Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. Post #1

  Podlewanie Automatów

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Witam
  Czy automaty podlewamy tak jak inne? sa mniejsze więc mnie taka myśl naszła Podlewanie Automatów Outdoor doniczki 5 litrowe i tak jak mi poradzono wywar z pokrzyw (na marginesie mógł mi ktoś podac proporcje do tego wywaru xD)
  Pozdrawiam

  Przeczytaj o tym więcej:

  Im więcej ludzi pali zioło, tym bardziej Babilon upada.

  — Bob Marley
  0 0

 2. Post #2
  Na podlewanie nie ma żadnego schematu. Podlewasz jak jest sucho. Wkładasz palec do ziemi na ok. 5cm jak sucho to lejesz jak mokro to czekasz aż będzie sucho. ;) A ile lać wody to chyba na oko powinieneś się zorientować chyba podlewałeś kiedyś kwiatki w domu ;)

  Na automaty polecam dla pewności z 7l doniczke... w 5l też nie powinno być problemu aczkolwiek lepiej jest jak roślina ma więcej miejsca.

  Co do wywaru : "bierzesz jakieś wiadro, albo baniak na wodę wrzucasz tak 3/4 zawartości pojemnika świeżych pokrzyw, możesz dodać parę liści chrzanu, albo łodygi z czosnku i zalewasz wodą do pełna. Czekasz tak z dwa tygodnie, aż wszystko dobrze przegnije."
  0 0

 3. Post #3
  Ja PODLEWAŁEM JAK JUŻ ROBIŁO SIĘ SUCHA A PODLEWAŁEM WODĄ Z NAWOZEM I BYŁA GITARA TAK 2 RAZY W TYGODNIU WYSTARCZY
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl