Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. Post #1

Eazy Plug [RECENZJA]

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Masz problem z kiełkowaniem? Topisz pestki? Gniją? Nie kiełkują? Mam dla Ciebie radę. Chciałbym przedstawić i zrecenzować wynalazek, który w moim przekonaniu jest obowiązkowy dla wszystkich, którzy chcą mieć spokojną głowę o kiełkowanie nasionek, a te potrafią nieraz słono kosztować.

Produkt, który chcę przedstawić to znany chyba większości Eazy Plug. 12 sztuk tego cuda to koszt około 15zł, a każdy szanujący się Grow Shop na pewno ma to w ofercie.
    Metoda kiełkowania w Eazy Plug jest niezwykle prosta.

Eazy Plugsy można w przeciwieństwie do gąbek Root! można długo przechowywać bez opakowania. Gąbki pozostawione luzem wysychają.

1. Włóż nasionko do fabrycznie zrobionego zagłębienia.
    2. Postaw odpowiednią ilość kubeczków z nasionami na talerzyk z wodą
    3. Poczekaj około minuty aż torf wciągnie wodę z talerzyka.
    4. Odstaw w zaciemnione suche miejsce
    5. Po 3 dniach zajrzyj do wykiełkowanego nasionka
    6. Przesadź kostkę torfową z kiełkiem do docelowej doniczki i podlej.

Dokładna instrukcja oraz więcej informacji o Eazy Plugsach: KLIK!

Moja ocena tego wynalazku? 10/10. Absolutny Must have.

Recenzja, krótka bo i rozpisywać nie ma się nad czym.

Eazy Plug [RECENZJA]

Eazy Plug [RECENZJA]

Eazy Plug [RECENZJA]

Eazy Plug [RECENZJA]

Przeczytaj o tym więcej:

1 0

2. Post #2
    Prosta i bardzo wygodna recenzja,bardzo pomocna dla nowicjuszyEazy Plug [RECENZJA]
    0 0

3. Post #3
    Takie pytanko, a przed wrzuceniem do tacek można namoczyć pestkę ok 12h? Nie przyspieszy to trochę procesu? Chodzi generalnie o to, że dopiero jutro jadę po tacki a zależy mi aby za 4dni już były w doniczkach.
    0 0

4. Post #4
    Jak jutro wsadzisz to raczej do 27 Ci wyjdą. Ale jak wolisz nie ryzykować to próbuj, powinno przyśpieszyć. Koniecznie napisz co z tego wyszło.
    0 0

5. Post #5
    https://forum.nasionakonopi.pl/426,f...otoczenie.html
    Czytaj, już zjebalem 8 pestek więc nie bawię się w eksperymenty już;)
    A co myślicie o eazy plugs z ta szklarenka lepiej w szafie trzymać czy bez?
    0 0

6. Post #6
    Jeśli chodzi o easy plugs myślę że najważniejsze jest aby utrzymać odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu i na 100 % wykiełkuję Eazy Plug [RECENZJA]
    0 0

7. Post #7
    Jeśli nasiono wykielkuje to ten cały kwadrat z torfem wkładam do doniczki docelowej lub do ziemi na spocie ? Jestem nowicjuszem i kompletnie jestem zielony Eazy Plug [RECENZJA]
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez Topowy Janusz Zobacz posta
    Jeśli nasiono wykielkuje to ten cały kwadrat z torfem wkładam do doniczki docelowej lub do ziemi na spocie ? Jestem nowicjuszem i kompletnie jestem zielony Eazy Plug [RECENZJA]
    Plastik wywalasz, torf zrobi się jak gąbka i sam wyskoczy z tej plastikowej małej doniczki, po czym taką gąbkę/babkę chuj wie jak to nazwać dajesz do dołka w ziemi i zasypujesz najlepiej tak do poziomu łodyżki żeby tej całej gąbki nie bylo widać, chociaż przy podlewaniu bierz poprawkę że ziemią z czasem siądzie i będzie trzeba dosypać, być może nawet że ta gąbeczka też wyjdzie z ziemi. Wtedy przysypać i szlus. Piąteczka koleżko!
    1 0

9. Post #9
    Dziękuję za odpowiedź Eazy Plug [RECENZJA] pozdrawiam
    0 0

10. Post #10
    Najlepszy sposob na kiełkowanie.5/5 wykiełkowało a o wadliwych pestkach to nie jest temat ;)
    0 0

11. Post #11
    Tez polecam, z kilkunastu no name i paru dobrych pestek wszystkie wyszly
    0 0

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez DonPerignon Zobacz posta
    Najlepszy sposob na kiełkowanie.
    Zależy dla kogo, ja tam wole swój sposób: wrzucam nasiona na wilgotne chusteczki i jest dobrze.
    0 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez Maurekian Zobacz posta
    Zależy dla kogo, ja tam wole swój sposób: wrzucam nasiona na wilgotne chusteczki i jest dobrze.
    Koleszko rozchodzi sie o to ze jak bys raz Sprobowal eazyplug'a za kazdym razem byc go stosowal. Milego wieczoru ! Eloo!
    ZAKONCZONA FOTORELACJA! ZAPRASZAM!!! ! ---> https://forum.nasionakonopi.pl/341,m...0w-0-36m3.html

AKTUALNA FOTORELACJA! ZAPRASZAM!!! ! ---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...0w-0-36m3.html

Prohibicja marihuany zrobiła ludziom więcej złego, niż mogłaby zrobić marihuana
    0 0

14. Post #14
    Cytat Zamieszczone przez kaczy89 Zobacz posta
    Koleszko rozchodzi sie o to ze jak bys raz Sprobowal eazyplug'a za kazdym razem byc go stosowal. Milego wieczoru ! Eloo!
    A skąd wiesz że nie próbowałem? Jak bym nie próbował to bym nie mówił że.... Próbowałem i wole swój sposób.
    0 0

15. Post #15
    Wywnioskowalem z tego iz caly czas uwazasz ze lepiej kielkowac pod husteczkami. No ale coz. Sa ludzie ktorzy wola 30 letnia bmw od rocznego mietka. Wasz wybor. Pozdro.
    ZAKONCZONA FOTORELACJA! ZAPRASZAM!!! ! ---> https://forum.nasionakonopi.pl/341,m...0w-0-36m3.html

AKTUALNA FOTORELACJA! ZAPRASZAM!!! ! ---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...0w-0-36m3.html

Prohibicja marihuany zrobiła ludziom więcej złego, niż mogłaby zrobić marihuana
    0 0

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez kaczy89 Zobacz posta
    Wywnioskowalem z tego iz caly czas uwazasz ze lepiej kielkowac pod husteczkami. No ale coz. Sa ludzie ktorzy wola 30 letnia bmw od rocznego mietka. Wasz wybor. Pozdro.
    No właśnie o to mi chodzi.
    Ja nie mówie że easy plug jest złe. Ja sie odniosłem do kolegi który powiedział że jest to "najlepszy sposób na kiełkowanie". Jeden woli to a drugi....
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl