Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. Post #1

Trap/Melodic EDM i pochodne [Illenium, ODESZA, Vanic ito)

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Po tylu latach słuchania popu i rocku trochę znudziłem tym wszystkim i zainteresowałem się wyszukiwaniem muzyk na youtubie z rekomendacji. I tak natrafiłem na bardzo ciekawe kompozycje muzyczne.
    Kiedyś parę lat temu jak odkrywałem gatunek nazywany dubstepem to myślałem sobie - niektóre utwory są całkiem fajne i ciekawe ale większość jest przekombinowana, przebasowana i mdli od tych robo-dźwięków. Właśnie te muzyki co odnalazłem mimo, że teoretycznie są podgatunkiem dubstepu są pozbawione tych wszystkich dubstepowych wad i przyjemnie wpadają w ucho zwłaszcza na haju. Mają świetny bas i górę, a nawet fajne wokale.

Ktoś kojarzy tych wykonawców albo gatunek? Może ktoś zna coś podobnego?
    0 0

2. Post #2
    chillstep?
    0 0

3. Post #3
    Nie wiem, może trochę. Ale te utwory co znam nie określiłbym jako stuprocentowy chill
    0 0

4. Post #4
    wiesz przeważnie utwory szufladkują tylko i wyłącznie ze względu na tempo, całkiem pomijając brzmienie...
    0 0

5. Post #5
    Illenium to taki bardziej dance, edm, future bass podczas gdy do chillstepu raczej można zaliczyć Odeszę
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl