Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. Post #1

Jakie automaty polecacie

Witam chciałbym w tym roku zasadzić automaty tylko nie wiem którą odmianę wybrać myślałem nad http://www.thc-thc.com/?421,ak-passi...b1b33011c46764 a jakie odmiany wy polecacie mi zależy na mocy i dużym plonie

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Możesz próbować z AK Passion panowie z thc bardzo ją chwalą. Jakie automaty polecacie. Możesz spróbować z AK47 auto, wszyscy ją polecają jako automat, możesz próbować ogólnie z wieloma odmianami auto, wszystkie są podobne do hodowania nie ma tu jakiś szczególnych wymagań, na oucie nie spieprzysz np światła no bo nie spalisz ich oświetleniem, na wilgotność wpływu też nie masz. Tylko nie przesadź z nawozami. :P. Duży plon hm... co masz na myśli przez duży ? Spróbuj z think different auto fem. Jest dość niestety drogi bo 35zł za nasiono tak ja przynajmniej płaciłem, też się szykuję do sezonu. Jakie automaty polecacie. Ale jeśli chcesz na prawdę duży plon to sobie posadź Easy Sative albo Passionka #1 pełnosezonowe na prawdę dają duże plony nawet początkującym. Jakie automaty polecacie.
    Pomogłem ? Postaw blanta.
    0 0

3. Post #3
    White Russian, Ak 47, Maroc lecz nie auto.
    0 0

4. Post #4

5. Post #5
    White Widow AF FEM, White Russian AF Fem
    0 0

6. Post #6
    Z auto dużego plonu nie wyciśniesz, ogromnej mocy także. Jak już do bierz White Russian, albo AK47
    0 0

7. Post #7
    Czy mogę wsadzić AK47 automatic fem pod lampę na pierwsze 3 tyg życia roślinki przed przesadzeniem jej na dwór? Czy zmiana długości czasu oświetlenia negatywnie na nią wpłynie?
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez Uzi Zobacz posta
    Czy mogę wsadzić AK47 automatic fem pod lampę na pierwsze 3 tyg życia roślinki przed przesadzeniem jej na dwór? Czy zmiana długości czasu oświetlenia negatywnie na nią wpłynie?
    chujowy pomysł
    0 0

9. Post #9
    Dlaczego? Niestety nie mam za bardzo możliwości trzymania jej na parapecie przez pierwszy okres jej życia
    0 0

10. Post #10
    bo sie zhermić moze
    0 0

11. Post #11
    automaty są fotoobojętne więc zmiana światła nie powinna mieć wpływu !!!
    Większy problem to brak ciepła - najlepszy czas dla auto czerwiec
    Nie ma żadnych ograniczeń, ograniczenia są tylko w Twoim umyśle .
    Wszystko we wszechświecie jest dostępne i możliwe.
    Masz wolność w tworzeniu takiego życia, jakiego chcesz.

Kala / Huna
    0 0

12. Post #12
    Czyli to wcale nie taki "chujowy" pomysł jak pisał poprzednik.
    Oczywiście nie mówię o sadzeniu już teraz bo wiadomo że dla automata to za wcześnie ale odnośnie ciepła myślę że nie będzie z tym problemu pod lampami?
    0 0

13. Post #13
    Wiele osób robi w ten sposób - sadzonki do boxa na ok 2-3 tyg , potem out !
    Nie ma żadnych ograniczeń, ograniczenia są tylko w Twoim umyśle .
    Wszystko we wszechświecie jest dostępne i możliwe.
    Masz wolność w tworzeniu takiego życia, jakiego chcesz.

Kala / Huna
    0 0

14. Post #14
    I również mam zamiar tak zrobić nie chciałem tylko popełnić jakiegoś błędu w sztuce. Wielkie dzięki! ;)
    0 0

15. Post #15
    jak sie shermi to wspomnisz moje słowa Jakie automaty polecacie
    0 0

16. Post #16
    Dlaczego miały by się zhermić? Co będzie miało wpływ na hermienie w moim przypadku? Mówisz z własnej autopsji?
    0 0

17. Post #17
    znam przypadki gdzie roslina po wyjęciu z boxa i przesadzeniu jej na out się shermiła To jest ( nie wiem czy duży, ale jest ) stres dla rośliny. Ona nie musi sie zhermic, ale moze.
    0 0

18. Post #18
    Dlatego gdy roślinka będzie mieć ze 2 tyg to chciałbym ją wyciągać z boxa i dawać na balkon gdy będzie ładna pogoda na parę godz żeby oswoiła się z naturalnym światłem i wiaterkiem. W połowie maja bym wsadził to myślę że na początku czerwca będzie ładna pogoda
    0 0

19. Post #19
    Ja teraz przymierzam się do większego zakupu auto w ganjafarmer bo mają promocję -15% na wszystkie https://ganjafarmer.com.pl/24-nasion...-autoflowering
    A co do best roślinki to bez zmiany zdania ciągle stawiam na Auto Duck Jakie automaty polecacieJakie automaty polecacieJakie automaty polecacie
    0 0

20. Post #20
    Cytat Zamieszczone przez guniaczek Zobacz posta
    Passion zdecydowanie. Kiedyś kupiłem takie ślicznej jakości na https://nasionamari.pl/ ..do dziś pamiętam jak to rosło w oczach. Także jakość ma też sporo do gadania, nie możemy brać byle czego bo i efekt będzie mizerny Jakie automaty polecacie
    https://forum.nasionakonopi.pl/139,d...tml#post394433
    https://forum.nasionakonopi.pl/49,co...tml#post392607

To w koncu dopiero zaczynasz czy juz miales do czynienia z zielskiem ? bo jestem nieco skołowany czytając Twoje posty ;>
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl