Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. Post #1

Czy nie za wcześnie na donnice?

Tego szkraba z lewej dałem już do ziemi i pod lampy, tego środkowego mam zamiar dzisiaj wiczorem zasadzic jak jeszce troche maluch sie rozprostuje, a ten trzeci chyba sie wstydzi, taki nieśmiały więc mysle że dam go jutro do donnicy i pod lampy.

Czy tego z lewej nie nie wsadziłem za wcześnie? Kiedy zacząc sotsować Terra Vega nawóz. Według producenta mam zacząc niby po 3dniach od wsadzenia w ziemie.

Kod:
    https://forum.nasionakonopi.pl/galeria/albums/userpics/27540/P_20170909_110942.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Wklejaj zdj w post poprzez skopiowanie bbcode do posta

Kup mikroryze , korzen wystrzeli w powietrze , roslina bedzie miala lepszy start
    Przygotowuja sie do zycia , dbaj o wilgotnosc podloza jak masx siewki
    0 0

3. Post #3
    Jak masz ziemie wersje light to mozesz na vega od pierwszego tyg życia coś zapodać, jak bogatą to od drugiego tygodnia. Ja bym generalnie dawał małe pod lampe już bo wyszyły Czy nie za wcześnie na donnice? oczywiście lampa w odpowiedniej odległości od donic
    a najlepiej będzie jak założysz fotorelacje i ewentualne pytania w niej bedziesz zadawać.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl