Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. Post #1

Czy obcinanie liści coś da i czy jest to trening dla roślinę

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Wiatam! Chciałbym niedługo zacząć mój pierwszy out. Dużo czytałem na ten temat i trochę pilnowałem indoor'a kolegi. Zauważyłem, że roślina ma duże liście które przysłaniają topy. Czytałem trochę i nie którzy piszą, że obcinanie liści stresuje roślinę i może przez to zginąć, a drudzy że obcięte liście zasłaniające topy, zwiększają plon z rośliny. Nie wiem czy będę mógł je obciąć czy nie. I czy mogło by być to dodatkowym treningiem dla rośliny?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

• Post #2
      Opinie są podzielone ale jedno jest pewne systematyczne usuwanie po parę liści z krzaczka nie wywoła tak ogromnego stresu a przekłada się na dobre rezultaty. Dzięki temu dajesz czas roślince na regeneracje. Przy różnych treningach usuwanie liści to podstawa albo busz ci taki wyrośnie że tego nie ogarniesz już później chyba że nie stosujesz żadnego treningu to możesz sobie odpuścić.
      0 0

• Post #3
      Wycinanie liści bardziej pasuje do indorka, na oucie to w sumie nie jest potrzebne bo słońce wędruje po niebie i w ciągu dnia oświetla roślinę z kilu stron Czy obcinanie liści coś da i czy jest to trening dla roślinę Chociaż jak jakieś tam wiatraki powycinasz to na pewno nic się nie stanie.
      Wszystko co tu opisuje ma miejsce w kraju gdzie jest to całkowicie legalne.
      Pomagam również i odpisuje tylko osobom spoza granic PL.

Omerta
      0 0

• Post #4
      Gość
      ^ Dobrze wiedzieć Czy obcinanie liści coś da i czy jest to trening dla roślinę
      0 0

• Post #5
      Gość
      jestem za usowaniem z umiarem oczywiscie duzych lisci wiatrakowych jesli zaslaniaja "strategiczne" miejsca ;)
      0 0

• Post #6
      Gość
      Tak jak wyżej pisał Ben, opinie są podzielone, i każdy stosuje się do nich indywidualnie. Ja nie uważam obcinania liści za dobrą metode, topy i tak ci spuchną. Liście jak będa chciały to same odpadną, a jeżeli się trzymaja to znaczy ze są im potrzebne... Czy wyrywanie liśći wpływa na ilość plonu? Moze odrobine, ale i tak nie będzie to zauważalne. Wiec wniosek jest jeden nie ruszaj, i daj im swobodnie rosnąć a jesli chcesz zeby każde topy były dobrze doswietlone dostatecznie z każdej strony to zastosuj ostre LST i naginaj do samej ziemi łodygi, ale ostrożnie delikatnie z wyczuciem. Będzie to lepszy efekt niż wyrywanie lisci, bo każde wyrwanie to duży stres dla rośliny. Nie chce przytaczać juz przykładów z kurzajkami bo chyba już kazdy to zna hehehe Czy obcinanie liści coś da i czy jest to trening dla roślinę
      0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl