Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. Post #1
    Gość

W małej doniczce, kiedy przesadzic;o

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siemanko wszystkim W małej doniczce, kiedy przesadzic;o Mam takie pytanko dla was bo nie wiem co zrobic... Mam pomidorka wsadzonego w kubeczek 0,5l. Roślinka ma 8dni, ok 6cm wysokosci a najwieksze liscie maja tez cos ok 6cm. Czy roślinka może byc jeszcze dosc długi czas w tym kubeczku (czy starczy). Bym przesadził odrazu ale wydaje mi sie ze bedzie bezpieczniej jak troche podrośnie... Przy okazji może jeszcze zadam wam kilka pytań dla upewnienia sieW małej doniczce, kiedy przesadzic;o Od 14dnia mogę zacząć lać biohumusa? Od 5pietra zaczać lst?(raczej nie bd robił bo to mój pierwszy raz i boje sie o nia, na drugiej zrobie napewno). No i jeszcze czy dobrze jest jesli podlewam codziennie. Bo wydaje mi sie ze szybko woda znika;p W małej doniczce, kiedy przesadzic;o

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    do większej Doniczki możesz już przesadzać W małej doniczce, kiedy przesadzic;o Na razie biohumusa nie lej W małej doniczce, kiedy przesadzic;o Jak będzie w ziemi już w docelowym podłożu to na jakieś 2 tygodnie wystarczy.W tym wieku roślinkę podlewaj 2 razy na tydzień.
    0 0

3. Post #3
    Ja już w 5 dniu przesadziłem w spota i rośnie bardzo dobrze W małej doniczce, kiedy przesadzic;o
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl