Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. Post #1

Co powiecie o tej odmianie ? Kalashnikova ? Passion#1

Tak jak w temacie czy ktorys z was moze powiedziec mi cos o tej odmianie ?
    Na 2fseeds zapowiada sie zaajebiscie Co powiecie o tej odmianie ? Kalashnikova ? Passion#1
    Tutaj macie link do niej : Nasiona Marihuany | Sklep cannabis - Kalashnikova feminise (5 sztuk)

A tak wyglada filmik na yt kolesia ktory ja ma i wyglada NIE ŹLE Co powiecie o tej odmianie ? Kalashnikova ? Passion#1

I co jeszcze powiecie o Passion#1 , Warto w nia ladowac hajs ? Co powiecie o tej odmianie ? Kalashnikova ? Passion#1 Daje kopa ? Oczywiscie zebym nie musial wypalic 3/4 zbiorow zeby cos koplo bo tego nie chcem Co powiecie o tej odmianie ? Kalashnikova ? Passion#1
    Oczywiscie wszystko sezonowe i feminizowane . Pozdro i czekam na odpCo powiecie o tej odmianie ? Kalashnikova ? Passion#1
    Ps.ida one na outdoor * !

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Outdoor nawet do 1000g z jednej rośliny!
    Nadaje się do upraw w klimacie umiarkowanym np. w Czechach.
    Kalashnikova bardzo dobrze czuje się również w uprawach Indoor gdzie można uzyskać nawet 750g z 1m2 powierzchni.

Trochę nawet dużo te plony są zawyżone.
    0 0

3. Post #3
    Ale na outdoor u nas byloby chyba z 100g z jednej co ? Przy dobrym sloncu , nawozeniu itd. czy nie ma co liczyc nawet na 70g XDD Tez mi sie wydaje,ze zawyzone ale oni podaja te 1000g ile im wyszlo w idealnych warunkach :P To u nas mozna odjac o polowe albo wiecej to 100-150g powinno byc jak sie postaram :P czy masz inne zdanie ?
    0 0

4. Post #4
    Hmmmm zależy jaki grower, niektórzy myślę, że mogą liczyć na 20/30 g a bardziej doświadczeni nawet te 100/150. Ale w dobrym miejscu dobrym nawożeniu i treningu miałbyś z tego trochę palenia Co powiecie o tej odmianie ? Kalashnikova ? Passion#1
    0 0

5. Post #5
    Kolego tak sie sklada ze ja wlasnie koncze kalashnikova wiec zapraszam do mojej FR ja w prawdzie mam indoor ale poki co jestem zadowolony. Nie mialem zadnych problemow podczas uprawy. Co do plonow to bede wiedzial pozniej. ale wyglada obiecujaco, topy duze I zbite, mam nadzieje ze dobrze sie odbije na wadze Co powiecie o tej odmianie ? Kalashnikova ? Passion#1
    0 0

6. Post #6
    Podeslesz fotki Co powiecie o tej odmianie ? Kalashnikova ? Passion#1 I ile suszu z tego masz ? Co powiecie o tej odmianie ? Kalashnikova ? Passion#1
    0 0

7. Post #7
    wejdz na moja fotorelacje. Suszu jeszcze nie mam jestem w trakcieCo powiecie o tej odmianie ? Kalashnikova ? Passion#1
    0 0

8. Post #8
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez ReapzZz Zobacz posta
    Ale na outdoor u nas byloby chyba z 100g z jednej co ? Przy dobrym sloncu , nawozeniu itd. czy nie ma co liczyc nawet na 70g XDD Tez mi sie wydaje,ze zawyzone ale oni podaja te 1000g ile im wyszlo w idealnych warunkach :P To u nas mozna odjac o polowe albo wiecej to 100-150g powinno byc jak sie postaram :P czy masz inne zdanie ?

Jeśli ci chodzi o zbiory to na OUT polecam inne odmiany.
    Oczywiście na stronach SeedBanków zbiory masz podane przy idealnych warunkach, ale w Polskim klimacie z odmiany ES też można mieć 200g+ z jednej roślinki.Dobry trening i trochę starania.
    0 0

9. Post #9
    ,, Jeśli ci chodzi o zbiory to na OUT polecam inne odmiany "

To w takim razie co polecisz z doswiadczenia ? Co powiecie o tej odmianie ? Kalashnikova ? Passion#1

--- Dodano ---

No gratulacje bracie ! Co powiecie o tej odmianie ? Kalashnikova ? Passion#1 Tylko wiesz co mnie martwi w tym kalashnikova ? To , że ty masz outdoor ;__; a ja raczej w domu nie dam rady zrobic takiego cuda , tylko outdoor wchodzi w gre i nwm czy mi sie uda ten kalashnikov na dworze :| Nwm czy probowac czy nie :P Ewentualnie kupie 13 same Passion#1 albo cos :P Jak nie to zaryzykuje i kupie z 4 kalashnikovy
    0 0

10. Post #10
    Gość
    kalashnikov dojdzie na OUT, ale nie wiem jaki będzie plon.
    Na twoim miejscu bym sadził Passiony i ES bo odmiany dobre jeśli chodzi o palenie, smak, ilość i wymaga mało opieki.
    0 0

11. Post #11
    Tak , Passion#1 napewno kupie ;) ale nwm jak z easy sativa bo nie chce wypalic polowy suszu zeby na glowe siadlo bo to bez sensu jest z lekka nie ? Czy ladnie na banie wsiada i nie trzeba duzo wypalic tego ?
    0 0

12. Post #12
    Gość
    Ja z własnej uprawy miałem bardzo fajne palenie.
    Paliłem praktycznie zawsze blanty, ale po takim (średnim) blancie byłem już bardzo wesoły ;p
    0 0

13. Post #13
    A jesli chodzi o easy sativa to lepiej brac zwykla czy moze byc to krzyzowka ? Bo tak patrze na f2seeds i krzyzowka ma wiecej thc a reszta taka sama .. Cena tylko inna . A co powiesz o tym ? Super Silver Haze
    0 0

14. Post #14
    Gość
    Super Silver Haze nie miałem okazji testować :/
    Jeśli chodzi o Es to zawsze miałem zwykłe odmiany z tego co pamiętam.Może raz się trafiło, że miałem krzyżówkę, ale nie potrafię ci powiedzieć co lepsze.
    Zawsze byłem zadowolony ze zwykłej Easy Sativy, ale oczywiście możesz testować krzyżówki Co powiecie o tej odmianie ? Kalashnikova ? Passion#1
    W uprawie właśnie fajne jest to, że możesz testować ile chcesz i zawsze będzie zaskoczenie Co powiecie o tej odmianie ? Kalashnikova ? Passion#1
    0 0

15. Post #15
    Wszystkie z rodziny Haze nie dojdą pod polskim niebem, niestety. Na IN są bardzo fajne, czuć specyfikę Haze Co powiecie o tej odmianie ? Kalashnikova ? Passion#1
    0 0

16. Post #16
    Gość
    zaden z rodziny haze ci nie dojdzie no chyba ze hybrydy
    0 0

17. Post #17
    A Dutch Amnesia,Mazar ? Warto ?
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl