Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. Post #1

Co jaki czas nawozić?

Mam pytanie odnosnie nawozenia, co ile nawozic moje roslinki leje teraz pol litra wody raz na 5 dni maja po 25 dni i pol nakretki na pol litra wody biohomusa, ale jest taka sprawa ze przeszly na flo i chce lac platonem k. Czy moge dac do jednej butelki paltona i biohomusa i podlewac i jak czesto.Jaka proporcja nawozu na litr lub pol litra wody dzieki z gory pozdrawiam.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Plantona na 1 litr wody dajesz 1g nawozu ( jak masz mała łyżeczke to dajesz sam koniuszek jej nawodu i do wody ;p )

Jak miałem małę planty i przechodzili z WEG na FLo to dawałem 2 nawozy i sie im nic nie stalo ;)

Osobiscie nawoże do 3 dni mojego plancika ( nie podlewam czysta woda tylko zawsze z nawozem )
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl