Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 58
  1. Post #1

Nawijane o kruszeniu, skręcaniu, jointów jaraniu...

Tak sobie pomyślałem, że każdy z nas ma swoje najulubieńsze kawałki traktujące o uprawie i paleniu najwspanialszej rośliny Świata.
    Jedne są bardziej, a drugie mniej popularne, ale je lubimy i chuj Nawijane o kruszeniu, skręcaniu, jointów jaraniu... W tym temacie można się będzie podzielić/pochwalić znajomością
    kozackich kawałków, albo i przypomnieć te, które wszyscy dobrze znamy. Podajemy w postach autorów, tytuły i dopiero wklejamy
    linki np. do www.youtube.pl Ja (dla przykładu) na początek daję klasyk nad klasykami, zna go każdy Nawijane o kruszeniu, skręcaniu, jointów jaraniu...

Afroman - Because I Got High

Kawałki polskie i zagramaniczne, co kto woli, lubi i udaje, że rozumie Nawijane o kruszeniu, skręcaniu, jointów jaraniu... Bez pochwał, nagród czy wyróżnień, dla czystego funu i frajdy szeroko pojętej Nawijane o kruszeniu, skręcaniu, jointów jaraniu...

...

Przeczytaj o tym więcej:

"To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

2. Post #2
    To i ja dodam coś z zza oceanuNawijane o kruszeniu, skręcaniu, jointów jaraniu...

Method Man and Redman - How High Part 2

0 0

3. Post #3
    Coś o mojej ulubionej formie palenia Nawijane o kruszeniu, skręcaniu, jointów jaraniu...

Cypress Hill - Hits from the Bong

Do tego wersja z kobiecym wokalem ;)

I coś dla osób lubiących mocniejsze brzmienie Nawijane o kruszeniu, skręcaniu, jointów jaraniu...

0 0

4. Post #4
    No to i ja dodam Nawijane o kruszeniu, skręcaniu, jointów jaraniu... Ganja Mafia i cała płyta "wiesz co się kruszy" Nawijane o kruszeniu, skręcaniu, jointów jaraniu... tutaj jeden z klipów

A tutaj drugi kawałek z drugiej płyty tych samych artystów "Wiesz co się kręci"

0 0

5. Post #5
    To ja klasyka wkleję:
    0 0

6. Post #6
    Metrowy - Zajawka
    Nawijane o kruszeniu, skręcaniu, jointów jaraniu...
    0 0

7. Post #7
    Natural Dread Killaz-Smoke weed / Good Sensi

Jara My (GJ edition) - Firma (prod. Piero)

Hemp Gru - Na Jointowym Kacu feat. Żary JLB. Ras Luta.Jasiek MBH

0 0

8. Post #8

9. Post #9

marry mary

0 0

10. Post #10
    Elegancko leci, tylko trzymajcie się "reguły" - najpierw nazwa wykonawcy, potem tytuł i dopiero link, ok?
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

11. Post #11
    Natural Dread Killaz - Nielegalna

Natural Dread Killaz - Ratata

Chyba najbardziej znane pozytywne kawałki o MJ Nawijane o kruszeniu, skręcaniu, jointów jaraniu...

Alborosie - No cocain

Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:
    1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush - Szafa 0.30m2

AKTUALNA:
    -
    0 0

12. Post #12
    KURI PRZEPALONE PŁUCO
    0 0

13. Post #13
    TEZ SOBIE LUBIE ZALACZYC DOBRA NUTE POD BLANTANawijane o kruszeniu, skręcaniu, jointów jaraniu...

Moja Fotorelacja
    klik
    0 0

14. Post #14

Hemp Gru - Zjedz skręta

Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

15. Post #15
    PCP - UCIUŁANY GIECIK

JASNA LIRYKA - BUTLA

DJ SOINA - SMAK JOINTA
    0 0

16. Post #16

Zipera feat. Dragon Davy, Toma - Bez ciśnień

Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

17. Post #17
    FIRMA - PALE STALE
    0 0

18. Post #18
    Smellington Piff - Piff Land

TPS Boro - Ciągle jaranie

Bródnowska Szarańcza - Bletka

1 0

19. Post #19
    Powiem Ci ROWER, że o takich ekipach to ja nawet nie słyszałem Nawijane o kruszeniu, skręcaniu, jointów jaraniu...
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

20. Post #20
    FUNDACJA - JARAM
    0 0

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl