylko trawka i tak działa hujowo,to trzeba się troszkę zaznajomić z teorią i wiedzieć,że nawet najczystrzy towar może prowadzić do podobnych sytuacji,jeśli jest się podatnym na schorzenia psychiczne.W takiej sytuacji należy odstawić jaranko i nie tykać go więcej z obawy o zdrowie.W rzeczywistości takie akcje,są bardzo żadkie i najczęściej mamy do czynienia ze skażonym,modyfikowanym lub całkowicie sztucznym stufferm...dziś każdy może być ''królem osiedla'' i posiadać najmocniejszy sprzęt,wystarczy się zapoatrzyć w jakieś pseudo-kannabinoidy w sklepiku z rc i nasączać tym co tylko dusza zapragnie.
    BIO-Power Fanatic
    0 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez Fml Zobacz posta
    Dzisiaj mam z nim pogadać, najlepiej byłoby sprawdzić czy towar jest czysty ale w Polsce niestety za bardzo nie ma na to szans
    Dopal, dopal i jeszcze raz dopal nikt po lufie mj tak nie odlatuje, w najgorszym wypadku byś stracił przytomność na kilkanaście sekund i tyle...ale nie po lufie tylko po 2-3 wiadrach
    0 0

11. Post #11
    Cytat Zamieszczone przez Zielonylisc Zobacz posta
    Dopal, dopal i jeszcze raz dopal nikt po lufie mj tak nie odlatuje, w najgorszym wypadku byś stracił przytomność na kilkanaście sekund i tyle...ale nie po lufie tylko po 2-3 wiadrach
    za trzy godziny się z nim widze i z nim pogadam bo on sam nie wie co jara, jestem praktycznie pewny że to dopalacze, chyba wrócę do starego źródła trawki Bad trip. Cev, oev
    0 0

12. Post #12
    Gość
    Jeszcze niedawno byłeś "prawie pewny" tego towaru.
    0 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez Popiełuszko Zobacz posta
    Jeszcze niedawno byłeś "prawie pewny" tego towaru.
    Jeszcze niedawno miałem fazę
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl