Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. Post #1

Liście zółte niczym brak azotu, a koncówki popalone jakby przenawożenie. Jestem ciekaw co powiecie

Witam, moja podopieczna dzisiaj ma juz 42 dni, około 20 dzień kwitnienia. Nasiona AK47x Lowrider feminizowane, automat. Ziemia najzwyczajniejsza do kwiatków, ph niestety nie znam. Podlewana co ok.2,3 dni. Naświetlenie 2x phillips tornado 32W. Wentylacja to 1 wiatrak wtłaczający,1 wyciągający z filtrem węglowym oraz 1 mieszający, śr temp ok.27stopni w dzien ok 16,17 stopni w nocy. Jezeli chodzi o nawozy... przez faze wzrostu podlewana biohumusem, gdy zaczeła kwitnac nie podawałem jej zadnych nawozow poniewaz ich nie zakupilem i przez ten czas liście zaczeły zólknąc, gdy już kupiłem nawozy (Biobizz: Biobloom, topMax) od razu podlalem nimi roslinke wedle zalecen producenta, podlałem dwa razy w ciagu 3 dni po 0,5l. po tych podlaniach koncowki lisci zaczeły wysychac jakby z przenaworzenia, więc 2 dni temu zdecydowałem się na flush (niestety nie wziałem pod uwagę ph użytej wody). Wiem ze na pewno coś na to poradzicie i razem z waszą pomoca mój plant bedzie ładny i zdrowy. Dodam ze to moja pierwsza uprawa. Liście zółte niczym brak azotu, a koncówki popalone jakby przenawożenie. Jestem ciekaw co powiecie
    Liście zółte niczym brak azotu, a koncówki popalone jakby przenawożenie. Jestem ciekaw co powiecie-dsc03211.jpg Liście zółte niczym brak azotu, a koncówki popalone jakby przenawożenie. Jestem ciekaw co powiecie-dsc03212.jpg Liście zółte niczym brak azotu, a koncówki popalone jakby przenawożenie. Jestem ciekaw co powiecie-dsc03213.jpg Liście zółte niczym brak azotu, a koncówki popalone jakby przenawożenie. Jestem ciekaw co powiecie-dsc03216.jpg Liście zółte niczym brak azotu, a koncówki popalone jakby przenawożenie. Jestem ciekaw co powiecie-dsc03217.jpg Liście zółte niczym brak azotu, a koncówki popalone jakby przenawożenie. Jestem ciekaw co powiecie-dsc03218.jpg Liście zółte niczym brak azotu, a koncówki popalone jakby przenawożenie. Jestem ciekaw co powiecie-dsc03219.jpg Liście zółte niczym brak azotu, a koncówki popalone jakby przenawożenie. Jestem ciekaw co powiecie-dsc03220.jpg Liście zółte niczym brak azotu, a koncówki popalone jakby przenawożenie. Jestem ciekaw co powiecie-dsc03221.jpg Liście zółte niczym brak azotu, a koncówki popalone jakby przenawożenie. Jestem ciekaw co powiecie-dsc03222.jpg Liście zółte niczym brak azotu, a koncówki popalone jakby przenawożenie. Jestem ciekaw co powiecie-dsc03223.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Cześć. To w dalszym ciągu niedobory, najpierw podlewałeś biohumusem który ma śladowe ilości mineralów, teraz przeszedłeś na kolejne organiczne, lepsze ale nadal tam np. azotu to śmieszne ilości są.
    pasjonat
    0 0

3. Post #3
    Dodanie chemicznego nawozu planton K który ma już wyzsze stęzenie azotu pomoże?
    0 0

4. Post #4
    Według mnie tak. Pamiętaj tylko, że Planton K jest mocno skoncentrowanym nawozem i trzeba się pilnować przy dawkowaniu:

"Dawkowanie:
    W zależności od wielkości roślin rozpuścić 1 lub 2 pełne łyżeczki nawozu w 10L wody (1g nawozu na 1L wody)."
    pasjonat
    0 0

5. Post #5
    Lej cos z azotem byle bylo go najmniej poniewaz azot zatrzymuje kwitnienie
    0 0

6. Post #6
    Deficyt potasu !!!!!

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez ZIELONA Zobacz posta
    Deficyt potasu !!!!!
    ....znam to stadiu, i nie tylko potasu tam brakuje.....ale i całej reszty, za mało było azotu na wegu i tak jak mówisz potasu na ind. a teraz są efekty, callmag i to szybko.
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

8. Post #8
    No brachu coś tu zaniedbane chyba zostało bo taki deficyt się nie robi z dnia na dzień a niestety automaty takich błędów nie wybaczaja no i choć życzę Ci jak najlepiej to nie wiem czy coś z tego w będzie
    0 0

9. Post #9
    Jezeli w ciagu 3 dni podleje ja dwa razy plantonem K to nie przenawoze jej? czy wogóle przenawożenia jest mozliwe podczas takich braków?
    0 0

10. Post #10
    Tak jak koledzy mówią,daj minimalną ilość Plantona i resztę to co dawałeś organicznego według tabeli producenta.Planton zadziała dość szybko,organiczna reszta doładuje roślinę troszkę wolniej.Flush był całkowicie niepotrzebny jak na wegu był tylko Biohumus...wypłukał jedynie i niestety resztkę papu jaka była w glebie.Jak się roślinie poprawi 2-4 dniach odstaw Planton i dawaj same organiki.

Powodzenia.
    1 0

11. Post #11
    Kolejna ofiara biohumusa.
    0 0

12. Post #12
    Oj tam zaraz ofiara...Biohumus nie jest zły pod warukniem dość bogatej gleby i dawkowania jakieś 150% od zalecanej, przynajmniej do fazy kwitnienia...robiłem tak na samym początku kilka lat wstecz na regularach czy auto i zawsze dawało radę.Dla zwykłej dość ubogiej gleby z ogrodniczego za 10zł za 20l bedzie przy słaby i lanie go na umór też nie pomoże.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl