Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. Post #1

Kwitnący automat.

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam,

Chciałem sie was zapytac ile mniej wiecej czasu zajmie temu automatowi proces kwitniecia do sciecia. Roslinka ma juz ponad 1 miesiac. Podlewam ja biohumusem przewaznie co 3 dni.
    Roslinki sa na zewnatrz pod folia. I ile w takich warunkach moge liczyc z takiego krzaczka gram?
    DZieki
    PozdrowkaKwitnący automat.-20120913_172459.jpgKwitnący automat.-20120913_170318.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Biohumusa lej tylko profilaktycznie raz w tygodniu - teraz potrzebuje PLANTONA K
    Ile bedzie ? wszystko zależy od pogody
    Kiedy ? ok miesiąca
    0 0

3. Post #3
    ja bym powiedział że bliżej dwóch miesięcy... ale wszystko zależy od pogody.
    0 0

4. Post #4

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez Punky Zobacz posta
    Jak leje planton to biohumus niepotrzebny. Planton ma dużo azotu.
    eeee nie pomyliło Ci się coś?? z tego co pamiętam Planton K nie ma azotu wogóle
    0 0

6. Post #6
    PLANTON K zawiera azot - są różne na rynku z azotem i bez i pewnie dlatego się sugerujesz Kwitnący automat.
    0 0

7. Post #7
    ok - sorki - pojebało mi się
    0 0

8. Post #8
    Boje sie włąsnie stosowac tego Planktona K bo mozna przenawozic a dwa wole omijac chemie. Ogolnie zalezy mi na jak najszybszym rozwoju rosliny. Mam rosliny na zewnatrz pod folia. Temp w dzien ma ponad 30 stopni w srodku. Jedyne co to swiatło ktorego bedzie coraz mniej. Chciałbym zeby tak do połowy pazdziernika mogł juz scinac krzaczkiKwitnący automat.
    Czyli ten Plankton K spowoduje ze roslinki szybciej dojda?
    0 0

9. Post #9
    Jak nie chcesz lać PLANTONU K to jest dużo innych zamienników do roślin kwitnących z potasem i fosforem
    Ja leje PK 13-14 i planton K w małych ilościach ( połowa dawki ) i jest ok
    0 0

10. Post #10
    Ale sa jakies nawozy na ten etap ktore nie sa mineralne tylko w miare naturalne?
    Bo Plankton K jest cały chemiczny:/ ale jak to ma pomoc...
    Moglibyscie podac jakies inne nawozy ktore warto stosowac?
    dziekiKwitnący automat.
    0 0

11. Post #11
    Rozumiem że chcesz eko Kwitnący automat.
    tu masz temat nawozów organicznych lub poprostu idź do ogrodniczego i zapytaj sprzedawcę

Nawozy organiczne
    0 0

12. Post #12
    tylko jeśli chcesz coś porządnego organicznego to są pewne kosztyKwitnący automat.

Tak czy siak rozumiem Cię - też wole uprawę organiczną
    0 0

13. Post #13
    Kiedyś planton K nie miał azotu, dopiero od niedawna wypuszczają go z zawartością azotu dlatego sporo osób jest w błędzie co do N. Poza tym wystarczy poszukać w growshopach a szybko znajdziesz bio-nawozy na flo. Chcąc zrobić to w miarę po taniości, lepiej jako nawóz stosować plantonK + bloombastic od atami (ok.50pln). Moim zdaniem jeżeli odpowiednio wcześnie przestanie się podlewać plantonem to nie czuć różnicy w smaku palenia, za to widać w produkcji topków. Do tego bloombastic wyciągnie z rośliny maximum.
    Wszystko co tu opisuje ma miejsce w kraju gdzie jest to całkowicie legalne.
    Pomagam również i odpisuje tylko osobom spoza granic PL.

Omerta
    0 0

14. Post #14
    Cytat Zamieszczone przez Enteogenny Zobacz posta
    Kiedyś planton K nie miał azotu, dopiero od niedawna wypuszczają go z zawartością azotu dlatego sporo osób jest w błędzie co do N. Poza tym wystarczy poszukać w growshopach a szybko znajdziesz bio-nawozy na flo. Chcąc zrobić to w miarę po taniości, lepiej jako nawóz stosować plantonK + bloombastic od atami (ok.50pln). Moim zdaniem jeżeli odpowiednio wcześnie przestanie się podlewać plantonem to nie czuć różnicy w smaku palenia, za to widać w produkcji topków. Do tego bloombastic wyciągnie z rośliny maximum.
    Żeby nie było czuć chemii w paleniu wystarczy przez ostatnie 2 tygodnie przed zbiorami zrobić Flushing Kwitnący automat.
    1 0

15. Post #15
    +1 za odkop Kwitnący automat.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl