Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. Post #1

Jak to wyglada???

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siema!

Nasiona:
    2x super skun fem
    2x ak47 fem

Oswietlenie:
    Box:0,36m2
    FF/70w/ + mars hydro 48
    Podloze:
    biobizz light mix/3 tygodnie/
    biobizz all mix /w docelowych/
    donice: 7L
    Nawozy: biobizz fishmix,biobloom,topmax

Panny maja 45 dni,od 7 dni na inducji.Mam pewne obawy co do kolorystyki 2 skunow,sa zdecydowanie jasniejsze od ak 47.Papu dawkowane tak samo,2x woda,1x biobloom+topmax/2ml na L-od przelaczenia/,w miedzy czasie woda + fishmix/srednio raz na 2 tygodnie/
    Pytanie do growerow,ktorzy jada organicznie: To jest normale?,A moze zapodac im cos z azotem/mam canna biovega/.
    Jak to wyglada???-20180207_122944.jpg Jak to wyglada???-20180207_122956.jpg Jak to wyglada???-20180207_123033.jpg Jak to wyglada???-20180207_123042.jpg Jak to wyglada???-20180207_123050.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

4 0

2. Post #2
    Ta na prawo mocno zielona za dużo azotu zapewne ma w sobie, a reszta generalnie na pierwszy rzut oka moim zdaniem wygląda ok ;)
    2 0

3. Post #3
    OK. 2 z tylu dostana dawke biocanna vega,reszta woda przez kilka dniJak to wyglada???
    0 0

4. Post #4
    Ja ostatnio musiałem zrobić Flush bo przedawkowałem nawóz... Tydzień leje wodę i dojdą Jak to wyglada???
    1 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez Magson Zobacz posta
    Ja ostatnio musiałem zrobić Flush bo przedawkowałem nawóz... Tydzień leje wodę i dojdą Jak to wyglada???
    Flusha robil nie bede,ale przez kilka dni beda dostawaly czysta wode-zobaczymy co bedzieJak to wyglada???
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez marcopolo Zobacz posta
    OK. 2 z tylu dostana dawke biocanna vega,reszta woda przez kilka dniJak to wyglada???
    Kolor przeciez maja bardzo ladny wiec po co lejesz im nawoz na wega skoro mowisz ze indukuja

--- Dodano ---

Chociaz jak sie tak przypaczyc to ta lewa z tylu troche za jasna teraz nie wiem czy to przez flash z aparatu czy ona faktycznie az taka jasna na tle innych
    1 0

7. Post #7
    [/COLOR]Chociaz jak sie tak przypaczyc to ta lewa z tylu troche za jasna teraz nie wiem czy to przez flash z aparatu czy ona faktycznie az taka jasna na tle innych[/QUOTE]

Te dwie z tylu faktycznie sa duzo jasniejsze.Sam juz nie wiem,moze genetykaJak to wyglada???
    Mimo tego ze indukcja,to z tego co wiem/moge sie mylic/,mozna jeszcze uzupelniac braki N w diecie roslinekJak to wyglada???
    0 0

8. Post #8
    Możliwe że im czegoś brakuje, podobnie z amką miałem też na organiku. Warto pamiętać że kolory też są jedne bardziej jaskrawe drugie ciemniejsze. Jak widzisz że żółć postępuje to aplikuj im trochę szamki wegowej z azotem.
    1 0

9. Post #9
    Siema Marco.Nie chcę nic sugerować ale miałem kiedyś podobny problem z automatami.Głowiłem się nad tym dość długo.Ph masz odpowiednie w glebie?Zaszczepiłeś ją czymś?U mnie były problemy z przyswajaniem żelaza.Na początku jaśniały od góry.Później zaczęły żółknąć.Okazało się że ph metr mi dupnoł.Poratowało mnie obniżenie ph gleby i podanie nawozu z większą zawartością żelaza.Kombinuj ja nic więcej tu nie wymyśle.Pozdro
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293
    1 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez Mroczny Pomiot Zobacz posta
    Siema Marco.Nie chcę nic sugerować ale miałem kiedyś podobny problem z automatami.Głowiłem się nad tym dość długo.Ph masz odpowiednie w glebie?Zaszczepiłeś ją czymś?U mnie były problemy z przyswajaniem żelaza.Na początku jaśniały od góry.Później zaczęły żółknąć.Okazało się że ph metr mi dupnoł.Poratowało mnie obniżenie ph gleby i podanie nawozu z większą zawartością żelaza.Kombinuj ja nic więcej tu nie wymyśle.Pozdro
    PH w przedziale 6.1-6.4/woda z podstawki/ ,staram sie sprawdzac raz w tygodniu. Chyba zostawie to tak jak jest.Dwie jasniejsze dostaly dzis 2ml biovega/1,5 L wody.Zobaczymy za kilka dniJak to wyglada???
    Podloze nie bylo niczym wzbogacane/szczepione/,tak jak pisalem w 1 poscie: light mix na start,po 3 tygodniach do all mixa.Zero dokarmiania podczas wega,tylko woda,woda+fishmix oraz moze 2-3 razy woda + biorhizotonic canna .Dzieki ,bede bacznie obserwowal co sie bedzie dzialoJak to wyglada???
    1 0

11. Post #11
    Lepjej niekiedy nie szukać igły w stogu sianaJak to wyglada???Jak ph odpowiednie to żelazo odpada.Powodzonka z plantami
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl