Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. Post #1

Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siemanko,

Moje pytanie, czy moge poobcinać te wielkie liście, które są na zdjęciach? i czy obcina się je przy łodydze czy same końcówki?
    Rośliny mają 44dni mam tylko maly problem bo wykręcaja sie w nich końcówki liści, może to nawóz?!

Sami ocencie:

Amnezja AF:
    Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?-2012-09-18-18.17.14.jpgObcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?-2012-09-18-18.16.45.jpgObcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?-2012-09-18-18.16.27.jpg

Auto Mazar:
    Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?-2012-09-18-18.17.50.jpg

Big Bud AF:
    Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?-2012-09-18-18.20.02.jpg

Niestety nie mogłem w jednym poście zamieścić więcej fotek.
    Wszystko to automaty, nie mieszczą mi się juz boxie dlatego poruszam kwestię tych liści.

Pozdro! Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Dziwne ma kształty, ale może to przez warunki w boksie.
    Co do nawozów nie udzielam się, możesz poszukać sobie tabele braków i tam jest wszystko ładnie pokazaneObcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?
    A żniwa na pewno jeszcze trochę, bo topy brązowych włosków nie mają bodajże wcale.
    Ile dni kwitną?

Ja swoje liście "wiatrakowe" ściąłem przy łodydze około 2 tygodnie przed zakładanymi zbiorami.
    0 0

3. Post #3
    kształty ma dziwne bo LST robiłem żeby się w boxie mieściła i dała więcej palonka, kwitną od 10 dni Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?
    0 0

4. Post #4
    do scinki jeszcze daleeeeeeko Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?
    0 0

5. Post #5
    Liście są potrzebne do fotosyntezy - jeśli roślina ich nie potrzebuje sama odrzuca ! Jeśli je obetniesz zestresujesz niepotrzebnie roślinę i bedzie więcej strat ! W dodatku po liściach poznać czego potrzebuje roślina...
    Czy liście dotykają ścianek boxa ? jeśli tak jest to masz odp dlaczego mają dziwny kształt - puki nie dotykają lampy zostaw je w spokoju , Jeśli to przenawożenie efekty sam zobaczysz za kilka dni Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

6. Post #6
    Nie ma potrzeby obcinać liści.Kiedyś sam obcinałem nawet dużo Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie? później doszedłem do wniosku że jednak lepiej zostawić to wszystko w spokoju niech sobie rośnie.
    0 0

7. Post #7
    Zgadza się Zielona, liście dotykają scianek boxa, najgorzej mam przy drzwiach Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie? ale staram sie to jakoś "upychać" bez zbędnego narażania roślinek. Lampy mam Philipsy Tornado, niespecjalnie sie grzeją a rośliny są w odległości około 15 cm od nich, więc narazie jest ok.
    0 0

8. Post #8

9. Post #9
    A nie da rady bardziej ich przyciągnąć ku dołowi ? warto trochę pokombinować - wokół donicy poprzywiązywać sznurkiem Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?
    Jeszcze trochę się zmieni położenie liści po LST - pójdą do góry ale nie przejmuj się dziwnym ułozeniem liści to normalne po LST Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?

wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

10. Post #10

Mały Update, Dziwne kwiaty...

Siemano,

Wrzucam kolejna dawkę nowych zdjęć, nie zamieszczam zdjęcia jednej z trzech roślin bo z nia jest ok natomiast te dwie maja dziwne kwiaty, dużo ich ale mizerne, co o tym myślicie? Od czego to i jeśli coś zrobiłem nie tak to co? Zeby nie popełnić błędów przy następnej "superdprodukcji" Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?

Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?-2012-09-25-18.29.00.jpgObcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?-2012-09-25-18.17.05.jpgObcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?-2012-09-25-18.26.42.jpg

Proszę o opinie, każda się przyda.

Pozdro! Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?
    0 0

11. Post #11
    Wszystko ok jest. Rośliny są wyciągnięte i przez to mają mało kwiatów, ale przybędzie ich jeszcze.
    0 0

12. Post #12
    Piękne kwiatuchy , powiększą się i spuchną w miarę kwitnienia Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie? wszystko gra !!!

wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

13. Post #13
    Podtrzymujecie mnie na duchu Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?) Dziękówka Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?
    0 0

14. Post #14

Trzecia ślicznotkaa, update...

Siemano,

Możecie powiedzieć mniej więcej ile zostało do ścinki? czy mam juz jej nie podlewać z nawozem?

Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?-zdj-cie-1-.jpg Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?-zdj-cie.jpg

Pozdro Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?
    0 0

15. Post #15
    Nie chcę ci źle doradzać bo nie widzę Obcinanie Liści, Kiedy ścinka? Co myślicie?
    Dobrze by było żebyś luknął przez szkło powiększające - te kropeczki na liściach to trichomy
    Bezbarwne ( przezroczyste ) - jeszcze niedojrzałe
    Mleczne - lekki high
    60% mlecznych 40% bursztynowych - moim zdaniem najlepsze palenie
    Bursztynowe - mocny High na ciało i głowe ( kanapowiec )

wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl