Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. Post #1

Kiedy najpóźniej można sadzić?

Słuchajcie bo mam problem i zakupię nasiona na początku maja dopiero raczej i powiedzcie mi kiedy najpóźniej można sadzić na spot?

Przeczytaj o tym więcej:

Świeżak ;)
    0 0

2. Post #2
    AF najpóźniej w lipcu, a i w sumie nonAF też.

E: AF najlepiej na samym początku lipca, żeby dać jej te 3 miechy na dojście. nonAF miesiąc wcześniej zanim zacznie kwitnąc dana odmiana.
    0 0

3. Post #3
    Czyli nonAF najpóźniej w lipcu tak? Dajmy taka Easy Sativa szybko dochodzi to by dała radę tak?
    Świeżak ;)
    0 0

4. Post #4
    A nie pamiętam kiedy zaczyna kwitnąć mniej więcej. Najlepiej sadzić jak nawcześniej. Czemu chcesz tak późno?
    0 0

5. Post #5
    Hajs się nie zgadza..
    Świeżak ;)
    0 0

6. Post #6
    Im wcześniej zrobisz tym potem będzie się bardziej zgadzał. Kiedy najpóźniej można sadzić?
    0 0

7. Post #7
    Ja też chce na początku maja sadzić reg. a w połowie af. Jak bym posadził na początku maja to doszły by do listopada?
    0 0

8. Post #8
    Dojdą spokojnie chyba że bd przymrozki to możę pleśn atakować.
    Pomogłem ci ?
    Postaw Blanta!

0 0

9. Post #9
    A można już sadzić AF?
    0 0

10. Post #10
    Mozna,ale sadzac teraz na oucie nie uzyskasz lepszych wyników niz jak bys wysial je np pod koniec maja, albo chociaz by w polowie maja.EveJLB tu nie chodzi o przymrozki,tylko o to ze jesienia zazwyczaj czesto pada deszcz,niebo jest zachmurzone (brak swiatla+wysoka wilgotnosc =plesn).Mozna jednak sie zabespieczyc wszelkimi srodkami (anty)nie koniecznie chemicznymi.
    0 0

11. Post #11
    hejka,o przymrozki już nie musimy sie martwić,nie ma mowy żeby wróciły, w nocy jak na razie nie spada poniżej 10 i ma tak już zostać,śledzę uważnie prognozę bo mam młode na out i też się martwiłem,lecz nie potrzebnie...Kiedy najpóźniej można sadzić?jeżeli spadnie to do 5,a one dadzą radę bo już są po zaprawie,pozdro i więcej wiary i optymizmuKiedy najpóźniej można sadzić?
    0 0

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez pietrucha35 Zobacz posta
    hejka,o przymrozki już nie musimy sie martwić,nie ma mowy żeby wróciły, w nocy jak na razie nie spada poniżej 10 i ma tak już zostać,śledzę uważnie prognozę bo mam młode na out i też się martwiłem,lecz nie potrzebnie...Kiedy najpóźniej można sadzić?jeżeli spadnie to do 5,a one dadzą radę bo już są po zaprawie,pozdro i więcej wiary i optymizmuKiedy najpóźniej można sadzić?
    Ale jest jeszcze takie coś jak zimni ogrodnicy zimna zośka i tu trzeba uważać,wiem to z własnego doświadczenia
    Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
    0 0

13. Post #13
    Kiedy najpóźniej można sadzić?witam,wracając do tej zimnej Zośki,myślę że trzeba uważnie śledzić pogodę i w razie czego mieć przygotowaną obciętą butelke plastikową i trochę suchej trawy lub siana.To powinno wystarczyć,tak myślę,no chyba że ktoś ma inne sposoby...Kiedy najpóźniej można sadzić?
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl