Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 46
  1. Post #1

Dlaczego liście żółknął ?

Cześć. Pomoże mi ktoś ? Dzieje się tak od nie dawna. Żarówka cfl 85w, szczyty co najmniej 5cm od lampy, roślina ma ponad dwa miesiące. Możliwe, że jest przelana ? Ostatnio dość mocno ją podlewałam, ok 0,5-1l prawie codziennie, wsadzałam cały palec i było sucho
    Dlaczego liście żółknął ?-dsc_0054.jpg Dlaczego liście żółknął ?-dsc_0053.jpg Dlaczego liście żółknął ?-dsc_0052.jpg Dlaczego liście żółknął ?-dsc_0051.jpg Dlaczego liście żółknął ?-dsc_0050.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Na MJ za dobrze się nie znam bo sama dopiero zaczynam zabawę w rolnika, ale..... Inne rośliny kiedy są przelane dają właśnie taki objaw. Liście im żółkną.
    Taką barwę można zauważyć również po zbyt intensywnym odżywkowaniu kwiatka.. jeśli wlewasz za dużo lub za często nawozu to tak może się dziać.
    0 0

3. Post #3
    nie wykazuje żadnego syndromu przelania.
    Napisz czym nawozisz, ile i jak często.
    Oraz jakie jest ph gleby
    0 0

4. Post #4
    Jeśli zwykła woda bez nawozu to raczej braki w papu. Jeśli lejesz tak czesto z nawozem, to przenawożenie. Szkoda że na wstępie więcej szczegółów nie podałaś. Tam jest w ogóle jakakolwiek wentylacja.?
    just listen and find the magic key
    just listen like your life to be free .

0 0

5. Post #5
    Nawóz plankton k, daje małą łyżeczkę na 2l wody, podlewałam prawie codziennie, teraz od kilku dni nie podpisałam, podlewam raz nawóz dwa razy woda, ph nie znam,
    0 0

6. Post #6
    Nie no ja tutaj jestem bimberkiem znieczulenowy więc nie pomogę, może ktoś inny niech po ogarnia, bo ja tutaj się jeszcze pomyle i na sąd kapturowy wezma Dlaczego liście żółknął ?
    Ale jesyem na tyle świadomy aby rzecz ci abyś nie stosowała tego ścierwa jakim jest planton gdyż ma chujowy skład na flo że względu na dużą dawkę azotu, zamień to ścierwo nieujarzmione na burze kwiatów od substrala
    Ej może ta lampa je chajci bo najchujowszee liście są najbliżej lampy albo w oczach mi się telepie i się mylę, no bo ten diabeł nieczysty planton papu dostarczał jakby nie patrzeć
    Diagnoza ma taka po tych ewidentnie spalonych paru koncowkach że albo to robi Ci lampa albo nawóz, nie bawię się z cflkami więc o temperaturze pracy się nie wypowiem, po lewo na liściach zawinietych do dołu można zauważyć że mają za wilgotno bo są jakieś takie zwiodczale nie typowe, ale jednorako muszę dodać że i zwykle deficyty równie widać

0 0

7. Post #7
    napisz jeszcze czy to sezon czy auto i który dzień roślinki.
    Ziemia podejrzewam uniwersalna kwiatowa Dlaczego liście żółknął ?
    0 0

8. Post #8
    Ale kolego jaki to ma wpływ jaka ziemia. Ja osobiście na jednym ze swoich produkcyjnych spotów mam wręcz piach i wszystko rośnie w porządku.

0 0

9. Post #9
    2 miesiące ma to raczej nie automat jest, ja bym celował w PH to kluczowa sprawa przy uprawie musisz to sprawdzać przy każdym podlaniu, kup sobie kropelki ghe do sprawdzania. Jaka masz temperature w boxie i wilgotność ?
    0 0

10. Post #10
    wstrzymaj się na kilka dni z nawozem Dlaczego liście żółknął ?
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

11. Post #11
    Automat. Nie liczyłam, ale ma ok 2,5 miesiąca. Tak uniwersalna ;)

--- Dodano ---

Automat ;) nie kontroluje parametrów, rośnie, bo rośnie ;) to mój 4 taki plant i drugi in. Wczesnej nie miałam takich problemów
    0 0

12. Post #12
    Troche to dziwne, że 2,5 miesiąca już rośnie ten automat i dopiero wypuścił jakieś drobne topy... Czy aby napewno to rośliny fotoobojętne ? Dlaczego liście żółknął ?

Nie używałem nigdy plantonu, ale łyżeczka na 2 litry brzmi zatrważająco, i jak sprawdziłem dawkowanie to tam napisały mądre głowy że taką łyżeczkę to na 10 litrów się daje Dlaczego liście żółknął ? Zatem masz odpowiedź co jest Twoim roślinom.

Zrób im flusha porządnego Dlaczego liście żółknął ? Pozdro
    Chodź, zobacz co sie dzieje na podwórku...
    0 0

13. Post #13
    Nie wiem, dostałam od kolegi trochę i mówił, żeby tyle dać, bo za niedługo ścinka
    Dziś wygląda tak.. Będzie coś jeszcze z niej ?
    Dlaczego liście żółknął ?-dsc_0084.jpg Dlaczego liście żółknął ?-dsc_0083.jpg
    0 0

14. Post #14
    O jo joj... Marnie to widze. Szybciutko bierz rośliny do wanny i przelej około 30 litrami wody albo i więcej nawet.
    1 0

15. Post #15
    ile one dni mają?
    0 0

16. Post #16
    To jest jedna roślina, ma trochę ponad 2,5 miesiąca. Siedzi w 10l wiadrze
    0 0

17. Post #17
    Cytat Zamieszczone przez groWERKA Zobacz posta
    To jest jedna roślina, ma trochę ponad 2,5 miesiąca. Siedzi w 10l wiadrze
    Przelałeś ?
    1 0

18. Post #18
    Cytat Zamieszczone przez ROWER Zobacz posta
    Przelałeś ?
    przelałaś chyba Dlaczego liście żółknął ?
    jeśli to automat to po 90 dniach śmiało tnij ją Dlaczego liście żółknął ?
    1 0

19. Post #19
    Pardon Dlaczego liście żółknął ?
    1 0

20. Post #20
    Tak automat. Nie wiem za bardzo ile ma dni. Myślę, że około 80. Wlałam narazie 5l wody. Poważnie 30l na raz mam wlać ?
    0 0

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl