Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Post #1

kiedy pod cinac liscie?

mam ak 47 regular autoflo i nie wiem czy nie trzeba podciac ? niby pomaga to ,40 dzien
    kiedy pod cinac liscie?-dsc_0126.jpg kiedy pod cinac liscie?-dsc_0128.jpg kiedy pod cinac liscie?-dsc_0127.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    jak zacznie kwitnac i bedzie zasłaniało ponisze toopy:P
    0 0

3. Post #3
    liście możesz podcinac jak kwitnie i ma już trochę topów to niektóre możesz uciąc żeby było więcej światła kiedy pod cinac liscie? tylko to roślinkę stresuje
    0 0

4. Post #4
    troche postresuje kiedy pod cinac liscie? ale nadrobi sie na Światłem kiedy pod cinac liscie?) i lepiej na tym wyjdziesz kiedy pod cinac liscie?
    0 0

5. Post #5
    Czubek też się podobno podcina ? Może ktoś napisać kiedy ? kiedy pod cinac liscie?
    0 0

6. Post #6
    Przycinanie wierzchołka roślinki to jest swego rodzaju trening kiedy pod cinac liscie?

Przycinając go w miejsce starego wierzchołka wyrastaja 2 inne hihi ;p

W sumie to zależy na automatach raczej sie tego nei stosuje chodź każdy robi co najlepsze dla jego MJ kiedy pod cinac liscie?

Na sezonówkach to ja po miesiącu przyciąłem ;p
    0 0

7. Post #7
    Trzeba podcinać jak wykonało się trening LST?
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez ?thc Zobacz posta
    mam ak 47 regular autoflo i nie wiem czy nie trzeba podciac ? niby pomaga to ,40 dzien

a w czym to pomaga ?
    0 0

9. Post #9

10. Post #10
    Niektórzy mówią że lepiej poucinać niższe partie liści , i podłożyć pod rośline jako dodatkowy nawóz azotu . Ale nie trzeba tego robić bo roślina sama z nich pobiera azot kiedy pod cinac liscie?
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl