Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29
  1. Post #1

Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/

Siema mam takie wrażenie że coś jest nie tak .
    Proszę o rady . :/
    Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/-20170106_120109.jpg Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/-20170106_120113.jpg Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/-20170106_120117.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    A jakieś info, co to za odmiana, jakie warunki? Czy mi się wydaje czy one rosną w jednej donicy?Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/
    0 0

3. Post #3
    Po zdjęciu robionym z tej perspektywy można tylko powiedzieć, że liście ładne zielone i częściej podlewaj, bo ziemia sucha, że aż odchodzi od doniczki.

No i troche wyciągnięte, ale ciężko od góry to stwierdzić w 100%.
    pasjonat
    1 0

4. Post #4
    Szkoda, że dwa planty wpakowałeś do jednej donicy, chyba niedużej do tego.
    Info na temat warunków poprosimy i co to są za pestki
    The best part of getting out of bed... is a bong rip to the head
    0 0

5. Post #5
    No patrzę i nic nie widzę to znaczy widzę roślinki hehe może więcej zdjęć z różnych perspektyw dodaj Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/ ile dni ma ta roślina ?
    0 0

6. Post #6
    A więc tak temperatura:
    26-34 stopnie
    Roślinki zostały zasadzone w dniu 07.12.2016 ma około 35 dni .
    Odmiana to :BARNEY'S FARM - SIN TRA BAJO
    Tak to prawda są w jednej donicy i są wyciągnięte .
    Wsadziłem je do donicy o długości 20cm
    i szerokości 15cm ponieważ wydłużały mi się jak rosły a nie miałem czasu przerabiać już boxa i dałem dużą doniczkę a zdjęcia podrzucę na dniach .
    Ile dziennie tak podlewać??
    0 0

7. Post #7
    Średnio co 3 dni podlewaj, sprawdzaj paluchem w ziemi czy na 3cm głębokości ma sucho, jak ma to lejesz.
    Jakie oświetlenie, jaka wentylacja? Bo światła to masz tam ewidentnie za mało
    The best part of getting out of bed... is a bong rip to the head
    0 0

8. Post #8
    Oki to ja dzisiaj sprawdzę i ci dam znać Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/
    0 0

9. Post #9
    A wiec jak mówiłem będzie więcej zdjęć i informacji
    Żarówki x2 PHILIPS żarówka LED E27 6W = 40W A60 ściemnialna
    Wentylacja x2 wentylatory od komputera 120 x 120 x 25 mm
    Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/-20170114_113658.jpg Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/-20170114_113718.jpg Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/-20170114_113730.jpg
    0 0

10. Post #10
    Mam problem moje roślinki są już za duże w moim boxie i potrzebuje nowego zrobić takiego najlepiej 80-100 cm
    0 0

11. Post #11
    Panie szanowny - na moje oko to przydalby sie im trening - LST (formowanie - cos jak bonsai - tak aby rosly w hmmmm poziomie) druga sprawa - za malo swiatla... na chwile obecna obstawiam 5-8g suchego z jednej rosliny
    I know that people talk about me I hear it everyday
    But I can prove you wrong cos I'm right first time
    Yeah. Yeah. Alright. Lets go lets go. Watch this man fly.
    Bring on the girls
    Here we are, born to be kings, we're the princes of theuniverse
    0 0

12. Post #12
    Zrobiłem tak dzięki za podpowiedź Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/
    0 0

13. Post #13
    Koleszko, teraz to z kolei widze, że je przelewasz. Jak im ziemia podeschnie to dosyp im na góre nowej, miejsca w donicy jeszcze sporo to syp nie żałuj im Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/
    pasjonat
    1 0

14. Post #14
    Box tanim kosztem możesz zrobić z płyt OSB, lub kupić w obi deski kantówki, śruby spax. Zrobić konstrukcje jaką potrzebujesz, obić to kocem termicznym, możesz dać jakiś stary materiał czarny aby nie rzucał sie w oczy Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/ koszt takiego boxa to jakies 50zł
    0 0

15. Post #15
    Siemanko jestem nowy na forum i nie za bardzo orientuje się w dodawaniu tematów a więc tak mam problem i byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś by powiedział co dzieje się z moimi roślinami a wiec
    : odmiany to skunk#1 auto, think different auto, auto white russian moje roślinki maja półtorej miesiąca i od pewnego czasu zaczęło się coś dziac.
    Ziemia uniwersalna 6,0-6,5ph lampa hps 250W
    Mkeszanka perlit, dolomit granulowany, Karamzyt na spód doniczki.
    Nawozy Atami growth C, Bloom C, Alga C, Roth C, Flower C
    Woda z kranu mieszkam zagranica i woda nadaje się tu do picia pH wody 7-7,5
    Podlewalem nawozami jak zalecal producent nawet pół dawki na początek
    Donice 9l w growboxie temp. 28-29
    Wilgotność 30-60%
    Swiatlo 20/4
    Wydaje mi się że to zawyzone pH lub niedobor magnezu
    Podlalem raz woda z dolomitem później sama woda Podlewalem i wczoraj poszedł Bloom C do 4roslin more kwitną i oprysk z Alga C plus 1ml octu do wody aby obniżyć pH do 5,5-6
    Poradzccie proszę co robić?
    Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/-img_20170113_230903.jpg Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/-img_20170116_204534.jpg Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/-img_20170116_204548.jpg Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/-img_20170116_204342.jpg Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/-img_20170116_204421.jpg
    0 0

16. Post #16
    Podobnie jak u koleszki wyżej - za mokro mają.

I nie obniżaj tego pH do 5,5, zwariowałeś ? Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/
    pasjonat
    0 0

17. Post #17
    Trzeba zrobić otwory w donicach i dać podstawki, będzie lepsza cyrkulacja powietrza Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/
    0 0

18. Post #18
    Mówisz że jak je troszkę przesusze to dojdą do siebie? Bo już jutro miałem iść kupić siarczan magnezu i zrobić oprysk, wydają mi się dziwne te plamy na liściach no i że żółkna... Jesteś pewny że są przelane?
    Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/-img_20170116_231151.jpg Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/-img_20170116_231134.jpg Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/-img_20170116_231107.jpg Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/-img_20170116_231544.jpg Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/-img_20170116_231258.jpg Czy ktoś by mógł zobaczyć moje roślinki ?? :/-img_20170116_231919.jpg
    0 0

19. Post #19
    Mam dwa wiatraki łazienkowe wyłączający i wyciągający powierzchnia to szer 70*50 wys140 mam otwory w donicach i 2mieszajace wiatraki w srodku
    0 0

20. Post #20
    Takie opadnięte liście niekoniecznie muszą oznaczać przelanie, niektóre moje gdy wpadł do nich fryzjer i dostały stresa też były takie smutne przez kilka godzin, jaką masz wode w kranie lub może lejesz wodę ro? nie jestem pewien ale te ciemniejsze przebarwienia mogą być od deficytu wapnia, prewencyjnie zastosowałbym cal-mag, jeśli liście bledną, a żyłki zostają nadal zielone to będzie też pewnie magnez, sprawdź pod światło czy te ciemniejsze brązowe plamy robią się martwe, jeśli tak to faktycznie może być brak wapnia

1 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl