Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 43
  1. Post #1

Nasiona z palenia

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siema, dzisiaj kolega dał mi 10g w samarce zauważyłem 3 nasionka takie dość małe.. Czy mogę je posadzić? Bez żadnych innych rzeczy? Po prostu do kiełkowania i już? W samarce 10g White Window.
    Nasiona z palenia

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Lepiej najpierw na wacie je wykiełkować, ale rób co wolisz Nasiona z palenia
    Wokół ciebie gniew i płacz, Światem rządzą kłamstwa i fałsz...
    0 0

3. Post #3
    jeśli nasionka są dojrzałe to coś może z tego być Nasiona z palenia poczytaj na forum jest wiele tematów o kiełkowaniu Nasiona z palenia a dla white widow warto spróbować
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

4. Post #4
    Jasne że możesz je posadzićNasiona z palenia Większość osób gada żę pestki z palenia dadzą herme zazwyczaj. Ja tam zostaje przy tezie - że najlepiej samemu się przekonać. Także wrzucaj je do kiełkowania i niczym sie nie przejmujNasiona z palenia pozdro
    ' Przystaw ucho do chodnika, otwórz oczy, nabierz w płuca haust powietrza i krzycz - to dla życia!!! Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny, nalej farby do gaśnicy i rozpierdol nią witryny! '
    0 0

5. Post #5
    Wiem jutro dam fotkę z kiełkowania jak dobrze pójdzie. Nasiona z palenia
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez SiePali Zobacz posta
    Lepiej najpierw na wacie je wykiełkować, ale rób co wolisz Nasiona z palenia
    Jutro dam jakąś fotkę może Nasiona z palenia
    0 0

7. Post #7
    Pokaż fote to zobaczymy czy w ogóle dojrzałe.
    Wszystko co tu opisuje ma miejsce w kraju gdzie jest to całkowicie legalne.
    Pomagam również i odpisuje tylko osobom spoza granic PL.

Omerta
    0 0

8. Post #8
    Przed chwilą porozgarniałem i pokruszyłem trochę to co było w samarce. Przy okazji znalazłem jeszcze 7 nasion z czego 3 są normalnej wielkości nasiona oraz taki sam wygląd jutro wrzucę foto Nasiona z palenia Mam nadzieje że będzie dobrze kiełkowało przynajmniej 2 i żeby cos porządnego żeńskiego wyrosło Nasiona z palenia 2 nasiona za free z nieba nie spada Nasiona z palenia
    Nasiona z palenia
    0 0

9. Post #9
    dojrzale, nie dojrzale i tak próbuj je kiełkowac.. w Pakietach OP tez byly zielone pestki i kielkowaly
    0 0

10. Post #10
    Jasne że tak. Zawsze sobie sprawdzam, ściskając w palcach mocno pestke czy jest dobra. Jak nie pęknie to oznaka że wykiełkuje, jeśli pęknie to do wyjebania odrazu jest. Przed swoją pierwszą uprawą, 2 pestki takie też z palenia petardy zatrzymałem sobie, leżały jakieś 2-3 lata w samarce w dobrym miejscu. I wykiełkowały mi jeszcze szybciej niż te które zamówiłem i uprawiam obecnie. To tak na testa wtedy było, bo mam jeszcze z 15 takich. W tym 3 na bank pewne - amnesia hazeNasiona z palenia Prosto od shermionej matkiNasiona z palenia Z fartem, niech kiełkująNasiona z palenia
    ' Przystaw ucho do chodnika, otwórz oczy, nabierz w płuca haust powietrza i krzycz - to dla życia!!! Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny, nalej farby do gaśnicy i rozpierdol nią witryny! '
    0 0

11. Post #11
    Oto fotki Nasiona z palenia Nasion jest 15 i wydaje mi się że ładne pestki.. Oceńcie. Nasiona z palenia
    0 0

12. Post #12
    Eleganckie git pestki. Tak jak wspominałem ostatnio na czacie - każdą po kolei ściśnij w palcach i jak nie pęknie to możesz śmiało wrzucać do kiełkowaniaNasiona z palenia Z fartem
    0 0

13. Post #13
    Te są bardzo twarde Nasiona z palenia
    0 0

14. Post #14
    To do dzieła i startuj Nasiona z palenia
    0 0

15. Post #15
    Gość
    Bardzo ładne i zdrowe pechy, śmiało możesz startować.
    0 0

16. Post #16
    Powiedz mi jak najlepiej bo ostatnio bez światła zrobiłem i chuj był Nasiona z palenia Wrzuce na cały dzień do szklanki z wodą i potem na chusteczkę, jaką temp. ma mieć woda i ile ma być naświetlona .. ?Nasiona z palenia
    0 0

17. Post #17
    Nie motaj sie w ten sposób. Już Ci mówię jak zrobić i masz to jak w banku że wykiełkuje. Mi w ten sposób dwa razy wykiełkowało raz po 23h, a drugi raz po około 32h moje wr'ki. Nalej wody do kieliszka, wrzuć pestki. Następnie dodaj dwie krople wody utlenionej i powtarzaj tak co 24h dotąd aż nie wykiełkuje. I tylko czekasz, w końcu pojawią się kiełki to delikatnie je wyciągasz i do ziemi! GOTOWE!Nasiona z palenia
    0 0

18. Post #18
    Thx Nasiona z palenia
    0 0

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez matizek11 Zobacz posta
    Nie motaj sie w ten sposób. Już Ci mówię jak zrobić i masz to jak w banku że wykiełkuje. Mi w ten sposób dwa razy wykiełkowało raz po 23h, a drugi raz po około 32h moje wr'ki. Nalej wody do kieliszka, wrzuć pestki. Następnie dodaj dwie krople wody utlenionej i powtarzaj tak co 24h dotąd aż nie wykiełkuje. I tylko czekasz, w końcu pojawią się kiełki to delikatnie je wyciągasz i do ziemi! GOTOWE!Nasiona z palenia
    Używać światła? Czy w ciemności może być?
    0 0

20. Post #20
    Cytat Zamieszczone przez lolFace Zobacz posta
    Używać światła? Czy w ciemności może być?
    jak do ziemi pójdą to pod światło Nasiona z palenia
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl