Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
 1. Post #1

  Kiedy zacząć lst ?

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Witam wszystkich Kiedy zacząć lst ? zastanawiam się czy mogę już zacząć trenować moją roślinkę czy za mała jeszcze ? i jak naginać bo nie wiedziałem i zasadziłem ją na środku doniczki ;/ a powinienem bardziej gdzies tak z boku chyba to zrobić... Człowiek uczy się na błędach Kiedy zacząć lst ?

  https://forum.nasionakonopi.pl/galeri...8_495B015D.jpg

  https://forum.nasionakonopi.pl/galeri...3-14_08_49.jpg

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  Błąd, ciężki błąd - kosztuje srogo
  Zastanów się, ziom, jaką idziesz drogą.

  W sprawach związanych z forum proszę pisać wiadomość PW.
  0 0

 3. Post #3
  Jak bedzie miala 4-5 pieter lisci to spokojnie mozesz zaczac generalnie juz niedlugo Kiedy zacząć lst ? a jak to sie robi to ci juz Stringer podal link do informacji Kiedy zacząć lst ? pozdro
  1 0

 4. Post #4
  Gość
  ja bym jeszcze poczekal Kiedy zacząć lst ?
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl