Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 48
  1. Post #1

kiedy zacznie kwitnac??

witam mam pytanie. tak dla upewnienia najpierw czy to jest na pewno żeńska roślinka?? i za jaki mniej więcej czas będzie zaczynała kwitnąć?? i jak to rozpoznać że zaczyna??
    i kolejne pytanie. 7 lipca w ziemie poszło 5 automatów. chyba widow ale nie mam pewności. tyle że do tej pory ani jeden nie wyszedł z ziemi :/ czym to może być spowodowane?? czy mają jeszcze szanse wyjść?? jak wyjdą to czy zdążą dojść?? z gory dziekikiedy zacznie kwitnac??-dsc02185.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    nic z tych 5 automatów nie bedzie. moze za głęboko wsadziles. wykielkowales je wogóle?

co to za odmiana na zdjęciu?
    0 0

3. Post #3
    wsadzałem na taką głębokość jak zawsze i były ładnie wykiełkowane. może grzebnąć w ziemi zajrzeć?> czy już lepiej nie ruszać? a co do odmiany to właśnie nie pamiętam. kilka było sadzonych w różnych miejscach i mi sie pomieszały. ale musiało być coś z shaman, passion, easy sat i chyba jakaś jeszcze jedna. sam się teraz zastanawiam co to za odmiana

odswiezam bo mam kolejne pytanie ;) mialem dwie roslinki posadzone fem. poszly w ziemie na poczatku maja ale po drodze zostaly zrownane z ziemia przez dziki. po jakims czasie odniosly sie i rosly dalej. teraz sa mniej wiecej do pasa ale nie widac zeby zaczynaly sie ksztaltowac topki. czy da sie to jakos teraz rozpoczac?? przyspieszyc?? zeby zdazyly dojsc zanim lato odejdzie
    0 0

4. Post #4
    Gość
    powinny tylko teraz okreslic plec i szykowac sie do kwitnienia jesli nie sa AF a kwitnac zaczna konkretnie jak dzien zacznie trwac ok 12h ;)
    0 0

5. Post #5
    a czy da sie je jakos przyspieszyc zeby juz zaczely dawac topki??
    0 0

6. Post #6
    Owszem można tylko jest to pracochłonne i raczej dla zaawansowanych kiedy zacznie kwitnac??
    Bądż cierpliwy do ok 2 tyg sprawa sama się rozwiąże !
    0 0

7. Post #7
    no to teraz na podsumowanie juz mam nadzieje ;) do kiedy mam czekac czy te topki zaczna sie tworzyc czy nie?? i kiedy ewentualnie mam wkroczyc i od razu napiszcie co i jak mam zrobic zeby one zaczely sie tworzyc?? bo troche szkoda mi ich. tyle juz rosną i przezyly inwazje dzikow i szkoda by bylo gdyby nie zdazyly nic wypuscic. i czy da sie teraz tak na szybko jakos wplynac na roslinke zeby powiekszala topki i zeby jakby wiecej energii wkladala w ich tworzenie??
    0 0

8. Post #8
    Masz jeszcze czas ! Nie spinaj się kolego !
    Spokojnie zdąży przełom sierpnia - września bedzie bardzo ciepły więc spokojnie bedzie czas na dojście kiedy zacznie kwitnac??
    To natura więc pozostaje czekać kiedy zacznie kwitnac??
    Jak pokaże płeć lej Planton K !
    Jak masz kase to polecam

Stymulator kwitnienia, CANNA Boost 0.25L | Growshop Jamaica / Uprawa roślin / Sklep online

http://www.thc-thc.com/?31,canna-pk-13-14-0-25l
    0 0

9. Post #9
    znowu mam takie same pytanie jak na poczatku ;) tak na oko za ile tygodni beda gotowe do zbioru?? i jesli komus sie uda rozpoznac to bylbym wdzieczny gdybym sie dowiedzial co to za odmiany kiedy zacznie kwitnac??kiedy zacznie kwitnac??-dsc02579.jpgkiedy zacznie kwitnac??-dsc02573.jpg kiedy zacznie kwitnac??-dsc02567.jpg
    0 0

10. Post #10
    Ja osobiście po fotach nie rozpoznam kiedy zacznie kwitnac??
    Pierwsza fotografia to jeszcze troszkę potrzebuje słoneczka - myślę że 2- tygodnie to max - tak naprawdę trudno określić czas bo to bardzo indywidualna spr ( odmiany i warunków )
    A 2 pozostałe jeszcze troszkę - myślę że jeśli bedzie pogoda to 3 tyg !
    to są automaty więc dojdą napewno do końca września !!!!
    0 0

11. Post #11
    wg mnie jeszcze dłuuugo do zbiorów... Licz na szczęście - bo jest prawdopodobieństwo że nie da rady do zimy... (bo wg mnie nawet 5-7 tygodni)

Co do odmian - nikt Ci nie powie; nawet największy specjalista

roślinka nr 2 w ogóle nie widzę żeby kwitnęła (ale to może być wina zdjęcia)
    0 0

12. Post #12
    to nie sa automaty i wlasnie dlatego sie martwie ;) pozno bardzo dochodza :/ dwie z nich - jak juz pisalem - zostaly przeorane przez dziki i po kilku tygodniach znow sie podniosly dlatego maja spore opoznienie. da sie to jakos teraz przyspieszyc zeby te szybciej dochodzily a tamta jedna zeby zaczela juz kwitnac i tworzyc topki??
    0 0

13. Post #13
    ou nie doczytałem i nie wiem czemu założyłem że są to automaty...

Mi ostatnie rośliny pokazały pleć z 2 tygodnie temu... Wszystko zależy od odmian - różne rośliny maja różny okres kwitnienia.

skąd masz pestki?
    0 0

14. Post #14
    Kup ASAHI SL - ASAHI SL STYMULATOR WZROSTU PLONOWANIA 4 ML (2544863451) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Polecam na wszelki stres opóżnienie itd .
    Ja też mam zwykłe regulary i coroku dochodzą bezproblemu !!!
    W tym roku miałam opóżnienie i pogoda nie rozpieszczała - mimo to jestem dobrej myśli !!!
    0 0

15. Post #15
    no ja licze jednak na to ze pogoda jeszcze troche dopisze i ze cos z tego wyjdzie bo jak nie to lipa :/ a pestki byly z f2seeds i byly fem. tzn jedna z tych mogla byc reg. w sumie nie wiem bo bylo sadzonych sporo i nie pamietam ktore gdzie no i wiekszosc zostala zniszczona przez dziki :/ zostaly te 3
    0 0

16. Post #16
    Możesz czekać cierpliwie albo wspomóc krzaki nawozami - wybór należy do Ciebie !
    0 0

17. Post #17
    raczej wspomoge bo troche szkoda by bylo zeby i z tych nic nie bylo kiedy zacznie kwitnac?? chce zeby bylo przynajmniej 15g ze wszystkich lacznie to wtedy mi sie zwroca calkowite koszta wszystkiego co wydalem na nie od poczatku ;) bede lal plantonem i kupie ten stymulator. moze chociaz jedna by zdazyla dojsc
    0 0

18. Post #18
    Mam bardzo podobną sytuację do ciebie - też pestki N/N ( prezent )
    i zawsze podchodzę optymistycznie a i z rezerwą do N/N !!!
    Uważam że zdąży dojść , jest jeszcze dużo czasu wbrew pozorom !!!
    W zeszłym roku trzymałam krzaki do pierwszych poważniejszych przymrozków ( trzeba tylko dbać i sprawdzać czy nie pleśnieją topy ) i dało radę mimo ze 1 krzak to była indyjka a jak wiadomo one potrzebują więcej czasu na dojście !!!
    Ja wspomagam się PLANTONEM K , GNOJÓWKĄ Z POKRZYW , ASAHI SL a dziś zamawiam PK 13-14
    I jestem spokojna kiedy zacznie kwitnac??
    0 0

19. Post #19
    mam nadzieje do samego konca kiedy zacznie kwitnac?? mam nadzieje tez ze zima przyjdzie pozno w tym roku :P a od razu zapytam czy stosowaliscie kiedykolwiek cos chemicznego na odstraszanie zwierzyny lesnej?? jakies odstraszacze co w ogrodniczych mozna kupic?? bo na przyszly rok na pewno to zastosuje i teraz nie wiem ktory bylby skuteczny. bo szkoda troche tyle roboty i ponad 10 krzakow poszla w piach bo dziki sobie przyszly na szame :/
    0 0

20. Post #20
    Możesz popytać w ogrodniczym bądź zoologicznym ! Napewno doradzą kiedy zacznie kwitnac??
    Jest tego trochę w sieci ale dość drogie , znalazłam coś co być może pomoże , jeszcze warto poszukać i zasięgnąć opini !

Agr Preparat odstraszający dzikie zwierzęta 100g - Internetowy sklep ogrodniczy i zoologiczny DAGLEZJA, nasiona, nawozy, środki ochrony roślin, karmy dla psa i kota
    0 0

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl