Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. Post #1

Dance, Future House, Hip-Hop (.....) - różne gatunki muzyczne w dobrym stylu (.....)

Cześć jeśli to złe miejsce na zamieszczenie tego to proszę o przeniesienie.

Dodać chciałem tutaj listę utworów, o różnym stylu, według mnie są to dość ciekawe brzmienia...... tego słucham dzisiaj.

1. Alison Wonderland - I Want U

************************************************** ************************************************** ***************

2. Justice - Genesis - †

************************************************** ************************************************** *****************

3. Killing Joke - The Death & Resurrection Show

************************************************** ************************************************** *****************

4. Bonobo - Scuba

************************************************** ************************************************** *******************

5. Speaker Of The House - Modern Slang

************************************************** ************************************************** ********************

6. Suni Clay - In a Hood Near You

************************************************** ************************************************** **********************

7. Paul Linford and Chris Vrenna - The Mann / Most Wanted Mash Up

************************************************** ************************************************** *************************

8. KALIBER 44 - Film

************************************************** ************************************************** **************

Need for Speed Porsche - Cypher Orion

************************************************** **********************************************

The Witcher: Main Menu

Przeczytaj o tym więcej:

1 0

2. Post #2
    A to kolejna porcja muzyki....

Morphadron - Cold Fusion Power

Morphadron - Rock This Place

************************************************** ************************************

Ktoś z was zapoznany jest tematyką D2 ? Nowa ścieżka dźwiękowa do Tristram.

Diablo 3 New Tristram Theme Live - Blizzcon 2011

V-Ray Film & VFX Showreel 2014
    Music by Alex Smith

0 0

3. Post #3
    Zrobię sobie w tym temacie prywatną teczkę z moją muzyką,
    myślę że każdy mógłby taką mieć jedną.

Amazing Before & After Hollywood VFX

Need For Speed Carbon - Main Menu

0 0

4. Post #4
    Wiem że temat poświęcony jest muzyce ale, chciałem tylko nawiązać do tego co zamieściłem wcześniej.
    MARVEL studio chyba gniecie wszystkie pozostałe studia filmowe......Właściwie Disney i DreamWorks (ale DW tylko filmy animowane robią....) też są dobrzy w tym. Blizzard przy współpracy z UNIVERSAL także dobrą produkcje niedawno z tworzyli.
    Ostatni sukces CD-ProjektRED także wart uwagi, ciekawe jaki będzie CYBERPUNK2077. Platige Image jest współtwórcą serialu, który ma się pojawić na HBO w najbliższym czasie.....
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl