Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
 1. Post #1

  Black Diamonds seeds

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Czy mieliście do czynienia z tym producentem nasion, jeśli tak to proszę o opinie bo mają tanie nasiona i trochę podejrzane dla mnie Black Diamonds seeds

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  Gość
  Znajomy zamawiał nasiona od tego producenta, ale jeszcze kończy boxa.
  Podejrzane? No, nie wiem bo jeśli mam być szczery to jedyne co może być podejrzane to jakość tych nasionek. SeedBank raczej sprawdza producenta przed wprowadzeniem do oferty jego nasionek, a wiadomo, że nasionka legalne.
  Jeśli chcesz to za jakiś czas dam ci znać co wyrosło.
  0 0

 3. Post #3
  Byłbym wdzięczny, będę czekał Black Diamonds seeds
  0 0

 4. Post #4
  Od Black Diamonds Seeds zamawiałem AK47 AUTO (jedno z moich najlepszych upraw) i Black Jack Herer, które wyrosło przyzwoicie.
  Osobiściem mogę powiedzieć, że jeszcze nikt mnie nie oszukał na słabe, niedojrzałe nasionka. Producenci tacy jak: Pyramid Seeds i Samsara zaskoczyli mnie niewielką ceną i nasionkami dobrej jakości, bo do tej pory każde mi kiełkowało. Podejarzne? Raczej nie. Nie raz zamawiałem z takich banków i wszystko było ok Black Diamonds seeds
  0 0

 5. Post #5
  Gość
  A o White Platinum Seeds
  0 0

 6. Post #6
  Dzięki za odpowiedź Black Diamonds seeds blancik leci.
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl