Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. Post #1

LST na automatach

wlasnie zaczynam moj nowy projekt, fotek nie bedzie bo box stoi na innym kwadracie.

Wybor padl na automaty.

czy jest ktos z Was kto nie trenowal automatow?? czy moze ktos z was robil doswiadczenie i jednego trenowal jednego nie, dla porownania np. plonu??

LST na automatach robi sie kiedy?? najlepiej jak jest 5 pieter?? LST nie opoznia nic na automatach, tak??

aha dodam jeszcze ze troche sie boje tego LST bo na nAF troche mi opoznil, w prownaniu do toppingu to bardzo opozniony w rozwoju. No ale przeciez automat witnie kiedy mu sie zachce wiec chyba moje obawy sa niepotrzebne LST na automatach

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    siemasz, ja akurat nie miałem jeszcze okazji hodować automatów, ale przygotowując się do następnego projektu, który zacznę jak tylko zetnę aktualnie to co mam w boxie dużo czytam i oglądam sporo fotorelacji.
    moim zdaniem trening zawsze jest czymś dobrym, dla ilości plonu.
    Dzięki LST roślina wytworzy więcej stożków wzrostu a co za tym idzie więcej plonu.
    Czy opóźni to wzrost? zapewne tak, bo taka jest istota treningu, że zatrzymuje się główny szczyt, aby roślina mogła wytworzyć nowy
    Co do LST to ja bym się nie bał bo jak sama nazwa wskazuje to lekki stres dla rośliny, chodź muszę przyznać że w moim wypadku lepiej poszły te planty na których robiłem HST, podobnie jak w Twoim przypadku z toppingiem.
    Ogólnie uważam koleżanko, że dobry trening to podstawa podobnie jak dobry nawóz.
    Ciekaw jestem Twojego następnego projektu - dawaj fotorelację
    Pozdro dla Ciebie
    5
    Zapraszam do oglądnięcia mojej aktualnej fotorelacji.
    White Widow x Big Bud fem, Blackberry fem HPS 250 Cooltuba

http://forum.nasionakonopi.pl/314,fo...-cooltuba.html
    0 0

3. Post #3
    Moim zdaniem afy od pełnosezonówek różnią się mniejsza ilością plonu oraz wzrostem i czasem ścinki więc lst jak najbardziej dozwolone ;)
    Pomogłem ci ?
    Postaw Blanta!

0 0

4. Post #4
    Lst na auto. Oczywiście że tak ja bez treningu na auto nawet bym się za to nie zabierał bo auto tyle samo kosztują plony mniejsze i kopnięcie słabsze dawaj ten lst i się nic nie bój bo bez treningu to z niektórych krzaków tyle plonu wychodzi że na palcach można policzyć.
    Pozdro LST na automatach
    0 0

5. Post #5
    Ja własnie niedawno zakończyłem hodowlę 2 automatów . Na jednym robiłem LST dla porównania i powiem ci że napewno się opłaca. Roślinka rzeczywiście mi troszke zwolniła, ale w porównianiu do tej drugiej to ta miała w cholerę więcej odrostów, rozgałęzień, dosłownie busz mi wyrósł z tej doniczki LST na automatach. Przełożyło się to oczywiście in plus na plon , więc moim zdaniem zdecydowanie opłaca się robić LST również na automatach.
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez singandsong11 Zobacz posta
    Lst na auto. Oczywiście że tak ja bez treningu na auto nawet bym się za to nie zabierał bo auto tyle samo kosztują plony mniejsze i kopnięcie słabsze dawaj ten lst i się nic nie bój bo bez treningu to z niektórych krzaków tyle plonu wychodzi że na palcach można policzyć.
    Pozdro LST na automatach
    co ty pierdzielisz że kopnięcie słabsze... boże święty.. skąd wy te info bierzecie? ;|
    0 0

7. Post #7
    podlaczam sie do wypowiedzi kranulca , moj super critical af byl tak mocny jak jacek herer dlatego go znowu mam , a co do LST to na af najbardziej sie to oplaca , zajzyj do mojej zakonczonej relki to zobaczysz ile szczytow bylo , moze nie imponujace bo za duzo kombinowalem ale na jednej 14 na drugiej 16 szczytow mialem , tak ze LST jak najbardziej polecam . Opoznienie spowodowane LST bylo niewielkie biorac tez moje bledy pod uwage 1 sciolem po 8 tygodniach czyli tydzien po terminie producenta a tydzien to moze byc tolerancja marketingowa , oczywiscie moglem z tydzien poczekac , ale mialem juz dosyc palenia skurwialego haszu z henna i sciolem je > Kumple po zaaplikowaniu 1 wiaderka nie chcieli wiecej czyli wyszedl wymiatacz . Jeszcze jedno ostatnio zaczolem w 15 dniu , teraz w 12 i musze stwierdzic ze w 15 dniu bylo lepiej , z fartem kolego , pomoglem postaw cos do palenia hehe
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl